@suqmadiq2ama: ta opeka koordynatora to smiech na sali.
Tez kilka lat temu pracowalem jako koordynator i mimo moich najszczerszych checi ciezko bylo cokolwiek zmienic na lepsze- bo agencja ma polityke, ze to klient (firma) jest najwazniejszy i nie mozna sie wychylac, za duzo krytywkowac firmy badz stalych pracownikow i najlepiej siedziec cicho i przytakiwac. Moglem moze udrzec jeden dzien extra dla ludzi, ktorzy dawali z siebie cos wiecej w pracy,
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: podniosles mi gosciu cisnienie fest.
I jeszcze dodam, ze najbardziej w porzadku koordynatorami byli Holendrzy, bo podchodzili do wszystkich jak do ludzi, nie pozytywnie- byli neutralni- i to wystarczylo, zeby postrzegac ich jako ludzkich. Czego nie moge powiedziec niestety o wielu moich polskich kolegach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Mirasy w #holandia #emigracja #amsterdam #praca
Może to dziwne, że tutaj pytam, ale może warto.
Poszukuję człowieka do pracy w Amsterdamie na stanowisko planera/asystenta kierownika utrzymania ruchu (werkvoorbereider).
Zadania funkcji:
-zamowienia części maszyn
-planowanie personelu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ohjohny: nie, urlop platny, to liczba dni w ciagu roku, ktore mozesz wziac jako urlop i dostac za nie 100% pensji
vakantiegeld to dodatek finansowy. Jest odpisywany z Twojej pensji co miesiac, w wysokosci zaleznej od Twojego CAO i wyplacany przed latem.
  • Odpowiedz
Ej wam tez koordynator wchodzi do pokoju i przeszukuje wasze prywatne rzeczy na lokacji bądź to sprawdza was alkomatem?
#holandia
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziwne uczucie. Przyjechałam do Holandii, bo mam tutaj nową rodzinę. Naprawdę uwielbiam to miejsce i chce kontynuować tutaj edukację, ale z drugiej strony ten język. Czuję się samotna, chciałabym mieć znajomych, ale pewnie to się zmieni gdy tylko zacznę tutaj naukę. #feels #holandia
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@RudaKociara: rada ode mnie, trzymaj się zdala od Polaków, bo jak Polak ci nie pomógł to już ci pomógł. A druga sprawa, szybciej nauczysz się języka, jak będziesz miała kontakt z holenderskimi rówieśnikami
  • Odpowiedz
@RudaKociara: mnie blokowala zawsze mysl, ze zrobie z siebie idiote cos przekrecajac. Do czasu az pomyslalem jak ja bym podchodzil do obcokrajowca, ktory probowalby mowic po polsku;-)
I takiej reakcji oczekuj- jesli bedziesz mowic, nawet zle, to 99% ludzi zareaguje megapozytywnie. Pozostaly 1% to Polacy;-D
  • Odpowiedz
mireczki z #uk #holandia - przestrzegam przed robieniem jakichkolwiek interesow z galaxybear bo to oszust. Napisałem dla niego list do sądu w UK (za brak Insurance) za co mial mi wysłac paczke ze slodyczami (czekolade dairy milk i pare paczek tych najtanszych ciastek z asdy z daktylami - czyli zamknalby sie w max 4gbp za te rzeczy). do tej pory czekam na nią a mineło juz pare lat
s.....l - mireczki z #uk #holandia - przestrzegam przed robieniem jakichkolwiek inter...

źródło: comment_1642075648lSQnASVWLqr4WfVeopJyH7.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Pracował ktoś z was w DSV jako pracownik logistyki/order picker? Jakieś opinie?

#holandia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kat88: pracowałem wakacyjnie jakieś 5-6 lat temu jako zbieracz zamówień. Ja akurat zwolniłem się po 8 dniach. Ale zależy od tego, z jakim towarem dany magazyn i jak ciężko go pickować i jacy ludzie w ekipie. Mnie w-------o i to i to ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kat88: w moim przypadku był to magazyn z ciuchami Under Armor, czy jakoś tak. Ciężkie metalowe wózki, gdzie ja przy 1.8m wzrostu nie dosięgałem ostatniej półki w wózku, pełny wózek miał pewnie ponad 200kg, wąskie alejki, że 2 wózki mijały się z zapasem 1cm wolnego miejsca. Ogólnie ciężko fizycznie i mega nerwówka na hali, bo ludzie się zabijali kto zrobi więcej pików (,)
  • Odpowiedz
@Trique: @Meh6969: no kurde tutaj po podatku mam tak 1.3-1.4k funtow na miesiac, odliczac 400f na mieskanie to zostaje 1000, odjsc silownia, jedzenie jakies bzdety to 500-600, 200-300f wydaje na samego skuna takze na caly miesiac aby sobie cos kupic czy cos zostaje 200 moze 250f, mieszkajac w holandii zyskuje te kase ze wzgledu na to ze pewnie bym se sadzil w pokoju:P nie wiem kuzwa ciezki temat
  • Odpowiedz
Przyszedł mi mandat z #belgia. Wszystko sie zgadza, w liście są moje dane i w tym czasie przebywałem w Antwerpii. Mandat jest za emisje w mieście.
Natomiast list nie został wysłany z belgii tylko przez Dc Management Joanna Sieniakowska, przynajmniej ten podmiot jest nadwcą. List przyszedl wczoraj a dzisiaj jest deadline bo inaczej kara. Jak próbuje sie skontaktować z tą firmą to nie odbierają.
Miał ktoś podobną sytuację ?
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tussipini: napisalem maila z zapytaniem, jak cos bede wiedzial to dam znac. Jeszcze dobrze sie nie obudzilem a juz mi cisnienie podnioslo, jak takie papiery mozna do kogos wyslac, toz to wydrukowane na drukarce ze smieci wyciagnietej lepiej by wygladalo
  • Odpowiedz
@Ququ7: Wydaje mi się, że to jest globalny problem, nie tylko w Belgii… sam widze co się dzieje np w branży transportu, idąc od brzydko mówiąc najniższego szczebla: mnóstwo kierowców brakuje, sporo samochodów stoi po prostu po parkingach, bo nie ma kto jeździć. Gospodarka się cały czas rozwija, ale dzieje się to kosztem właśnie ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) pensji kierowcom żeby już nawet nie tyle
  • Odpowiedz
@MF81: jeszcze przed swietami nieoficjalnie wspominali, ze bedzie trwal przynajmniej do konca pierwszego kwartalu. Kilka dni temu gazety i radio (i pewnie tez tv) zaczely trabic o rekordowej ilosci zakazen. W tym swietle mysle, ze conajwyzej dzieciaki do szkol wroca.
  • Odpowiedz