zamowilem kamere, ktora przyzszla dzisiaj i zostala odebrana przez ojca. po fakcie przyszedl sms z informacja o zaplacie cla itp 200 zl.
nie jestem biegly w temacie, ale w Kanadzie gdzie mieszkam w celu zwolnienia przesylki najpierw trzeba ja oplacic, chocby kurierowi przy dostawie, nigdy po. co myslicie ?
sms jewt legitny, bo przekierewuje na strone dhl do wlasciwego numeru


























jak chińczyk wystawia Wam fakturę o zaniżonej kwocie to deklarację celną robicie na prawidłową czy zaniżoną?
#alibaba #import #januszebiznesu #handel może też #dhl #fedex
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo