Szukam pokoju w Krakowie. Jedynki. No i co jakieś sensowne ogłoszenie, to dla "niepalącej studentki". W końcu się w-----ę i zapłacę 200 zł więcej, a te kretynki, które myślą, że studentki mniej imprezują i utrzymują czystość bardziej niż studenci, niech tkwią w swoim debilizmie dalej.
#jakzyc #ludzietodebile
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bulwaaaaa. Czy tak ciężko jest wyciszyć telefon i zamknąć paszczę kiedy wchodzi się do czytelni/biblioteki? Człowiek chce w spokoju poczytać i nie rozpraszać się bo jest niewyspany i koncentracja suaba motzno to nie. Co 20 minut telefon i milion szmerów. ()
#gorzkiezale #jakzyc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. Odkryj, że jednak nie wywaliłeś z telefonu poprzedniej aplikacji do śledzenia tras rowerowych
2. Znajdź na niej kilka zapisanych wycieczek sprzed kilku miesięcy
2. Zarejestruj się na ich stronie, po czym wyeksportuj jazdy do GPX
3. Zuploaduj je po kolei na Stravę
4. Uświadom sobie, że nikt ich nie zobaczy i nie da za nie kudos, bo tak stare treningi nie pojawią się na tablicy

Sepang - 1. Odkryj, że jednak nie wywaliłeś z telefonu poprzedniej aplikacji do śledz...

źródło: comment_ILemeozXWObltDvA8VZRiKcEOUSt1Woo.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grecki: moje ubezpieczenie obejmuje commuting wiec dlatego trochę droższe. Do tego stolica co mocno wpływa na cenę. Nie wiem jak u Ciebie ale tutaj wydzwaniajac miałem rozstrzal cenowy pomiędzy 600 a 1800(sic!)
  • Odpowiedz
@dikamilo: no oczywiscie, zadnych twardych danych nie podali. IMO to wyglada to jak pod przykrywką megaserwerów zmniejszyli ogolna pojemnosc serwerow i ucieli koszta. Czyli jak zrobic z wady zelete. Przeciez z jakichś powodów wildstar przeniosl sie na f2p
  • Odpowiedz
Słucham sobie nadal radia, a tu Monika Olejnik. Nie mogę tej kretynki słuchać, a tak mi się zajebiście nie chce wstać tego wyłączyć... #jakzyc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O 24 wyłączają mi internet i telewizję. W komórce mam koniec transferu do 12.10 #jakzyc ?
Kupiłem mieszkanie i wyprowadzam się od rodziców, spodziewałem się końca remontu już 2 tygodnie temu więc zrezygnowałem z UPC u rodziców miesiąc temu, dzisiaj wyłączają mi wszystkie usługi, a #remont jeszcze trwa :/
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki.
Wiecie może jak to jest z karierą na stanowisku inżynier serwisu? Pytam zarówno o sprzęt specjalistyczny jak i mniej specjalistyczny. Da się awansować, na kogo, co potem.
Już od jakichś 2 lat siedzę na tym stanowisku, po studiach się załapałem i zostałem bo warunki niezłe, ale z drugiej strony już bym chętnie zmienił firmę. I nie wiem czy mam szukać wyżej i się doszkalac czy może gdzieś indziej będzie możliwość
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kotletowsky: urządzenia elektroniczne, nawigacja głównie. Trochę lutowania trochę skrecania śrubek, trochę przez kompa, trochę instalowania. Czasem jak masz jakieś specjalistyczne urządzenia to można się najezdzic po Polsce i po świecie. Dlatego też znajduje plusy
  • Odpowiedz