@niedorzecznybubr: Akurat kiedyś sobie sprawdziłem czy jest sens trzymać bonusy do momentu aż zdobędziesz 120 punktów atrybutu, kiedy trzeba już płacić 5 PN za 1 punkt i napisałem na ten temat wpis, dość długi, ale zrobiłem tam tl dr. Ja jak gram w NK to zużywam bonusy po zdobyciu 104 lub 109 punktów siły, zależy jak mi się chce.

https://wykop.pl/wpis/83199637/czasami-na-mirko-przejawia-sie-temat-kiedy-zuzyc-w
@maciorqa +4
Czasami na mirko przejawia się temat kiedy zużyć wszystkie bonusy do siły podczas grania w Noc Kruka. Tak się akurat złożyło, że ostatnio grałem w NK jako Paladyn i postanowiłem to sprawdzić, czy rzeczywiście jest sens trzymać bonusy do 124 punktów siły, kiedy to od tego momentu już
  • Odpowiedz
#gothic ziomuś mój też gra w gothuka i jest na etapie wieży xardasa, zabił te golemy wziął och serca i chce zagadać do demona i za cholerę nie może. Miał ktoś podobnie ? Macie rozwiązania ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Artok:
Czy Lestek nie ogladal najnowszego gniota i nie wie, ze kiszakowi bedzie smutno?!?! To wlasnie takie materialu prowadza do stalkingu i cykania fotek plecow. Lestek powinien podac istnienie swojego kanalu pod znak zapytania
  • Odpowiedz
#gothic parowanie - jak tego używać? kilka razy przypadkowo zamiast się obronić to udało mi się sparować przeciwnika ale trenując z kirgo i nigdy nie udało mi się go sparować(oczywiście mam wyuczony poziom w jednoręcznej)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frytaa: Parowanie działa jak w soulsach i wiedźminie musisz dobrze wyczuć animację przeciwnika i chyba na poziomie mistrzowskim dopiero Bezi zaczyna wyprowadzać kontry do sparowanych ciosów
  • Odpowiedz
Ciekawe czy jakby zdecydowali się na zrobienie G2, który jest o wiele bardziej rozbudowany to z doświadczeniem, które zebrali na G1 zajęłoby to chociaż połowę czasu. Powiedzmy w 4 lata dźwignęli by takiego G2? Jakby w 2 lata się uwieneli to by bylo bardziej niż piękne. Po przejściu Remake'u pustka xD brakuje mi kolejnej części

Za 1 zapłaciłem w promocji 120zl brałem trochę w ciemno. Teraz wiadomo czego się spodziewać. Nie miałbym
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@madap24488: najpierw niech połatają jedynkędo końca, bo wydali grę w fazie beta w sumie, takie pół roku-rok się przyda tej grze aby ją dołatać do końca a i tak będzie to potrzebne do 2, i wsparciem też przyciągną większą liczbę ludzi, ja na razie jeszcze czekam aż połatają, bo jak oglądałem jakiś jeden gameplay gdzie mordrag prowadził do nowego obozu i ktoś musiał wczytwać bo mu padł XDDD
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: Design potworów w G3 to żart, one wyglądają jak jakieś pluszowe misie. W sumie nie tylko potwory, ludzie, orki, zbroje też wyglądają dziwnie. Cały ten styl artystyczny jest do d--y xD
  • Odpowiedz
Jak już wspomniałem wcześniej - Gothic 1 pamiętam naprawdę bardzo słabo dlatego zastnawiam się czy - czy są tam zadania które wprost blokują scieżkę w innym obozie? Czy raczej nie? Czy decyzja o tym, że przystępuje do danego obozu będzie jakaś dość wyraźna tak, żebym wiedział, że od tego momentu już nie będę mógł wykonywać misji dla innego obozu?

Przykładowo teraz dostałem listę ze starej kopalni, mam ją dać Diego ale pewnie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CCH5OH: tak z tym że nie. Listę możesz pokazać laresowi i on do pisze kilka pozycji. Potem tą listę oddajesz Diego I masz zaufanie w obu obozach. Ale jeśli nie dasz listylaresowi to nie możesz dołączyć do nowego obozu.
  • Odpowiedz
@pepepanpatryk: ja bym uważał z tą listą i oddaniem jej Laresowi, jeśli nie chcesz dołączać do nowego obozu to nie oddawaj, ja miałęm przez to buga, oddałem laresowi, oddałem diego, poszedłem na quest napad i jak oddajesz te misje laresowi to z automatu jestes szkodnik, wiec wczytalem przed tym, poszedlem stary oboz, zostalem cieniem, teraz misja napad caly czas wisi w liscie zadan, oni z napadu sie caly czas tłuką
  • Odpowiedz
#gothic jestem po cmentarzysku i już się obóz na bagnie podzielił na dwa- poleciałem pod to cmentarzysko zobaczyć bazę i jakoś tak wyszło że się pobiliśmy wszyscy ze sobą. Będą konsekwencje tego ? Przeżył tylko lukor i jakiś strażnik świątynny, nie chciałem (,)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pozbierałem wszystkie kamienie ogniskujące, dałem zaturasowi i odebrałem nagrode od tych 2 magów

I co teraz? Nikt nie chce ze mną gadać, nie mam żadnego questa dalej. Wbijam na stary obóz tak samo. Pod klasztorem stoi torrez i się nie odzywa

#gothic #gothicremake
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic #gothicremake
Jeszcze nie skończyłem pierwszego rozdziału, a już mam 17 poziom / 25h rozegrane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
120 zręczności. Nawet Gomezowi mogę n-----ć. Praktycznie cała mapka wyczyszczona, Zadań zrobiłem ile się tylko dało.

Ale fun dalej jest. Super, że wrzucili masę dźwięków z oryginalnej wersji.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z Cmentarzyskiem Orków ide tam a Ogar na 2 hity mnie bierze xD nawet nie wszedłem do tych podziemi xD mam 10 poziom laduje w siłe. Problem jest c-----a zbroja Cienia w orginale bylem Straznikiem mialem lepsza zbroje xD
#przegryw #gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Geralt678: To nie daj się trafić. Realnie co ci da lepsza zbroja? Że może będziesz padał na 3 a nie na hity? To i tak cię nie uratuje, podstawa to aby cię nie trafili.
  • Odpowiedz
  • 1
@Barthlomez: napisałbyś jaki komp, jaka rozdzielczość.

Ale ogólnie to nie jest dobrze, w 1440p 9070 bez generatora klatek na very high z upsaclerem quality ledwo daje radę (czytaj poniżej 90fps)

Ale na medium wystarczy 9060xt, więc z generatorem na wysokich pewnie też
  • Odpowiedz
Mireczki, da się jakoś spaczować oryginalengo #gothic1 #gothic kolekcja klasyki tak, zeby działał płynnie na win11? Używam wersję 1.08k_mod i róbowałem wymusić vsync przez nvidia control panel ale niestety jest nieprzyjemny efekt rwania ekranu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach