Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
qwelukasz

qwelukasz

Dołączył 17 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 32422
  • Znaleziska 11619
  • Mikroblog 20803
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 41
qwelukasz
qwelukasz 03.06.2026, 22:29:08
  • 2
mirasy, misja specjalna
czy ktoś ma w swoim posiadaniu płytę/kolejkcę starych gier/aplikacji flashowych które. w latach 90 krążyły po polsce i każdy je miał/znał w tamtych czasach? do dzisiaj żadna z moich nie przetrwała a byłby to fajny back in time...

#plytacd #gierkiflash #staregry #oldschool #90s #pcmasterrace #staregry

dla https://www.youtube.com/watch?v=fLgRryTFH3k
qwelukasz - mirasy, misja specjalna
czy ktoś ma w swoim posiadaniu płytę/kolejkcę sta...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulfonix
Kulfonix
04.06.2026, 00:33:02 via iOS
  • 1
@qwelukasz: ༼ຈل͜ຈ༽
Kulfonix - @qwelukasz: ༼ຈل͜ຈ༽

źródło: IMG_3021

Pobierz
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
04.06.2026, 07:36:44 via Wykop
  • 1
@qwelukasz:
I want a fat babe <nutki>
Na https://www.newgrounds.com/ powinno się uchować większość tych flashowek
  • Odpowiedz

381

Amazon zabija powrót Stargate! Skasowali serial zaledwie po 6 miesiącach

Amazon zabija powrót Stargate! Skasowali serial zaledwie po 6 miesiącach

Wrota zostały zamknięte.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 03.06.2026, 07:08:55
  • 120
  • #
    seriale
  • #
    amazonprimevideo
  • #
    stargate
  • #
    gwiezdnewrota
  • #
    scifi
  • #
    nostalgia
qwelukasz
qwelukasz 03.06.2026, 07:23:23 via Wykop
  • 144
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

qwelukasz
qwelukasz 29.05.2026, 19:17:04
  • 0
No to więc porzucilem jakieś dwa miesiące temu #googlechrome #chrome na rzecz #brave #przegladarki
Jestem bardzo zadowolony zarówno na maku jak i iphone. Jedyne czego mi bardzo brakuje to genialnego #googlediscover z chroma.
#googlenews to nie to samo, a subskrypcja rss w brave czy fiddly też nie daje takiego poziomu dopsdowania.
Jak żyć i co robić żeby zapomnieć o discover?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwelukasz
qwelukasz
Autor
31.05.2026, 12:33:58 via Wypiek
  • 0
@Krylan u mnie z jakiegos powodu te brave freds sie nie odwieza. Pokazuje wiadomosci sprzed 3 tygodni :/
  • Odpowiedz
fizzly
fizzly
24.05.2026, 08:26:36
  • 10
#downsizing patrzcie co robią teraz żeby zamiast 200g było 180, pomimo że opakowanie papierowe jest bez zmian: wytłoczka od spodu. Kij wam w dupcie, #hochland
fizzly - #downsizing patrzcie co robią teraz żeby zamiast 200g było 180, pomimo że op...

źródło: ser1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwelukasz
qwelukasz 25.05.2026, 05:12:16 via Wykop
  • 1
a to gnoje! wiedziałem że to nie chleb jest większy tylko coś serka brakuje.. :/
  • Odpowiedz
qwelukasz
qwelukasz 14.05.2026, 21:30:10
  • 0
#mariuszmaxkolonko czym ten odklejeniec zajmuje sie obecnie w ju es ej?
oprócz transmisji mszy nieświętej ze schowka na miotły?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Operator-Sieci-Wykop
Operator-Sieci-Wykop
14.05.2026, 21:36:59 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

qwelukasz
qwelukasz 13.05.2026, 21:50:25
  • 3
jestem takim #boomer że pamiętam czasy Microsoft Chat 2.5 XD
#informatyka #windows #microsoft #starezwoje #lata90

https://www.youtube.com/watch?v=vu18gpjOY74

To jest tak stare, że już nawet internet o tym zapomniał :/
qwelukasz - jestem takim #boomer że pamiętam czasy Microsoft Chat 2.5 XD
#informatyka...

źródło: image

Pobierz
qwelukasz - jestem takim #boomer że pamiętam czasy Microsoft Chat 2.5 XD
#informatyka...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
13.05.2026, 21:53:31 via iOS
  • 0
@qwelukasz: a to pamięta? No albo pierwsze AI w Wordzie Pan Spinacz? Ehhh kiedyś to było
paluszki_rybne - @qwelukasz: a to pamięta? No albo pierwsze AI w Wordzie Pan Spinacz?...

źródło: IMG_9921

Pobierz
  • Odpowiedz
LudzieToDebile
LudzieToDebile
LudzieToDebile
13.05.2026, 21:54:27 via Wykop
  • 0
@qwelukasz: Nie rozśmieszaj mnie. Ja jestem z czasów, w którym NIE BYŁO komputerów osobistych!
  • Odpowiedz
umorusany_w_kale
umorusany_w_kale
26.04.2026, 01:22:02
  • 2
kocham

umorusanywkale - kocham

SPOILER
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwelukasz
qwelukasz 26.04.2026, 20:56:12 via Wykop
  • 1
najlepszy startrek, w sensie TOS
  • Odpowiedz
RomanKarburator
RomanKarburator
25.03.2026, 06:02:06
  • 15
Ogladam #startrek dla fabuły.
Fabuła:
RomanKarburator - Ogladam #startrek  dla fabuły.
Fabuła:

źródło: 1000111365

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwelukasz
qwelukasz 26.03.2026, 12:58:38 via Wykop
  • 0
7 of 9, szkoda że nie zostało poprowadzone to dalej i nie było jej klonów jak w BSG
  • Odpowiedz

202

Trump żartuje o Pearl Harbor. Wymowna mina japońskiej premierki

Pokaż treści 18+

Trump żartuje o Pearl Harbor. Wymowna mina japońskiej premierki

"Nie należy za bardzo sygnalizować swoich intencji z wyprzedzeniem. Wiecie, kiedy wkraczaliśmy, robiliśmy to bardzo gwałtownie i nikomu o tym nie mówiliśmy, bo chcieliśmy zaskoczyć. Kto wie lepiej od Japończyków, co to zaskoczenie? Dlaczego nie powiedzieliście mi o Pearl Harbor? "

AntyNWOpl
z
x.com
dodany: 19.03.2026, 18:44:22
  • 63
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    trump
  • #
    polityka
qwelukasz
qwelukasz 20.03.2026, 09:08:51 via Wykop
  • 4
gdy chcesz szybko powiedzie, że zawód wykonywała kobieta. I wtedy wygodniej jest powiedzieć premierka


@brzozowskas: Pani Premier
i uszy nie krawawią
r5678
r5678
12.03.2026, 17:06:53
  • 2
yyyy, czego nikt nie mówił że jest dalsza część Atlantis w postaci książek? (╯°□°)╯︵ ┻━┻
i to aż 8.

Od razu zacząłem czytać jak tylko się dowiedziałem.

#stargate
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwelukasz
qwelukasz 12.03.2026, 20:26:07 via Wykop
  • 0
@r5678: daj namiary
  • Odpowiedz
qwelukasz
qwelukasz 10.03.2026, 23:55:18
  • 0
#netflix #maszynadozabijania straszne p------y. 5/10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwelukasz
qwelukasz 05.03.2026, 06:20:33
  • 4
skonczylem grac w #halflife #blackmesa #strzelanki #pcmasterrace
świetnie to zrobili, w porównaniu do hl1, black mesa - głównie ZEN ale także cała gra ma świetnie odnowioną grafikę.
ZEN to zupełnie inna gra niż to co było w HL1.

Teraz pytanie: polećcie mi jakieś inne strzelanki które mnie zachwycą tak jak HL.
Grałem ofc w HL2.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwelukasz
qwelukasz
Autor
05.03.2026, 10:51:22 via Wykop
  • 1
@Distracted93: wolfenstein zajebisty, rtcw <3 tnv sprawdze, ale nie wiem czy mi ruszy
  • Odpowiedz
qwelukasz
qwelukasz 05.03.2026, 08:16:38
  • 0
#stargate #gwiezdnewrota #sguniverse
czuć mocno że wzorowali się na Battlestar Galactica
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cisek44
Cisek44
19.05.2025, 19:38:03
  • 3
Odpaliłem wreszcie Black Mesa, ten komercyjny nieoficjalny a'la remaster halfa.
Ogólnie wszystko ładnie pięknie, dopiero zacząłem i już hyle czoła za dodanie fizyki z 2, ponoć później ma być jeszcze fajniej, ale jedna rzecz złamała mi serce.
Jak można było wpaść na pomysł zmiany dźwięku regeneracji życia, a potem to przyklepać? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

pym psss dygli dygli dygli dygli dygli
Cisek44 - Odpaliłem wreszcie Black Mesa, ten komercyjny nieoficjalny a'la remaster ha...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwelukasz
qwelukasz 05.03.2026, 06:22:01 via Wykop
  • 0
@kidi1: dużo straciłeś imo, stary HL ma swój klimat i jeśli lubiałeś 2 i BM to 1 też ci się spodoba.
Pomyśl o BM jak o noc kruka w gothic
  • Odpowiedz
qwelukasz
qwelukasz 28.02.2026, 22:50:08
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vulcanitu
vulcanitu
28.02.2026, 22:52:10 via Wykop
  • 0
@qwelukasz: odgapili z jutuby chyba
  • Odpowiedz
henoch
henoch
23.02.2026, 10:47:36
  • 1
STARGᐲTE SG-1 na #netflix puszczają

#seriale #stargate #gwiezdnewrota
henoch - STARGᐲTE SG-1 na #netflix puszczają

#seriale #stargate #gwiezdnewrota

źródło: STARGᐲTE

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwelukasz
qwelukasz 23.02.2026, 15:38:43 via Wykop
  • 0
@r5678: w PL tez juz jest dostępne?
  • Odpowiedz
qwelukasz
qwelukasz 13.02.2026, 23:32:11
  • 0
jak skonczyl sie temat z #usa #orbs #orby #uap #ufo?
umarło i ludzie przestali gadacoc?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manah
Manah
22.02.2026, 12:32:24 via Wykop
  • 0
@qwelukasz: chyba z dronami? Zmieniła się administracja i ogłoszono, że to był po prostu zwykłe drony, żadne UFO. Biden wstrzymywał informacje bo po co gojom o czymkolwiek mówić? Niech żyją w niewiedzy.
  • Odpowiedz
qwelukasz
qwelukasz 13.02.2026, 12:15:22
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwelukasz
qwelukasz
Autor
13.02.2026, 22:37:22 via Wykop
  • 0
@onepnch: były ale nie w takich ilościach i nie takie chamskie. To powinno nazywać się Dom Asiura
  • Odpowiedz
Mellisuga
Mellisuga
Mellisuga
12.02.2026, 19:00:09
  • 0
Mirki, chcę sobie kupić MacBooka Pro M5. Myślicie, że może stanieć na tyle, że warto poczekać na premierę nowych wersji Pro na wiosnę?

#apple #macbook #laptopy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwelukasz
qwelukasz 12.02.2026, 19:40:56 via Wypiek
  • 0
@Mellisuga zawsze warto jak cie nie pili. To tylko pare miesiecy
  • Odpowiedz
qwelukasz
qwelukasz 10.02.2026, 17:07:59
  • 9
#epstein wszyscy to wiemy, że żadna gruba ryba nie pójdzie siedzieć za te zbrodnie a nam malućkim pozostaje żyć dalej
#trump #clinton #iinneamerykanskieswinie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WstretnyOwsik
WstretnyOwsik
10.02.2026, 18:05:47 via Wykop
  • 8
@qwelukasz: Przecież nawet jakby jutro wyszło zdjęcie Trumpa jak rucha młode laski albo że ufo istnieje to co to zmieni w życiu zwykłego człowieka w Polsce? Rano do roboty tyrać na prywaciarza.
  • Odpowiedz
lordprzegrywus
lordprzegrywus
lordprzegrywus
10.02.2026, 20:19:55 via Wykop
  • 1
@R0bert-: no właśnie problem w tym że nawet w USA chyba nic by to nie zmieniło
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Stefan

  • Any fool can write code that a computer can understand. Good programmers write code that humans can understand. — Martin Fowler
  • Śląsk
  • http://www.wykop.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.01.2015

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 12.08.2011

    Ekshibicjonista
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 03.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.12.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.05.2016

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking