Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@BySpeedy: Jaka szkoda że nie mam wiedzy technicznej bo już bym pakował się w samolot!
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Klucz_nik: Ale nawijke zapodałeś
- 2
#holandia Mirki, czy vakantiegeld to jest to samo co urlop płatny?
@ohjohny: nie, urlop platny, to liczba dni w ciagu roku, ktore mozesz wziac jako urlop i dostac za nie 100% pensji
vakantiegeld to dodatek finansowy. Jest odpisywany z Twojej pensji co miesiac, w wysokosci zaleznej od Twojego CAO i wyplacany przed latem.
vakantiegeld to dodatek finansowy. Jest odpisywany z Twojej pensji co miesiac, w wysokosci zaleznej od Twojego CAO i wyplacany przed latem.
@przepiorka: Albo wyplacany raz albo dwa razy w roku.
- 0
Jak wygląda sytuacja z meczami w Holandii? Lockdown ma się dziś zakończyć, czyli otwierają stadiony na pierwsze kolejki po przerwie zimowej?
#holandia #mecz #pilkanozna
#holandia #mecz #pilkanozna
- 0
@LobuzKochaMocniej: Tak wywnioskowałem z informacji ze strony naszego rządu, chociaż jest tam zwrot "do co najmniej piątku 14 stycznia" :(
Link
Link
źródło: comment_1642153811N7sSd8WvVRoOVpewNdmLhL.jpg
Pobierz- 2
Ej wam tez koordynator wchodzi do pokoju i przeszukuje wasze prywatne rzeczy na lokacji bądź to sprawdza was alkomatem?
#holandia
#holandia
- 307
@shazzy: ale upodlenie w tej Holandii taguj to #chlewobsranygownem
@RudaKociara: rada ode mnie, trzymaj się zdala od Polaków, bo jak Polak ci nie pomógł to już ci pomógł. A druga sprawa, szybciej nauczysz się języka, jak będziesz miała kontakt z holenderskimi rówieśnikami
- 5
@RudaKociara: mnie blokowala zawsze mysl, ze zrobie z siebie idiote cos przekrecajac. Do czasu az pomyslalem jak ja bym podchodzil do obcokrajowca, ktory probowalby mowic po polsku;-)
I takiej reakcji oczekuj- jesli bedziesz mowic, nawet zle, to 99% ludzi zareaguje megapozytywnie. Pozostaly 1% to Polacy;-D
I takiej reakcji oczekuj- jesli bedziesz mowic, nawet zle, to 99% ludzi zareaguje megapozytywnie. Pozostaly 1% to Polacy;-D
mireczki z #uk #holandia - przestrzegam przed robieniem jakichkolwiek interesow z galaxybear bo to oszust. Napisałem dla niego list do sądu w UK (za brak Insurance) za co mial mi wysłac paczke ze slodyczami (czekolade dairy milk i pare paczek tych najtanszych ciastek z asdy z daktylami - czyli zamknalby sie w max 4gbp za te rzeczy). do tej pory czekam na nią a mineło juz pare lat
źródło: comment_1642075648lSQnASVWLqr4WfVeopJyH7.jpg
Pobierz- 3
@galaxybear: Ciebie oszuście o zdanie nie pytałem abyś się tu wybielał przy okazji.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kat88: pracowałem wakacyjnie jakieś 5-6 lat temu jako zbieracz zamówień. Ja akurat zwolniłem się po 8 dniach. Ale zależy od tego, z jakim towarem dany magazyn i jak ciężko go pickować i jacy ludzie w ekipie. Mnie w-------o i to i to ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kat88: w moim przypadku był to magazyn z ciuchami Under Armor, czy jakoś tak. Ciężkie metalowe wózki, gdzie ja przy 1.8m wzrostu nie dosięgałem ostatniej półki w wózku, pełny wózek miał pewnie ponad 200kg, wąskie alejki, że 2 wózki mijały się z zapasem 1cm wolnego miejsca. Ogólnie ciężko fizycznie i mega nerwówka na hali, bo ludzie się zabijali kto zrobi więcej pików (╯︵╰,)
konto usunięte via iOS
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Trique: @Meh6969: no kurde tutaj po podatku mam tak 1.3-1.4k funtow na miesiac, odliczac 400f na mieskanie to zostaje 1000, odjsc silownia, jedzenie jakies bzdety to 500-600, 200-300f wydaje na samego skuna takze na caly miesiac aby sobie cos kupic czy cos zostaje 200 moze 250f, mieszkajac w holandii zyskuje te kase ze wzgledu na to ze pewnie bym se sadzil w pokoju:P nie wiem kuzwa ciezki temat
Przyszedł mi mandat z #belgia. Wszystko sie zgadza, w liście są moje dane i w tym czasie przebywałem w Antwerpii. Mandat jest za emisje w mieście.
Natomiast list nie został wysłany z belgii tylko przez Dc Management Joanna Sieniakowska, przynajmniej ten podmiot jest nadwcą. List przyszedl wczoraj a dzisiaj jest deadline bo inaczej kara. Jak próbuje sie skontaktować z tą firmą to nie odbierają.
Miał ktoś podobną sytuację ?
Natomiast list nie został wysłany z belgii tylko przez Dc Management Joanna Sieniakowska, przynajmniej ten podmiot jest nadwcą. List przyszedl wczoraj a dzisiaj jest deadline bo inaczej kara. Jak próbuje sie skontaktować z tą firmą to nie odbierają.
Miał ktoś podobną sytuację ?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Ququ7: Wydaje mi się, że to jest globalny problem, nie tylko w Belgii… sam widze co się dzieje np w branży transportu, idąc od brzydko mówiąc najniższego szczebla: mnóstwo kierowców brakuje, sporo samochodów stoi po prostu po parkingach, bo nie ma kto jeździć. Gospodarka się cały czas rozwija, ale dzieje się to kosztem właśnie ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) pensji kierowcom żeby już nawet nie tyle
- 341
- 234
@Eustachy_goli_pachy oops. Pociag sie zepsul. Ciezko pracujemy nad tym. Prawdopodobnie lepiej jedz rowerem.
Wiadomo już czy w #holandia kończy się lockdown?
@MF81 Witam. Chyba nigdy
@MF81: jeszcze przed swietami nieoficjalnie wspominali, ze bedzie trwal przynajmniej do konca pierwszego kwartalu. Kilka dni temu gazety i radio (i pewnie tez tv) zaczely trabic o rekordowej ilosci zakazen. W tym swietle mysle, ze conajwyzej dzieciaki do szkol wroca.
7
52-letni Polak wyprowadzony z fabryki w Holandii. Miał zamordować żonę

Holenderska policja zatrzymała 52-letniego Polaka podejrzanego o zabójstwo żony. Mężczyzna został ujęty w Den Bosch, gdzie pracował. Wyprowadzono go prosto z fabryki.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
6
Największe zielone targi na świecie w Holandii

Floriade Expo 2022 to międzynarodowa wystawa ogrodnicza, której bramy otwierają się raz na 10 lat. Tegoroczne Expo odbędzie się w Almere w Holandii, a jego myślą przewodnią jest zrównoważony rozwój, urbanistyka i oczywiście zieleń.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #

























źródło: comment_1642200714eKMNOmyCH8TMOzC4tlDr24.jpg
PobierzTez kilka lat temu pracowalem jako koordynator i mimo moich najszczerszych checi ciezko bylo cokolwiek zmienic na lepsze- bo agencja ma polityke, ze to klient (firma) jest najwazniejszy i nie mozna sie wychylac, za duzo krytywkowac firmy badz stalych pracownikow i najlepiej siedziec cicho i przytakiwac. Moglem moze udrzec jeden dzien extra dla ludzi, ktorzy dawali z siebie cos wiecej w pracy,
I jeszcze dodam, ze najbardziej w porzadku koordynatorami byli Holendrzy, bo podchodzili do wszystkich jak do ludzi, nie pozytywnie- byli neutralni- i to wystarczylo, zeby postrzegac ich jako ludzkich. Czego nie moge powiedziec niestety o wielu moich polskich kolegach