Wpis z mikrobloga

@orsoy: a jak kiedyś pisałem na wykopie, że mało że Laysy zmniejszyły paczki to jeszcze straciły zupełnie smak, bo oszczędzają chyba na przyprawach to zostałem zwyzywany, że jestem alkoholikiem któremu wóda wypaliła smak i nie doceniam nowego naturalnego smaku bez oleju palmowego xD więc jak ma być dobrze, jak w tym kraju są dobrze którzy jeszcze bronią takich praktyk producentów
@Piro3202 w biedronce nie ma marki piwa która w innych sklepach jest z kaucją. (jeśli jest to poproszę o przykład) Ale może masz trochę racji, choć zazwyczaj to było w drugą stronę. Np. Cola 2L była tylko i wyłącznie była w biedronkach. Aczkolwiek raczej producentom się nie opłaca robić 2 różnych opakowań tego samego produktu np. Masło 200g i 190g. Zazwyczaj tworzą "nową biedronkową" markę jak mleczna dolina czy jak to się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@orsoy: Mnie wpienia nie tylko to, że okazuje się, że produktu jest mniej, ale też że te śladowe ilości są opakowane w tle samo plastiku, co przedtem. 65 g (!!!) szynki suszonej zrobili, to jakieś cztery plasterki, samego opakowania jest chyba więcej. Wcześniej było 80 g, a o ile dobrze pamiętam, początkowo 100 g. Ty, człowieku, sortuj odpady i mniej oddychaj, bo CO2, a taka kurvva producencka, zamiast robić ekonomiczne, duże
Mnie to uderzyło jak ostatnio kupuje setunie na weekend, żołądkowa gorzka z miętą, zeruje i tak mówię. Coś tu jest nie tak, odwracam żeby zerknąć na etykietę a tam nie 100ml tylko 90, no do chu ja pana Wacława