pierwszy raz paczka #inpost do paczkomatu idzie mi ponad tydzień a nie jest zagubiona bo na śledzeniu widzę xd potrzebowałam tych rzeczy na niedzielę
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Mirki czy to jest legitna wiadomość? Widziałem na tagu że ktoś miał podobną ale jakos nie mogę się przekonać, natomiast numer paczki, adres oddziału z jakiego rzekomo piszą i odbiorca się zgadzają. Scamy na kurierke to chyba najpopularniejsza rzecz natomiast tutaj są przesłanki że to prawdziwie tylko w jaki sposób zawartość miałaby im pomóc XD
#inpost #oszukujo #kurier #kiciochpyta
#inpost #oszukujo #kurier #kiciochpyta
źródło: image_picker_122E9261-D2E8-459A-A0FB-87F02E9CD387-21550-00001D39452AD9C1
Pobierz@BIALYBUREK: z tej strony biuro inpost oddział warszawa 3? Kto tak pisze :D Jakie czynności? Jaka zawartość? Serio się zastanawiasz?
@karolek_z_naklejkowa: żaden scam, osoby z administracji w oddziale kontaktują się poprzez smsa właśnie gdy muszą coś wyjaśnić
Jak za pomocą aplikacji nadać z paczkomatu paczkę za pobraniem?
#inpost
#inpost
- 0
#inpost #paczkomaty
Wysłał ktoś paczkę do Włoch, jak długo idzie i czy można przedłużyć czas oczekiwania w paczkomacie?
Wysłał ktoś paczkę do Włoch, jak długo idzie i czy można przedłużyć czas oczekiwania w paczkomacie?
źródło: temp_file1968711447884879835
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lootenantdan: Prawdopodobnie od Twojej paczki odkleiła się etykieta i chcą się upewnić, że to Twoja lub im gdzieś na sortowni utknęła i muszą ją znaleźć. Mówisz też, że gość na infolinii nie umiał podać nr telefonu do tego oddziału - no nie poda, bo nikt nigdy Ci nie poda numeru telefonu do oddziału. W żadnej firmie kurierskiej.
@lootenantdan
Nr telefonu do odziału nikt ci nie poda, to informacja stanowiąca tajemnicę przedsiębiorcy lub podwykonawcy prowadzącego dany oddział (oddziały prowadzą firmy zewnętrzne, sam Inpost to tylko biura w Krakowie i Warszawie).
Kontakt z oddziałami jest wyłącznie e-mailowy.
Nr telefonu do odziału nikt ci nie poda, to informacja stanowiąca tajemnicę przedsiębiorcy lub podwykonawcy prowadzącego dany oddział (oddziały prowadzą firmy zewnętrzne, sam Inpost to tylko biura w Krakowie i Warszawie).
Kontakt z oddziałami jest wyłącznie e-mailowy.
- 1
Polecam napisać do InPostu, jako największego sponsora reprezentacji, z pytaniem czy działania PZPN są tożsame z ich wartościami czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) #inpost #mecz #presjamasens
@m76859: oczywiście że są Lewy powinien być eksploatowany jak kurier znaczy co
- 4
#fedex czy wy jestescie normalni
specjalnie zdalna prace dzis wzialem bo na paczke czekam, kurier dzwoni 5 minut temu ze jest pod blokiem i juz niesie
5 minut pozniej, ojej paczki pomylilem w magazynie, zobaczymy moze jutro przyjade
to juz wolalbym sam do waszeog magazynu pojechac
#inpost #dostawa #paczkomaty #poczta #paczki
specjalnie zdalna prace dzis wzialem bo na paczke czekam, kurier dzwoni 5 minut temu ze jest pod blokiem i juz niesie
5 minut pozniej, ojej paczki pomylilem w magazynie, zobaczymy moze jutro przyjade
to juz wolalbym sam do waszeog magazynu pojechac
#inpost #dostawa #paczkomaty #poczta #paczki
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ATAT-2: ten przewidywany przez Allegro czas dostawy jest już od dawna, przy czym rzeczywiście coś ostatnio chyba zbyt optymistycznie go wyliczają, bo coraz częściej mam opóźnione przesyłki, nawet teraz mi idzie paczka, która powinna była dojść wczoraj (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
- 0
źródło: UOKIK allegro
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 2
źródło: Przechwytywanie2 (2)
Pobierz@tomasz-es: potwierdził wybór Orlen paczki to dostał Orlen paczką.
#inpost
Jak to jest z tym odbieraniem nadanych paczek w ten sam dzień. Sklep umieścił paczkę o 14:18 w paczkomacie. Na ten rejon godziną graniczną jest 15:00. Czyli paczka powinna wyruszyć jeszcze dziś w drogę. A do teraz ma status, że dalej jest w paczkomacie. To po co te godziny graniczne podają jak to nie funkcjonuje?
Jak to jest z tym odbieraniem nadanych paczek w ten sam dzień. Sklep umieścił paczkę o 14:18 w paczkomacie. Na ten rejon godziną graniczną jest 15:00. Czyli paczka powinna wyruszyć jeszcze dziś w drogę. A do teraz ma status, że dalej jest w paczkomacie. To po co te godziny graniczne podają jak to nie funkcjonuje?
@StormTrooper501: Może coś się stało kierowcy
- 0
@StormTrooper501: Odebrana po 18.00.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy InPost utrudnia płatności gotówkowe w swoich POP-ach? Ostatnio przekierowałem paczkę do POP-u, daleko, bo jest ich mniej niż u konkurencji i nie mogłem zapłacić gotówką. Tak sobie zażyczył InPost, a ekspedientkom wszystko jedno, czy zapłacę kartą, czy gotówką. W przypadku DPD przekierowywałem do Żabki i można było zapłacić gotówką. Zobaczymy, czy kurier przyjmie gotówkę.
DPD pokazuje lokalizację kuriera, choć nie zawsze to działa. W InPost nie widzę takiej opcji. Za to
DPD pokazuje lokalizację kuriera, choć nie zawsze to działa. W InPost nie widzę takiej opcji. Za to
@SendMeAnAngel dpd pokazuje lokalizacje kuriera? :O
- 0
Na plus jest to, że w InPost kurier wcześniej dzwoni. W DPD nie dzwonili, choć zwykle rano przyjeżdżali. Potem zlecałem dowóz do pobliskiej Żabki, aby móc wyjść z domu.
Ktoś wie jak działa opłacanie cła/VAT przez #inpost ? Zamówiłem paczkę ze sklepu z UK, wartość 48 funtów + 13 funtów za przesyłkę (Tracked DDP). Czyli łącznie 62 funty i tyle zapłaciłem z góry. Paczka w Polsce zostaje obsłużona przez InPost i mam info, że dzisiaj kurier przywiezie. Dodatkowo mam info na zamówieniu na stronie sklepu UK, że VAT 23% wynosi niecałe 12 funtów, ale w żaden sposób nie mogę
- 2
@Bioenergetyk @sberatel @UserNotFondue informacyjnie, kurier przyniósł i nie chciał żadnej opłaty, także git :)
@StormtrUper
Inpost obsługiwał przesyłkę tylko na części trasy. Natomiast pomiędzy UK a UE wysyłkę realizował inny przewoźnik. Nr przesyłki także się zmieniał.
Przewoźników mogło być wiecej.
Ps. Tak samo działa wysyłka Inpostem z Chin. Inpo
Inpost obsługiwał przesyłkę tylko na części trasy. Natomiast pomiędzy UK a UE wysyłkę realizował inny przewoźnik. Nr przesyłki także się zmieniał.
Przewoźników mogło być wiecej.
Ps. Tak samo działa wysyłka Inpostem z Chin. Inpo
#kurier #paczkomaty #inpost #dpd #ups
Którym kurierem wysłać żeby odbiorca paczki nie dostał SMS-a że idzie do niego paczka? Chce wysłać prezent na urodziny i efekt niespodzianki zrobić
Którym kurierem wysłać żeby odbiorca paczki nie dostał SMS-a że idzie do niego paczka? Chce wysłać prezent na urodziny i efekt niespodzianki zrobić
@TakiDuszek wyślij jakimkolwiek ale podaj swój numer
- 0
Szkoda że taki hojny nie jest dla swoich pracowników ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) https://www.pudelek.pl/omenaa-mensah-i-rafal-brzoska-zebrali-fortune-na-gali-charytatywnej-z-willem-smithem-ujawniono-kwote-7165464759790528a #inpost
17
Allegro zmienia formę dostawy. Fani Paczkomatów InPostu mogą być zirytowani

Allegro zmienia klientom formy dostawy. Osoby, które preferują dostawę do Paczkomatów InPostu, mogą być rozczarowane.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
#inpost Hejka, chyba jestem udupiony przez gapiostwo nadawcy z tego, co widzę, ale może ktoś miał podobny problem. Koleś nadał mi paczkę i zrobił pomyłkę w nazwie paczkomatu, który mu podałem o jedną cyfrę, przez co zamiast koło mnie wyląduje w paczkomacie 4 km dalej ;(
Na razie stan jest, że nadana. Jest szansa to zmienić? Na stronie inpostu jest info, że nie można przekierować paczki do innego paczkomatu ;(
Na razie stan jest, że nadana. Jest szansa to zmienić? Na stronie inpostu jest info, że nie można przekierować paczki do innego paczkomatu ;(
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@wazogrodowy: @eugeniusz_geniusz: to jest ciężka paczka i duża, nieporęczna. Nie mam auta, więc tak średnio























Brzoska już zaczął pozywać za memy?
źródło: ted brzoska
Pobierz