Znalazłem kilka ofert pracy w IT w godzinach od 16:00 do 00:00 (praca zdalna z Polski, klient z USA).
Ma ktoś doświadczenie i może podzielić się swoją opinią na temat pracy w tych godzinach? Jakie są plusy, minusy, długofalowe efekty, itp?
Obecnie pracuję 09:00 - 17:00 i zastanawiam się nad zmianą bo ani przed pracą, ani po niej nie mam za wiele czasu (ani sił) na życie (hobby, rozrywki, itp.) ( ͡
Ma ktoś doświadczenie i może podzielić się swoją opinią na temat pracy w tych godzinach? Jakie są plusy, minusy, długofalowe efekty, itp?
Obecnie pracuję 09:00 - 17:00 i zastanawiam się nad zmianą bo ani przed pracą, ani po niej nie mam za wiele czasu (ani sił) na życie (hobby, rozrywki, itp.) ( ͡

































![Jia Tan na nowo [EN]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/93c129b144c4284addec886fdb078c1f12ed70cb2bd833d2e46d4fe1b64ceeee,w220h142.jpg)



@roadtodeath: Taki twój obraz xD
źródło: image
Pobierz