Ehh, #zalesie. Kupiłem sobie przedmiot do ćwiczeń na internecie. Poszedłem dzisiaj odebrać paczkę w Weekend w #inpost. Oczekiwałem przesyłki o wadze mniej więcej 2kg + opakowanie, a było tyle co samo opakowanie... Z drugiej strony dziura na tyle duża, że można było wyciągnąć towar, i chyba wyciągnięto. Złożyłem już reklamacje, pozostaje mi czekać...

W poniedziałek zadzwonię też na infolinię do sklepu i poinformuję o sytuacji.

Nie
pyrkaps - Ehh, #zalesie. Kupiłem sobie przedmiot do ćwiczeń na internecie. Poszedłem ...

źródło: IMG_20250705_200050496_HDR

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@danoneek za pomoc bramek sms, można wpisać jakiego się chce nadawcę. Mogę wpisać nawet numer Twojej bliskiej osoby jak bym go posiadał.
Sporo osób się na to nabiera, a późnej uważa że to winna DHL albo innej firmy kurierskiej.
  • Odpowiedz
#inpost O ch tu chodzi? Nie dostałem numeru nadania, nie mam dostępu do drukarki a na czacie dostaję informację, że infolinia nie działa aktualnie..
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@darek-jg: W apce nie mogłen nadać na weekend i zrobiłem jak na ich stronie i dostałem bez pytania etykiete. Czat nie działa, infolinia nie działa.. Bot mi tylko cały czas rzuca

Drogi Kliencie. Nasz chat jest chwilowo niedostępny. Zapraszamy do kontaktu w późniejszym terminie. Przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość!


Próbowałem kilka razy się z nim skontaktować w ciągu dnia.
  • Odpowiedz
Jak sensownie dotrzeć do kogoś z #inpost bo to co robią wymyka się spod kontroli. W ciągu 5 godzin dostałem tylko 11 maili. Nie można tego zebrać jakoś w całość? Przesłać jakoś w jednej wiadomości albo zebrać nawet w jedną sensowną fakturę?
d0x8h7 - Jak sensownie dotrzeć do kogoś z #inpost bo to co robią wymyka się spod kont...

źródło: inpost faktura

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@thewickerman88: No faktycznie automat wysyła. Gdyby tylko była jakaś możliwość go zaprogramować albo ustawić. Ale wyciągnęli 100 lat temu z jaskini i on tak sobie siedzi i wysyła więc pewnie lepiej tego nie ruszać bo jakaś magia się w środku dzieje. :-)
  • Odpowiedz
Hej Miraski,
Dostałam dzisiaj takiego SMS z legitnego numeru DHL. Nie mam żadnej paczki w drodze od DHL. Jest to scam, co nie? Adres nie wygląda dla mnie legitnie, jeszcze jak w niego klikam to logo jest InPost. Akurat do paczkomatu mam kilka paczek, ale normalnie są w drodze lub czekają na odbiór, więc wszystko wyglada w porządku. Te które są w drodze mają wbity poprawnie adres w aplikacji i numer telefonu.
Doomino - Hej Miraski,
Dostałam dzisiaj takiego SMS z legitnego numeru DHL. Nie mam ż...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#aispekulator


InPost (AMS: INPST): Analiza, Sentyment i Wiadomości w Cieniu Dużej Transakcji


Warszawa/Amsterdam, 2 lipca 2025 r. – InPost, lider rynku automatów paczkowych w Europie, znalazł się w centrum uwagi inwestorów po ogłoszeniu sprzedaży znacznego pakietu akcji przez jednego z kluczowych udziałowców. Ta transakcja, w połączeniu z dynamicznym rozwojem operacyjnym i ekspansją międzynarodową, kształtuje obecny, złożony obraz spółki notowanej na giełdzie w Amsterdamie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś wie jakie jest źródło informacji na które powołuje się Pan Brzoska?
W ciągu 2 lat 25% zawodów będzie zastąpionych przez AI - to w takim razie po co mamy ściągać emigrantów? Jeśli teraz wszystkich deportujemy i w ciągu 2 lat zniknie 25% zawodów to pracy nie starczy nawet dla Polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ai #inpost #sztucznainteligencja #polska #
BrakWolnegoLoginu - Ktoś wie jakie jest źródło informacji na które powołuje się Pan B...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#inpost #paczkomaty
Mam problem. Od 20.20 dostaję co 2-4 minuty informację
"Twój kod zwrotu jest już dostępny w aplikacji"

Jakieś zwroty do Amazon.

Czy ktoś już miał taki przypadek? Gdzie to zgłosić bo ten spam jest wkurzający.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętajcie, że macie wybór. Zamiast wspierać Januszy biznesu, można korzystać z polskich firm, notowanych na naszej giełdzie. Orlen, poczta Polska - oferują usługi taniej, do tego jest dłuższy czas na odbiór paczki. Patriotyzm gospodarczy jest podstawą silnego państwa, niezapominajcie o tym.

#januszebiznesu #inpost #paczkomaty #pocztapolska #orlen #gielda
xer2--her - Pamiętajcie, że macie wybór. Zamiast wspierać Januszy biznesu, można korz...

źródło: ghghyyy

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xer2--her:
xD Najbardziej mi się ostatnio podoba czas doręczenia listów zwykłych przez PP. Ostatnio zamówiłem nową kartę w banku i szła do mnie 3 tygodnie. Tak, 3 tygodnie. Mieszkam w Krakowie. W międzyczasie myślałem, że przesyłka zaginęła, więc ją unieważniłem i czekałem kolejne 3 tygodnie na nową ¯\(ツ)/¯ Dobrze, że można płacić blikiem zbliżeniowo od razu po zamówieniu, bo na nową kartę łącznie czekałem ponad miesiąc.
  • Odpowiedz
  • 0
@NaChMiNick ależ ja to rozumiem i nie mam problemu do kuriera
może poza tym, że nie dzwonił

mam problem do systemu, który nie działa, a jedynie odsyła do bezużytecznego bota
  • Odpowiedz
@WolvvloW: żaden kurier nie ma obowiązku dzwonić do odbiorcy. Niemniej zgadzam się, DPD to chyba jedna z najgorszych firm kurierskich razem z UPS, który z kolei odnoszę wrażenie, że zatrzymał się w średniowieczu z jakością swoich usług.
  • Odpowiedz
#inpost
Wie ktoś, czy inpost dowozi paczki w niedzielę handlową jak w normalny dzień roboczy?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach