Miesiąc temu, podczas październikowego załamania na giełdach powszechne były takie wpisy (komentarzy w różnych wątkach było jeszcze więcej).

Od tamtej pory WIG20 odbił o jakieś 26% z 1340 pkt na 1740 pkt. Jeśli fundy robiły zakupy w tamtym czasie (a z pewnością robiły) to niedługo zaczną wychodzić na plus (a niektóre już to robią: https://www.analizy.pl/fundusze-ppk/notowania )

Gdzie jesteście teraz ze swoimi ironicznymi wpisami, pytaniami o godność i namawianiem do szybkiego wypłacania środków
Krupier - Miesiąc temu, podczas październikowego załamania na giełdach powszechne był...

źródło: comment_1668507614xo7IZRxVKNa9E9OM6ZUFbi.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krupier: Wykopki to większe gówniane midasy od Sasina, zawsze trzeba robić na odwrót niż mówią. Tutaj każda głupota, która jest w trendzie jest powielana i wyplusowywana w nieskończoność a później cisza. Tak było ze złotówką, że zaraz dolar po 7zł, paliwo już nigdy tańsze niż 6zł nie będzie, a ostatnio j----i babke z sanepidu, że wzieła odprawę emerytalną bo im się to p------o z odprawą ze względu na zwolnienie
PaprykarzXL - @Krupier: Wykopki to większe gówniane midasy od Sasina, zawsze trzeba r...

źródło: comment_1668508707HAIrRREBsOUyTftwmsrYd0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@apee: Co Ty gadasz, jeden z polityków powiedział, że udało mu się kupić tańszą pietruszkę co jest ewidentnym dowodem, że inflacja spada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrze, że nie wystawiłem swojej karty GPU, 200 zł taniej od konkurencji, bo by jeszcze stopy obniżyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tyrowicz dla GW: "Raczej chodzi o to, że część osób jest przekonana, iż jeśli zarząd, czy prezes coś postanowili, to tak widać musi być. I w ten sposób rozumieją swoją rolę. Co jest zabawne w tym sensie, że zgodnie z ustawą o NBP, to RPP co roku ocenia realizację zadań przez zarząd."

No niemożliwe, RPP jest zdominowana przez osoby, które kasują 37k za głosowanie jak chce Glapa i bezmyślne podnoszenie ręki. Kto
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mickpl: prezes niedawno zapowiedział że walka z inflacją nie będzie odbywać się kosztem miejsc pracy. Czyli de facto żadnej walki z inflacją nie będzie, tylko dosypywanie socjalu i rozciąganie kryzysu w czasie. Witamy w Turcji nad Wisłą.
  • Odpowiedz
@ProofOfConcept: restauracje to beda najmniejszym problemem jak nie ogarna kosztow energii. A raczej zaspokojenia potrzeb na energiie. bo juz teraz produkujemy mniej niz mamy zapotrzebowanie. a bloki sa juz w stanie agonalnym ¯_(ツ)_/¯
w skrocie kase na modernizacjie p--------i na 500+ i 13 i 14
  • Odpowiedz
Dzisiaj rano- jak co jakiś czas gdy jest- ide se do Lidla po boczek za 13.99/ kg (który rok temu był po 9.99) do wędzenia/ konserwy turystycznej i jak jeszcze parę miesięcy temu trzeba było się przepychać z januszami/ emerytami, a jak się przyszło koło 9 rano to już resztki albo nic nie było tak dzisiaj boczkow pełno leży, łopatki w promce cała chłodziarka obok, ludzi nie tak dużo, wszyscy dostają po
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest taka grupa na Facebooku "Przewoźnicy i Spedytorzy". Tam ludzie narzekają na to, że stawki bardzo spadają... (jak cokolwiek może spadać przy inflacji 17% r/r!?)

@pastaowujkufoliarzu @kaczafi8 może byście pomogli ludziom na tej grupce na fb i wytłumaczyli im, że przy tej inflacji to panie drogi, kolego mój złoty - przy tej inflacji taniej niż za inflacja + 5pp r/r za km to nikt nie pojedzie, no bo w końcu
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stawki w tym roku, to jakiś dramat. Normalnie od jakiś dwóch tygodni byłby sezon na chłodnie (taki czas, w którym zarabia się na resztę roku), a w tym roku pomimo cen paliwa dużo wyższych niz dotychczas, wzrostu cen ciągników siodłowych o 30 tys euro od sztuki, stop procentowych, naczep o jakieś 20 tys euro i kosztów wszystkiego innego za trasy Hiszpania - Polska płacą tyle, że nie opłaca się wracać z ładunkiem.
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: Mój stary to fanatyk rodzynek. Pół mieszkania z------e rodzynkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącą na ziemi rodzynkę i trzeba odkażać w szpitalu bo tego ścierwa się brzydzimy nawet dotknąć. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała sernik wyjmować xD bo myślała, że
  • Odpowiedz
@ivbefre: @s---k: zawsze mnie to dziwi, że w galeriach handlowych czy marketach zawsze temperatura jest dostosowana do pracowników w krótkim rękawku, a nie do klientów w kurtkach, którzy stanowią 90% ludzi w tych obiektach...
  • Odpowiedz