Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 24

- 1
Za oknem dzień(jasno vchuj, a w pokoju kurvy(komary) żrą #oswiadczenie #jakzyc
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@zakowskijan72: na trop naprowadziły mnie, jak się okazało później, jajniki, wygląda to jak graficzne przedstawienie puszczania gazów, ot co
@majankowa: Mnie też :)
Miraski, właśnie pogotowie mi dziadka zabrało do szpitala. Rok spokoju po bypass i znowu się zaczyna. #jakzyc #szpital #dziadek #smutnabaza
- 1
@ygyfygy: " jedynym słusznym systemie "
a to dobre :D
a na innym leszcze sluszniejszym sciagam nowa paczke i instaluje w miejsce starego , bez restartu tez. wiec handluj z tym ;]
a to dobre :D
a na innym leszcze sluszniejszym sciagam nowa paczke i instaluje w miejsce starego , bez restartu tez. wiec handluj z tym ;]
@Sargon_Ankro: nie wiem co znaczy miał większą stabilność i nie w---------ł się. Ostatnio mi się ff crashnął w zeszłym roku. Normalnie bym powiedział, żebyś zainstalował ffa dev edition, ale to jest ponad ffem betą więc u mnie działa bez zarzutów a jak u Ciebie zadziała nie wiem. Waterfox to ff tylko x64 i na tym polega główna różnica a cyberfox jest bardziej dopakowany w sensie ma porobione panele żeby się
W sumie mam teraz niezłą zagwozdke - z jednej strony z chęcią bym się zrzekł niemieckiego obywatelstwa z drugiej wiem że może mi się przydać w ucieczce poza Europę :/
#jakzyc #obywatelstwo
#jakzyc #obywatelstwo
@Wandsbeker: przeciez mozesz nawet do ameryki na legalu leciec :D
- 0
@goodidea: i chyba tak zrobię ;)
- 1
No kura jej nać! Komuś na osiedlu chyba z----ł się alarm w samochodzie, bo wyje, wyje, wyje, przerwa, bo widocznie właściciel wyłączył, a po chwili znowu łiju, łiju, łiju... I tak od 10 minut. #jakzyc
- 0
@dzieju41: E, chyba wreszcie coś z tym zrobił. Na razie cisza.
- 0
@Soy_Loco: Koledze (w dobie telefonów stacjonarnych) nawalił autoalarm i wył na ulicy w nocy, nad ranem (coś koło czwartej o świcie) dzwoni telefon, kumpel odbiera a w słuchawce głos:
- czy jest pan właścicielem samochodu xyz,
- tak
-posterunkowy Kowalski z tej strony, z komisariatu X, proszę wyjść do auta i wyłączyć autoalarm bo sąsiedzi nie
mogą spać.
- czy jest pan właścicielem samochodu xyz,
- tak
-posterunkowy Kowalski z tej strony, z komisariatu X, proszę wyjść do auta i wyłączyć autoalarm bo sąsiedzi nie
mogą spać.
- 5
Nie znoszę się pakować. Wychodzi tu moja kobieca natura. Mam zbyt wiele ciuchów do zabrania na zbyt mało miejsca w walizce. Jak żyć?
#problemypierwszegoswiata #zalesie #jakzyc #oswiadczeniezdupy
#problemypierwszegoswiata #zalesie #jakzyc #oswiadczeniezdupy
@Namarin: No to ciepłe buty jednak, okej. Ale w nich możesz pojechać. Więc do walizki zapasowa koszulka i gacie.
No ja p------e ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 2
@Impresjonista: Znam ten ból.. Mi koleżanka w pracy to cały kubek zbiła.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 45
@KochamJescKisiel: spytaj ile mają kredytu i czy dzieci będą musiały jeszcze spłacać :d
@KochamJescKisiel: widzisz tylko konkretne (pozytywne) sytuacje z ich życia, a przyrownujesz do całego swojego.
- 1
Z pamiętnika pracoholika:
- pobudka o 5:00
- praca z przerwami na jedzenie
- o już 23:30!
Dobranoc jeszcze tylko 3 dni do końca tygodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza #pracoholicy #jakzyc #j------------y
- pobudka o 5:00
- praca z przerwami na jedzenie
- o już 23:30!
Dobranoc jeszcze tylko 3 dni do końca tygodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza #pracoholicy #jakzyc #j------------y
- 2
@grecki: działa ale tylko do pewnego etapu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@jogurtdrzewny: mam to samo :(
- 1
@jogurtdrzewny: GErmanska MAfija :/
- 1
#wyznaniezdupy #playstation #ps4
Jako świeżo upieczony konsolowy prawiczek powiem Wam jedno - Drive Club wymiata... ale martwi mnie jedno - kupiłem/chce kupić kilka gier tylko po to żeby je oglądać i słuchać a nie grać... bo jeśli chodzi o klimat, to są wręcz zajebiste ale jeśli chodzi o moje podejście do cyfrowej rozrywki (typowy casual), to skończy się na tym, że nawet nie będę miał czasu
Jako świeżo upieczony konsolowy prawiczek powiem Wam jedno - Drive Club wymiata... ale martwi mnie jedno - kupiłem/chce kupić kilka gier tylko po to żeby je oglądać i słuchać a nie grać... bo jeśli chodzi o klimat, to są wręcz zajebiste ale jeśli chodzi o moje podejście do cyfrowej rozrywki (typowy casual), to skończy się na tym, że nawet nie będę miał czasu
źródło: comment_Mt3By76QwqkjXNIsLWLlzaPd2bZXIRII.jpg
Pobierz























Ogladniemy fakty?
...
#jakzyc #rozowypasek
@flyer01: @macabrankov: jak kuba bogu tak bóg kubańczykom