@Pani_Asia: Problemów z takim drzewami w budynkach jest kilka.
Po pierwsze drzewu utrudniamy dostąp do wody opadowej. Morze korzystać tylko z podsiąkowej.
Po drugie przy silnych wiatrach jakie kilkanaście razy w roku się zdarzają nawet tak duże drzewo pracuje, czyli przechyla się pień na boki pod wpływem wiatru i obija się o dachówki, uszkadzając je i siebie.
Po trzecie nie jesteś w stanie uszczelnić połączenia kora dachówki dlatego podczas każdego
  • Odpowiedz
Problemów z takim drzewami w budynkach jest kilka.

Po pierwsze drzewu utrudniamy dostąp do wody opadowej. Morze korzystać tylko z podsiąkowej.

Po drugie przy silnych wiatrach jakie kilkanaście razy w roku się zdarzają nawet tak duże drzewo pracuje, czyli przechyla się pień na boki pod wpływem wiatru i obija się o dachówki, uszkadzając je i siebie.

Po trzecie nie jesteś w stanie uszczelnić połączenia kora dachówki dlatego podczas każdego deszczu będziesz miał jezioro w budynku,
  • Odpowiedz
@klaun2137: Fantazja zadziałała i koledzy wyżej za bardzo się rozpisali niepotrzebnie komplikujac temat.
Ja myślę, ze chodzi Ci o wyjazd na pół roku w celu odlozemia tych 20k i tyle. Oczywiście, ze sie da i to dziecinnie prosto. To tylko 740€ odłożone miesięcznie i za pol roku przywozisz do polski 20k pln
Przy jakiejkolwiek pracy przez agencje zarobisz spokojnie 1200-1300€ a i spanie Ci ogarną, czasami też dojazd do pracy.
  • Odpowiedz
Hej Mirki i Miarbelki z #emigracja #emigrujzwykopem mam do was pytanie.
Jaki kraj polecacie do wyprowadzki najlepiej na stałe? Moglibyście podać też dane plusy czy minusy danego kraju.
Z różową chcemy w końcu wyrwać się z tego państwa idącego do nikąd i szukamy zdecydowanie lepszej [nawet w czach tej "pandemii" alternatywy] Myśleliśmy o Holandii - tylko nie jako zbieracz truskawek a coś bardziej "ogarniętego" może macie jakieś strony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JCross: Zależnie od tego gdzie znajdziesz prace to wszędzie może być dobrze i wszędzie może być źle. Czym innym jest pojechac na truskawki na kilka tygodni, gdzie można znieść mieszkanie jak student na wynajetym pokoju jedząc żarcie z puszek i mikrofali a co innego chęc zostania gdzieś na stałe i prowadzenia normalnego zycia
  • Odpowiedz
Siema, agencja w holandii wyslala mi wezwanie do zaplaty mailem o kwocie 200 euro za RZEKOME szkody wyrządzone w mieszkaniu. Czy mogą mi coś zrobić? Najlepsze jest to, ze ja nic tam nie zrobiłem a hajs chcą mi pobrać. Odeslalem maila, żeby mi pokazali co ja takiego niby tam odwalilem i na ten moment czekam, ale nie wiem czego oczekiwać ¯_(ツ)_/¯
#holandia #emigracja #polacyrobacy #pracbaza
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@drillResE: Agencja to złodzieje i oni wiedza, ze są złodziejami. Na oko 95% agencji chce Cię wydymać dlatego musisz się postawić. Skoro twierdzą, że coś zepsułeś. Musisz wiedzieć co i kiedy zostało rzekomo zepsute, i dlaczego w ogóle myślą, ze Ty to zrobiłeś? E-mail który wysłali niech wsadza sobie w dupe. Ja raz się zesralem podczas swojego pierwszego miesiąca a w Anglii i dałem się zakręcić agencji. Następnie poszedłem do
  • Odpowiedz