Amsterdam zakazał reklamy samochodów spalinowych na stacjach metra

Dokąd jeszcze doprowadzi promocja elektromobilności? Władze Amsterdamu właśnie zakazały reklam produktów powstających z paliw kopalnych oraz pojazdów napędzanych paliwami kopalnymi. Na razie na należących do siebie stacjach metra, ale Holendrzy mają już kolejne plany.

#swiat #motoryzacja #nauka #technologia #ekologia #holandia
motohigh - Amsterdam zakazał reklamy samochodów spalinowych na stacjach metra

Doką...

źródło: comment_1620155232N0yxsebwskGRxautwNJPpQ.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@geuze: ale co z tego że kultura picia? xD kultura jazdy też jest ale samochód spalinowy be..
p-------y też są promowane tylko w subtelniejszy sposób.. gdyby tak nie było to by nikt nie kupował i nie wiedział nawet o ich istnieniu.
  • Odpowiedz
#holandia właśnie znalazła się pod wpływem bardzo groźnego kuraganu który występuje corocznie na przełomie kwietnia/maja, na szczęście trwa on bardzo krótko ( przeważnie 3-7 dni). Rząd zaleca przebywać w tym czasie w domu ( laatające drzewa, krowy i kuraki).
Trzymajcie się tam ciepło i smacznej kawusi.

#heheszki
S.....a - #holandia właśnie znalazła się pod wpływem bardzo groźnego kuraganu który w...

źródło: comment_1620127013aXp6GICqvEwSx39cFu6Bim.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawiam się nad wyjazdem do Holandii na rozładunek kontenerów. Nie na stałe, ale potrzebuję się odbić finansowo. Ktoś może miał doczynienia z taką pracą i podpowie czy to warte tego by rzucić w Polsce robotę (umowa na stałe, 3k na rękę) i spróbować wyjechać? Płacą te słynne 10 euro na rękę, blant po pracy, to jest życie
#praca #holandia
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JonkeJ: mam 30 lat. Żałuję że robiłem studia i nie wyjechałem do Holandii tuż po maturze. Szkołę zawsze można zrobić tutaj, jeśli mówi się po angielsku (a wtedy i holenderski się łyknie) i żyje się spokojniej.
  • Odpowiedz
Mirki, chciałbym kupić samochód w Holandii, ale niestety nie jestem tu zameldowany (mieszkanie z agencji pracy).

Czy faktycznie bez meldunku nie dam rady zarejestrować samochodu?
Jak najlepiej to rozwiązać? Pojechać do Polski, kupić samochód, zarejestrować i nim tu wrócić?

#holandia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yatterman: najpierw ogarnij se mieszkanie z meldunkiem a później pracę bez agencji oh wait w holandii nie wynajmiesz mieszkania z meldunkiem jak nie masz pracy a przecież nikt Ci nie da roboty bez agencji jak nie masz meldunku.
  • Odpowiedz