Ten uczuć, gdy zmęczony po całym dniu jeżdżenia po cmentarzach siedzisz na mirko nie wadząc nikomu i nagle muszka owocówka topi Ci się w herbacie (,)
#firstworldproblems #jakzyc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oglądałem materiał w tv i mówili ze jedzenie takie jak szynka i kiełbasa jest tak samo niebezpieczne i rakotwórcze jak fajki... Juz 2 plasterki szynki dziennie zwiększają ryzyko dostania raka o 13% #japerdole #jakzyc
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anty-fronda: może niekoniecznie? Nie znam się na byciu wege,przesada w każdą stronę jest pewnie dla organizmu szkodliwa, ale wyobrażam sobie, że jedzenie samego kurczaka i ryżu też Ci za wiele dobrego nie przyniesie? Gdybym chciała cos mocno zmienić, w sensie 15 kg na plus, czy minus, to bym sie wybrała do dietetyka i poprosiła o rozsądny plan diety. Mi się wydawało, że zdrowo jem, ale dopiero po drastycznym zmniejszeniu ilości
  • Odpowiedz
Mirki, wlasnie okazalo sie, ze moja przyjaciolka ma lewackie poglady. Wyslala mi swoje zdjecie, na ktorym obejmuje sie z Leszke Millerem ( ͡° ʖ̯ ͡°) #jakzyc #corobic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@egocentryczka: Teraz już wiem jakie są skutki kryzysu czytelniczego w Polsce. Nie dość że nie kupują książek albo chociaż nie pożyczają to jeszcze problem ze zrozumieniem prostych ogłoszeń.
  • Odpowiedz
Jeśli czujesz że nie przejdzie to przede wszystkim nie oszukuj tego różowego z którym jesteś teraz.

Ale sądzę że przejdzie bo to rzeczywiście prawda że czas leczy rany. Także nie smutaj mirku tylko weź się w garść bo z doświadczenia wiem że to beznadziejne uczucie mija;)
  • Odpowiedz
W Krakowie to jest mgła czy smog?! Po 4 dniach wracam z górskiego powietrza i na sam widok tego syfu zaczyna boleć mnie głową. #jakzyc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak żyć ?! Bądź z #rozowepaski rok, spełniaj zachcianki, pokaż jej kawałek kraju, zabieraj na wycieczki. Staraj się być miły nie podnoś nigdy głosu , staraj się być mega okay i oczekujesz choćby małego promila jakieś vice versy.Przymierzajcie się do wspólnego zamieszkania razem. Po 1 wspólnej imprezie otwierasz oczy a tu jeb nikogo nie ma, rzeczy nie ma. Usłysz "byłeś świetnym człowiekiem, jesteś dla mnie za dobry dlatego nie możemy
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vadys: Nowy bolec i nie miała odwagi powiedzieć tego w oczy, to zawsze wyjeżdżają z tekstami tego typu, albo, że fajny z ciebie facet i znajdziesz sobie kogoś innego. Typowe xD
  • Odpowiedz
Na mojej świętej uczelni właśnie pojawiły się listy rankingowe osób, które otrzymały stypendium rektora, ale niestety, link nie działa i co chwilę wstawiają go i zdejmują i tak już z kwadrans pojawia się i znika.

#studbaza #jakzyc
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MirekSz: dopisali Cie, ja tak do prezydenckich skladalem i tez nie dostalem potwierdzenia, powiedzieli mi w komisji ze nie musza wysylac czegos takiego co dla mnie jest bardzo glupie bo czlowiek nie wie czy urzednik ogarnal temat czy nie. Idz tam gdzie chciales glosowac i powiedz ze jestes na liscie dodatkowej.
  • Odpowiedz
  • 1
PiS - obiecanki cacanki, Smoleńsk
PO - jest jak jest
PSL - normalni, ale trzymają z PO, system
ZL - za dużo tolerancji
Razem - -||-
Korwin - niekompetencja, szaleństwo, kuce
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach