• 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostrzeżenie: Obrażanie użytkowników w naszym serwisie jest zabronione. Kolejny nieprzyjemny komentarz pod adresem innego użytkownika może skończyć się zablokowaniem konta

#jakzyc #oswiadczenie #c---------------a #help #dzienzly #prawo

Czy nazywanie wyborcow PO CZY NOWOCZESNEJ PO IMIENIU JEST OBRAZANIEM ???
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zanosi się na kolejną wyjątkową wpadkę. Nie dość, że kamienica się trzęsienia od tramwajów, to co jakiś czas jeżdżą karetki, a przecież nie mogę stąd wychodzić codziennie najechany.
#jakzyc
Assasinn - Zanosi się na kolejną wyjątkową wpadkę. Nie dość, że kamienica się trzęsie...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam problem i zagwozdkę w jednym. Przyszło mi prowadzić telewizję studencką w #poznan. Redakcje tworzy grupa zgranych, pełnych pomysłów i chęci do pracy ludzi. Wszystko fajnie i pięknie ale zapał się kończy gdy nie ma na czym robić tej telewizji. Znaczy się jest, mamy już prawie pięcioletniego handycama, rozklekotaną lampę, chybotający się statyw i mikrofon działający gdy mu się zachce. Pieniędzy na nowy sprzęt nie ma bo ani
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i się rozstaliśmy... Nie mam już #rozowypasek . Po 2 latach związku na odległość, jeżdżeniu po 10 godzin autobusem w jedną stronę i zarywaniu nocek tylko po to, żeby móc ją zobaczyć, przytulić i spędzić z nią weekend, po dziesiątkach wykupionych biletów, dziesiątkach tysięcy wymienionych sms'ów, godzinach rozmów telefonicznych i po niezliczonej ilości wspaniałych i niezapomnianych chwil spędzonych z nią i jej rodziną... Czułem się świetnie w towarzystwie jej
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirek321: Jak widać nie była warta tylu poświęceń, skoro poszła w tango. Rozłoży mu nogi, ciśnienie jej zejdzie i zatęskni. Wiesz co masz wtedy zrobić... ;-)

Przejdzie, powodzenia.
  • Odpowiedz
@mirek321: Przerabiałam coś bardzo podobnego, pewnie faceci przeżywają to inaczej, ale mogę powiedzieć z mojej perspetywy, że najlepiej urwać kontakt, słynne "zostańmy przyjaciółmi" to tylko przedłużanie agonii i podtrzymywanie w sobie niepotrzebnie nadziei.
  • Odpowiedz
Znacie to uczucie, gdy wasz rodzic nie uzyskał wyżsego wykształcenia (nie wspominając, że przez zazdrość o żonę nie wykorzystał życiowej szansy na prawilny hajs), a teraz was jednocześnie wysyła na studia, ale się boi zostać sam i choć się człowiek stara i wyprówa z siebie flaki, to matka mu powie, że jeśli jej wezmę/ukradnę jeszcze jedno drewno, to zgłosi to na policję. Szkoda, że ja mam kuchenkę indukcyjną i w dupie mam
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yoker: Wypruwa.* #grammarnazi

Mnie okrutnie śmieszy jak matka kłapie mordą "liceum to nie gimnazjum", a sama ledwo co skończyła zawodówkę nie posiadając oceny wyższej niż 3. W dodatku nie pracuje w zawodzie i szczyci się znajomym i rodzinie jaką to super pracą jest konserwacja powierzchni.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Weźcie mnie w kaftan, bo ja już naprawdę nie ogarniam, co te #rozowepaski. Jedna hejtuje, bo widzi, że nie jestem nią zainteresowany, a druga, której wpadłem w oko, ciągle zerka, poprawiając przy tym włosy i tak dalej, ale ma jakiegoś pajaca typu Sebix.

#jakzyc #janiewiem
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@imarid: No pewno tak, bo przygodę z C dopiero zaczynam. Chociaż głównie chodziło mi o to, że to temu gościowi na stacku już dali błędne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przełożyć kod z javy na C to w tym przypadku nie powinien być problem.
  • Odpowiedz