via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Totendajnapiwo: Putina czy nie, co za różnica? Przedsiębiorcy dostali po 10x większe rachunki za gaz, kilka razy większe za prąd. Codziennie na wykopie pojawia się artykuł o tym, że jakaś knajpa się zamyka, bo nie poradziła sobie z rachunkami.

Ci, co sobie poradzili, przerzucili te rachunki na klienta. W takim wypadku stopy 0%, 5% czy 50% nie zrobią żadnej różnicy.
  • Odpowiedz
Mam trochę oszczędności w zł i chciałbym je ochronić przed inflacją. Zastanawiam się jakie rozwiązanie będzie efektywniejsze przewalutowanie na $ i trzymanie w "skarpecie czy wrzucić na lokaty w zł 7/8%?
#oszczedzanie #lokaty #banki #lokata #inflacja #dolar

Jak wyżej.

  • Dolary w skarpecie 47.9% (45)
  • Lokata w PLN 7/8% 52.1% (49)

Oddanych głosów: 94

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Glikol_Propylenowy: a mi się śmiać chce, że piszesz, komentujesz ale nic nie wnoszisz merytorycznego do dyskusji. Taki typowy Mirek co się niby na wszystkim zna, poucza każdego w każdej kwestii ale sam g#2no wie. Widzę inne rozwiązania ale inne rozwiązania mają też minusy np. zamrożenie kasy np na 2 lata a lokata daje mi możliwość zmiany przeznaczenie kasy co 3 miesiące.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach