Polska gastronomia to jest piękny eksperyment: za stolik doliczą serwis, za sosik 6 zł, za oddychanie pewnie kaucja, ale darmowa szklanka wody brzmi jak bolszewizm z kranu. Jeszcze chwila i kelner spyta, czy kranówka ma być w abonamencie xD #heheszki #gastronomia #polska

Palinek
















