Wpis z mikrobloga

Mirki, próbował ktoś z was kiedyś uzyskać dostęp do konta, a w szczególności zdjęć na koncie google zmarłego członka rodziny?
Problem jest taki, że oczywiście nie ma hasła, a widziałem, że google ma taką opcję, że przesyła się im dokumenty, i może udostępnią, przesyłał ktoś z was? Jakie dokumenty trzeba przesłać? Na początku tego formularza do przysłania prośby jest "I will need to obtain a court order issued in the United States." i to mnie trochę martwii.

#technologia #google #informatyka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, próbował ktoś z was kiedyś uzyskać dostęp do konta, a w szczególności zdjęć na koncie google zmarłego członka rodziny?

Problem jest taki, że oczywiście nie ma hasła, a widziałem, że google ma taką opcję, że przesyła się im dokumenty, i może udostępnią, przesyłał ktoś z was? Jakie dokumenty trzeba przesłać? Na początku tego formularza do przysłania prośby jest "I will need to obtain a court order issued in the United States." i to mnie trochę martwii.


@Aqims: Gpt- Uzyskanie dostępu do konta Google zmarłego członka rodziny może być skomplikowane, zwłaszcza ze względu na przepisy dotyczące prywatności i bezpieczeństwa. Google faktycznie oferuje możliwość ubiegania się o dostęp do konta zmarłej osoby, ale proces ten jest ściśle regulowany i wymaga spełnienia określonych warunków. Oto, co warto wiedzieć na ten temat:

Dokumenty, które mogą
  • Odpowiedz