Pieprzone studia. Nie ma sensownej pracy, a człowiek chce się wyrwać z zadupia, gdzie nie ma przyszłości, to już w pierwszym semestrze wszyscy i wszystko rzucają kłody pod nogi, bo poza ludźmi, którzy myślą, że młody, to każdy mur przeskoczy, kurvvę z logiki robi czas, a pogoda też cfel.
Wstałem 10 minut przed budzikiem, zrobiłem kawę, zerknąłem na plan, rozkład jazdy i minęło pół godziny. Jakim prawem, ja się pytam!

#gorzkiezale
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki pomocy! Tak jak pisałem wczoraj jestem chory, a właśnie przyszła ekipa wymieniać w mieszkaniu okna ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szykuje się strasznie męczący dzień.
#choroba #pomocy #jakzyc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

– Gdzie jest ta słynna, polska złota jesień? Gdzie to ocieplenie klimatu?
– Sorry, taki mamy klimat.

#pogoda #z-------------j

Odpuściłem dziś zajęcia, żeby się wyspać, no i obejść z papierkiem do urzędu, co mi zajmie może z pół godziny, a i tak mi się nie chce ubierać i wyłazić z w miarę ciepłej piwnicy.
Yoker - – Gdzie jest ta słynna, polska złota jesień? Gdzie to ocieplenie klimatu?
– ...

źródło: comment_9OuS6Aw61og1XMCDnFYmm9bueYb6y8ua.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wyjezdzam dzis na #emigracja i w sumie nie wiem co czuć, skonczyłem liceum, matura zdana całkiem fajnie, na studia tutaj sie nie wybieram, narazie gap year a potem studia w #haga albo #wroclaw
IELTS zrobiony, kurs na wózek widłowy zrobiony, mieszkanie za półdarmo na miejscu załatwione a mimo to średnio chce mi się jechać, chociaz z drugiej strony nie pojde tutaj do pracy za 1200zł bo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@F0XY: Chodzi raczej o to, że szuka kogoś kto nie będzie wprowadzał pod dach mięsożernej atmosfery. Sam dostaję odruchów wymiotnych, gdy czuję zapach smażonej kiełbasy.
  • Odpowiedz
Caly miesiac w bibliotece( w czasie religii) byla cisza, a dzis sie przyszlo 7 loszek i musze sluchac p---------a o butach i wyzszosci jednego gownosklepu nad drugim. Nie moge sobie ksiazki w spokoju poczytac. Niech mnie ktos zabije ;__;
#licbaza #jakzyc #firstworldproblems #gorzkiezale
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach