@DennisRozrabiaka: Wlasnie nie :/. Powiedzial mi "jak pan nie poda innego konta, to nie zamkne panu konta". A w oddziale nie bylo nawet takiego dzialu finansowego. Jeden typek siedzial z lapkiem nic wiecej :D.
  • Odpowiedz
@rimyi: @Nicy:
Mam córkę, 5 lat, którą staram się trzymać dość twardo.
Uczę ją po prostu, by za każdym razem jak tylko coś
jej jest nie tak, to żeby nie płakała, tylko starała się ból
przezwyciężyć i zachować spokój.
Pewnego razu, jesienią, wracałam
  • Odpowiedz
@Sargon_Ankro: nie wiem co znaczy miał większą stabilność i nie w---------ł się. Ostatnio mi się ff crashnął w zeszłym roku. Normalnie bym powiedział, żebyś zainstalował ffa dev edition, ale to jest ponad ffem betą więc u mnie działa bez zarzutów a jak u Ciebie zadziała nie wiem. Waterfox to ff tylko x64 i na tym polega główna różnica a cyberfox jest bardziej dopakowany w sensie ma porobione panele żeby się
  • Odpowiedz
W sumie mam teraz niezłą zagwozdke - z jednej strony z chęcią bym się zrzekł niemieckiego obywatelstwa z drugiej wiem że może mi się przydać w ucieczce poza Europę :/
#jakzyc #obywatelstwo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No kura jej nać! Komuś na osiedlu chyba z----ł się alarm w samochodzie, bo wyje, wyje, wyje, przerwa, bo widocznie właściciel wyłączył, a po chwili znowu łiju, łiju, łiju... I tak od 10 minut. #jakzyc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soy_Loco: Koledze (w dobie telefonów stacjonarnych) nawalił autoalarm i wył na ulicy w nocy, nad ranem (coś koło czwartej o świcie) dzwoni telefon, kumpel odbiera a w słuchawce głos:
- czy jest pan właścicielem samochodu xyz,
- tak
-posterunkowy Kowalski z tej strony, z komisariatu X, proszę wyjść do auta i wyłączyć autoalarm bo sąsiedzi nie
mogą spać.
  • Odpowiedz
#wyznaniezdupy #playstation #ps4
Jako świeżo upieczony konsolowy prawiczek powiem Wam jedno - Drive Club wymiata... ale martwi mnie jedno - kupiłem/chce kupić kilka gier tylko po to żeby je oglądać i słuchać a nie grać... bo jeśli chodzi o klimat, to są wręcz zajebiste ale jeśli chodzi o moje podejście do cyfrowej rozrywki (typowy casual), to skończy się na tym, że nawet nie będę miał czasu
arti040 - #wyznaniezdupy #playstation #PS4 
Jako świeżo upieczony konsolowy prawicze...

źródło: comment_Mt3By76QwqkjXNIsLWLlzaPd2bZXIRII.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach