Czy macie jakiś pomysł jak sprowadzić kajak z Konstantz z Niemiec. Jest za duży na przesyłki kurierskie(ok 180 na 65 na 30) waga 15kg.
Dobrze byłoby nie płacić więcej niż 400zl. Czas nie gra roli. Niestety podróż tam i z powrotem wyjdzie drożej.
#import #konstantz #przesylki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nerkowce: poszukaj w okolicy jakiejś firmy która wysyła coś na zachód swoimi ciężarówkami. Na powrocie Napewno któryś kierowca chętnie przytuli 400 zł.

Ewentualnie #zycietruckera.

Ewentualnie jakiś komis samochodowy.
  • Odpowiedz
Mirki pamieta ktos wpis, ktoregos z nas zajmujacego sie sciaganiem aut z USA? Potrzebuje namiarow na kogos kto sie na tym zna, a wiem ze byl tu taki watek. Z gory dzieki za pomoc.

#motoryzacja #auto #usa #import
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@delo86: Jeśli coś kosztowało powiedzmy w granicach 1500-2500$ a teraz między 3000-5000 to coś nie tak :D
Ja stwierdziłem, że kończę ten biznes bo niestety uczciwie nie idzie zarobić, a mi się w NL nie chce bawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cześć, czy ktoś importował z was jakieś większe ilości rzeczy (parędziesiąt) i wprowadzał do sprzedaży?

Chodzi mi o Chiny i procedury, czy są jakieś strony/infolinie które pomogą how-to?

Oprócz działalności gospodarczej, EORI co muszę mieć?
Gdzie sprawdzić jakie wymagania muszą spełniać importowane przeze mnie rzeczy?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki może mi ktoś wytłumaczyć różnice między FOB price i EXW? Jestem w tym zielony, a potrzebuje sprawdzone info bo negocjuje deala.( ͡º ͜ʖ͡º)
#import
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simon420: FOB Free on board czyli sprzedający ponosi wszystkie koszty i ryzyko do burty statku.
ExWork ty odbierasz i ponosisz ryzyko od rampy fabryki/dostawcy. Ogólnie najlepsze FOB bo w razie kłopotów w obcym kraju sprzedający zna lepiej przepisy lokalne i logistykę.
  • Odpowiedz
@majk3l: Copart jeszcze - ma zdecydowanie wiecej ofert, ale IAAI jest bezpieczniejszy - bo trudniej tam się dostać jako sprzedawca więc prawie nie ma flipów.

Lokalizacje: im bliżej portów, najlepiej na wschodnim wybrzeżu tym lepiej. Ale to drugorzędna sprawa - jeżeli masz dobrego operatora i nie ściągasz najtańszego auta z jakiegoś zadupia w dakocie północnej. Najważniejsze żeby znaleźć dobrą sztukę.

Czego szukasz?
  • Odpowiedz
@majk3l: Wszystko jest, udział hybryd w rynku US to już kilkanaście procent. I oczywiście rządzą Azjaci. Chociaż jeśli chodzi o ściąganie do PL to absolutnym hitem jest Ford Fusion (w europie Mondeo mk5). Są i małe hatchbacki, małe sedany, duże sedany, kompakty, SUVy i luksusowe Coupe. Jeżeli chodzi o stan techniczny to do wyboru do koloru - bo masz ok. 250 tys. aukcji aktywnych każdego dnia na tych dwóch portalach.
  • Odpowiedz
Czy macie jakieś doświadczenia ze sprowadzaniem samochódów z Łotwy? Z ciekawości rozglądałem się za pewnym samochodem na mobile.de i trafiłem naprawdę interesujący mnie egzemplarz z Łotwy. Jak w ogóle się do tego zabrać, są jakieś firmy które zajmują się sprawdzeniem i sprowadzeniem takiego samochodu? Nigdy nie ściągałem samochodu nawet z Niemiec. #samochody #motoryzacja #import
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samochodowe Mirki,

Powooli zbieram się do importu #samochodyzusa a dokładnie #tesla oczywista rzecz że najlepiej wychodzi kupno uszkodzonego, odkupowanego z jakiegoś domu aukcyjnego. Tylko jestem póki co kompletnie zielony w tym temacie... I chciałbym podpytać o rady i wasze zdanie na ten temat...

Samochód chcę dla siebie.

1.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Barto_: Wypowiem się, bo sprowadzaliśmy dwie Tesle S z z USA. Pozwala ładować tylko na zwykłym kablu/domowym. Jeśli chcesz skorzystać z Superchargera w EU - przerobienie instalacji, gniazd, oprogramowania to koszt w granicach 30-40 tys. PLN
Do tego aktualizacja softu, przeróbka lamp, inne prace elektryczne.
Dostępność części blacharskich bez problemu, natomiast problem jest z jakimiś pierdołami typu uszczelka, kołek, jakiś kawałek plastiku i trzeba szukać, dużo dzwonić.
Podejście ASO jest
  • Odpowiedz
Ktoś importował samochód do Szwajcarii (jako mienie przesiedleńcze) będąc współwłaścicielem? Ciężko znaleźć informacje w internecie na ten temat :(
#szwajcaria #emigracja #import
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1608: jak się przeprowadzasz to z tego co pamiętam masz rok na rejestrację auta. Aby zarejestrować musisz zrobić tutejszy przegląda MFK, który jest bardzo szczegółowy. Więc jeżeli masz auto starsze niż 8-10 lat to szanse, że przejdzie za pierwszym razem przegląd są małe. Później jak masz MFK rejestrujesz się w amt für verkehr i płacisz podatek i za nowe blachy.
  • Odpowiedz
@1608: Ja importowałem, a dokładnie to żona była współwłaścicielem. Nie ma to żadnej różnicy przy samym imporcie a dalej nie wiem bo przed upływem pierwszego roku sprzedaliśmy go bo uznaliśmy, ze więcej będzie kosztów z tego niż pożytku (auto miało 15 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
Nie sądziłem, że przesyłka towaru z USA do PL jest taka droga. Chciałem importować artykuły kosmetyczne i długo czekałem bo producent z którym chciałem współpracować negocjował ceny dostawy z firmami spedycyjnymi. Ostatecznie stanęło na 419 dolarach, a więc ponad 1600 zł za samą dostawę. Pytanie do znawców - czy to jest norma taka cena, czy można taniej? Bo przyznam, że jestem w lekkim szoku i w takiej sytuacji import się po prostu
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy,

Zamówiłem zegarek z #creationwatches i dostałem powiadomienie od agencji celnej DHL, że koszty przewozu nie mogą być darmowe dla urzędu celnego.
Co się z tym wiąże - naliczenie dodatkowych 23% z wartości (zegarek + 100USD).
Czy mieliście podobnie? Da się to ominąć?
Przez tę dodatkową kwotę zakup jest nieopłacalny.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, czy miał ktoś okazje importować towar z USA a następnie rozliczyć go w księdze rachunkowej? Z tego co rozumiem to sprzedawca musi wystawić fakturę importową na podstawie której urzad celny nakłada cło i VAT. Czy są jakieś kruczki w przypadku dostarczenia towaru #pocztapolska? Czy faktura importowa powinna posiadać mój NIP? Niby prosta sprawa kupić coś poza UE a następnie to rozliczyć ale nie do końca ( ͡°
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pol753: Najważniejszą robotę wykonuje Urząd Celny na podstawie FV od sprzedawcy właśnie, który na granicy ocli towar, a następnie doliczy do niego VAT, które to podatki musisz zapłacić (w przypadku kurierów firma wysyła Ci wezwanie do zapłaty im tych kwot, a oni za Ciebie płacą do UC). Jak już dostaniesz towar i dokumenty celne, to zapłacony VAT możesz odliczyć, resztę wrzucić w koszty, a fv od kontrahenta dobrze, jak będzie
  • Odpowiedz
@Pol753: Nie. VAT płacisz od dokumentu celnego, więc w nim zadbaj o odpowiednie dane firmy.
(Sprzedawca w ogóle nie bierze udziału w żadnym etapie opodatkowania vatem - jest poza tym systemem. On tylko wystawia fv, na podstawie której UC oblicza cło itp.)
  • Odpowiedz
Witam.
Kupiłem parę ciuchów z kolegą w outlet w Anglii i chcielibyśmy je sprzedać w Polsce. Znane marki, kosztowne. Spory zarobek. Jak to ugryźć? Gdzie wystawić? Mało się znamy na takich "biznesach", a nie chcemy problemów. Czy ktoś mógłby pomóc? Jak to działa w świecie prawa? Z góry dziękuje.

#uk #sprzedaz #import #biznes
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach