Fajnie by bylo miec taki guzik do zasypiania :/ nie chce siedziec ma nocnej, a wiem ze znowu bede #jakzyc
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jestem dzisiaj cholernie zmęczony, chce mi się spać, ale i tak pewnie pójdę spać o trzeciej w nocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gorzkiezale #jakzyc
#gorzkiezale #jakzyc
@PsyRomancer: i bądź tu mądry... idź spać
- 3
Mirki, tyle dni jeszcze do weekendu #jakzyc #gorzkiezale
Ostrzeżenie: Obrażanie użytkowników w naszym serwisie jest zabronione. Kolejny nieprzyjemny komentarz pod adresem innego użytkownika może skończyć się zablokowaniem konta
#jakzyc #oswiadczenie #c---------------a #help #dzienzly #prawo
Czy nazywanie wyborcow PO CZY NOWOCZESNEJ PO IMIENIU JEST OBRAZANIEM ???
#jakzyc #oswiadczenie #c---------------a #help #dzienzly #prawo
Czy nazywanie wyborcow PO CZY NOWOCZESNEJ PO IMIENIU JEST OBRAZANIEM ???
Hej Mirki, zmienilem mieszkanie na jakies 6-8 miesiecy. Znacie jakas oferte internetu na krotki okres, bez limitu danych?
#pytanie #jakzyc #kiciochpyta
#pytanie #jakzyc #kiciochpyta
- 1
Zanosi się na kolejną wyjątkową wpadkę. Nie dość, że kamienica się trzęsienia od tramwajów, to co jakiś czas jeżdżą karetki, a przecież nie mogę stąd wychodzić codziennie najechany.
#jakzyc
#jakzyc

- 1
@adam-fischer-547727: #bojowkaxiaomi wybierz Xiaomi
- 0
@adam-fischer-547727: Xiaomi Mi4i chyba nie ma zbyt dobrej baterii https://www.youtube.com/watch?v=ZDkcfU3lIEg a poza tym to nienajgorszy
- 2
Mirki, mam problem i zagwozdkę w jednym. Przyszło mi prowadzić telewizję studencką w #poznan. Redakcje tworzy grupa zgranych, pełnych pomysłów i chęci do pracy ludzi. Wszystko fajnie i pięknie ale zapał się kończy gdy nie ma na czym robić tej telewizji. Znaczy się jest, mamy już prawie pięcioletniego handycama, rozklekotaną lampę, chybotający się statyw i mikrofon działający gdy mu się zachce. Pieniędzy na nowy sprzęt nie ma bo ani
@sugas: Zaproponujcie współprace z jakimś kołem naukowym dziennikarskim z WNPiD na Uamie. Mają całkiem sporo sprzętu, który często pożyczają.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LudzieSaFajni: ja zawsze wódke/p--o wlewam do butelki po tymbarku
Co to za policja, straż?
@LudzieSaFajni: może mają lepsze rzeczy skoro widzą, że nie dymisz, tylko konsumujesz w spokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 73
No i się rozstaliśmy... Nie mam już #rozowypasek . Po 2 latach związku na odległość, jeżdżeniu po 10 godzin autobusem w jedną stronę i zarywaniu nocek tylko po to, żeby móc ją zobaczyć, przytulić i spędzić z nią weekend, po dziesiątkach wykupionych biletów, dziesiątkach tysięcy wymienionych sms'ów, godzinach rozmów telefonicznych i po niezliczonej ilości wspaniałych i niezapomnianych chwil spędzonych z nią i jej rodziną... Czułem się świetnie w towarzystwie jej
konto usunięte via iOS
- 29
@mirek321: Jak widać nie była warta tylu poświęceń, skoro poszła w tango. Rozłoży mu nogi, ciśnienie jej zejdzie i zatęskni. Wiesz co masz wtedy zrobić... ;-)
Przejdzie, powodzenia.
Przejdzie, powodzenia.
- 17
@mirek321: Przerabiałam coś bardzo podobnego, pewnie faceci przeżywają to inaczej, ale mogę powiedzieć z mojej perspetywy, że najlepiej urwać kontakt, słynne "zostańmy przyjaciółmi" to tylko przedłużanie agonii i podtrzymywanie w sobie niepotrzebnie nadziei.
- 3
Ja rozumiem, dziewczyna studiuje prawo. Proszę bardzo. Ja nie studiuję prawa. Wszystko ok, więc dlaczego mam lajkować jakąś cholerną kancelarię!?
#bekazestudentowprawa #logikastudentowprawa #facebookcontent #jakzyc #truestory
#bekazestudentowprawa #logikastudentowprawa #facebookcontent #jakzyc #truestory
źródło: comment_2Vg6UXbfyuIbiZUBq619Tln507yPwlVe.jpg
Pobierz@tor_Arka: a jak karnet na crossfit dostaniesz ?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@MordimerMadderdin: To ja się chociaż napiję za twoje zmarnowane życie.
- 0
@dzieju41: Zdrowie.
- 2
Znacie to uczucie, gdy wasz rodzic nie uzyskał wyżsego wykształcenia (nie wspominając, że przez zazdrość o żonę nie wykorzystał życiowej szansy na prawilny hajs), a teraz was jednocześnie wysyła na studia, ale się boi zostać sam i choć się człowiek stara i wyprówa z siebie flaki, to matka mu powie, że jeśli jej wezmę/ukradnę jeszcze jedno drewno, to zgłosi to na policję. Szkoda, że ja mam kuchenkę indukcyjną i w dupie mam
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 1
@Yoker: Wypruwa.* #grammarnazi
Mnie okrutnie śmieszy jak matka kłapie mordą "liceum to nie gimnazjum", a sama ledwo co skończyła zawodówkę nie posiadając oceny wyższej niż 3. W dodatku nie pracuje w zawodzie i szczyci się znajomym i rodzinie jaką to super pracą jest konserwacja powierzchni.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie okrutnie śmieszy jak matka kłapie mordą "liceum to nie gimnazjum", a sama ledwo co skończyła zawodówkę nie posiadając oceny wyższej niż 3. W dodatku nie pracuje w zawodzie i szczyci się znajomym i rodzinie jaką to super pracą jest konserwacja powierzchni.( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
Zakładam kaptur, za gorąco. Zdejmuję kaptur, p----i po głowie... #jakzyc #firstworldproblems
- 2
a co by było gdyby drugie jeść na pierwsze a zupe na drugie?
#tegierozkminy #jedzenie #jedzzwykopem #jakzyc
#tegierozkminy #jedzenie #jedzzwykopem #jakzyc
- 0
@zwierzak2003: czemu?
- 2
Weźcie mnie w kaftan, bo ja już naprawdę nie ogarniam, co te #rozowepaski. Jedna hejtuje, bo widzi, że nie jestem nią zainteresowany, a druga, której wpadłem w oko, ciągle zerka, poprawiając przy tym włosy i tak dalej, ale ma jakiegoś pajaca typu Sebix.
#jakzyc #janiewiem
#jakzyc #janiewiem
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

























#dylemat #problemypierwszegoswiata #kiciochpyta #jakzyc #pytanie #pracbaza
źródło: comment_jwqzRTijRoObCzgUuB6P0cG5Z38aVABD.jpg
Pobierz