Wczoraj dostałem sms od Policji Holenderskiej
Klikam w link a tam sprawa z 4 Lipca 2021 ¯_(ツ)
Czego tutaj od nich oczekiwać, skoro złodzieja dwa lata temu sąsiadka podała im na tacy, a po dwóch tygodniach...
Z przyjemnością informujemy, ale sprawa zamknięta¯_(ツ)

#holandia #smiechnasali
K.....k - Wczoraj dostałem sms od Policji Holenderskiej
Klikam w link a tam sprawa z ...

źródło: comment_1641564477hJVLOMnRBZVwAlc7a4j7Ka.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie cierpię chodzić na pobranie #krew
Zawsze jest to samo. Zawsze i to niezależnie od kraju..
Poszłam ze skierowaniem do laboratorium w przychodni. Na samym wejsciu mówię kobiecie, że jestem problematycznym pacjentem, że zawsze pobierają mi z dłoni. Ale nie, co ty gadasz, ja jestem POTĘŻNA SPECJALISTKA wiem lepiej #logikarozowychpaskow
No okey.. Zaczęło się.. W ciągu 12 minut 5 razy wbila się igłą, po to, żeby stwierdzic, że jednak
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, mam pytanie odnośnie szczepienia w Holandii. Ostatnio przyjąłem pierwsza dawkę i podczas wywiadu przed szczepieniem mówiłem ze przechodziłem koronkę w marcu, i jak widać na obrazku mam dawka 1/1.
Czy nie będzie problemu na lotnisku jeżeli posiadam jedna dawkę? Z tego co kojarzę powinny być dwie a od mojego zachorowania minęły 6 msc.
Z góry dzięki za odpowiedzi :)
#holandia #emigracja
shazzy - Witam, mam pytanie odnośnie szczepienia w Holandii. Ostatnio przyjąłem pierw...

źródło: comment_1641481073i2pvDB4uHlQdi5nUJ7hP8x.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mr_3nKi_: na co dzień pracuję z holendrami. No da się odczuć, że są już w-------i całą sytuacją. Praktycznie każde spotkanie teamsowe zaczyna bądź kończy się narzekaniem na to, co się dzieje w ich kraju.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Dostałam ofertę wyjazdu do Holandii, praca typu pakowanie i wysyłanie ubrań. Nie mam nikogo znajomego, kto chciałby tam ze mną pojechać, a nie chcę wylądować w dwuosobowym pokoju z jakimś świrem. Czy jest tu na wykopie jakaś Mirabelka (ewentualnie Mirek), która chciałaby ze mną tam pojechać na jakiś czas? Wolę jechać z kimś w miarę zaufanym, niż na miejscu dowiedzieć się, że chcę wracać, bo mam pokój z kimś
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy w Holandii w ogóle jest możliwe łączenie pracy ze studiami technicznymi? Mam dość tej polskiej rzeczywistości i chciałbym stąd uciec jak najszybciej, ale jednak chciałbym zdobyć tytuł magistra i tu zaczyna się problem z ogarnięciem tego za granicą. Próbowałem przeglądać ofertę uniwersytetów w NL, ale żadna magisterka part time po angielsku nie wydawała się kompletnie w granicy moich zainteresowań...
#emigracja #holandia #amsterdam #studia
J.....u - Czy w Holandii w ogóle jest możliwe łączenie pracy ze studiami technicznymi...

źródło: comment_1641293739AS2eqc3abOomBg42NB29Z8.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, jaki operator w #holandia na kartę? Głównie chodzi o internet, nie musi być duży pakiet, sporadycznie jakieś rozmowy. Głównie chodzi mi o coś co nie trzeba będzie doładowywać co jakiś czas, jako że będę sporadycznie w NL.
I jak z kupnem takiej karty SIM? Wystarczy ze kupię w kiosku?

Pytanie bonus dla ludzi na miejscu. Lece 15ego do Amsterdamu. Zapowiada się na jakieś poluzowanie obostrzeń? Lece odebrać lapka, ale
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bushie: Oficjalnie obostrzenia są do 14.01, ale w moim odczuciu przedłużą lub jak zluzują to minimalnie, w stylu sklepy, restauracje do 17. Szykowałbym się że wszystko zamknięte to najwyżej się pozytywnie zaskoczysz. No i mniej turystów to będzie można spokojnie architekturę Amsterdamu zwiedzić bo w sezonie jest tam grubo.
  • Odpowiedz
Mirki kto już ogarnia kwestie rozliczeń z podatku?
Podeslijcie namiary na jakąś firmę.

Jakie opinie wgl na temat ulgi abolicyjnej? Jakoś nie mam 5k żeby teraz dopłacić urzędowi za darmo.
Rozliczacie się z tego?
#holandia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie opinie wgl na temat ulgi abolicyjnej


@queuele: od 1 stycznia 2021 Polacy pracujący w #holandia nie mogą skorzystać z ulgii abolicyjnej, czyli jeżeli nie zmieniłeś swojego ośrodka interesów życiowych (gdy pracujesz krócej niż pół roku) to musisz rozliczyć się także w polsce i tam zapłacić podatek
  • Odpowiedz