#gothic ziomuś mój też gra w gothuka i jest na etapie wieży xardasa, zabił te golemy wziął och serca i chce zagadać do demona i za cholerę nie może. Miał ktoś podobnie ? Macie rozwiązania ?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@NathirMajster: Miałem ten sam bug. Pomogła mi ta solucja: https://www.reddit.com/r/worldofgothic/comments/1uaerez/xardas_demon_bug_workaround.
- 0
@isrin22: no właśnie ziom ogrywa na ps5 xd
- 74
Uwaga, gorące, dopiero co wstawione na jutuba.
Motywem przewodnim jest kradzież filmów ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kiszak #gothic #bekazludologuff
Motywem przewodnim jest kradzież filmów ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kiszak #gothic #bekazludologuff

@Artok:
Czy Lestek nie ogladal najnowszego gniota i nie wie, ze kiszakowi bedzie smutno?!?! To wlasnie takie materialu prowadza do stalkingu i cykania fotek plecow. Lestek powinien podac istnienie swojego kanalu pod znak zapytania
Czy Lestek nie ogladal najnowszego gniota i nie wie, ze kiszakowi bedzie smutno?!?! To wlasnie takie materialu prowadza do stalkingu i cykania fotek plecow. Lestek powinien podac istnienie swojego kanalu pod znak zapytania
@Artok: giga wertykalna seria, bez kitu, essa :D
- 0
#gothic parowanie - jak tego używać? kilka razy przypadkowo zamiast się obronić to udało mi się sparować przeciwnika ale trenując z kirgo i nigdy nie udało mi się go sparować(oczywiście mam wyuczony poziom w jednoręcznej)
@frytaa: Parowanie działa jak w soulsach i wiedźminie musisz dobrze wyczuć animację przeciwnika i chyba na poziomie mistrzowskim dopiero Bezi zaczyna wyprowadzać kontry do sparowanych ciosów
@frytaa: tak pytam bo ostatnio na death marchu grałem i robiłem achieva na 10 parowań z rzędu i paruje się identycznie jak w gothicu
Ciekawe czy jakby zdecydowali się na zrobienie G2, który jest o wiele bardziej rozbudowany to z doświadczeniem, które zebrali na G1 zajęłoby to chociaż połowę czasu. Powiedzmy w 4 lata dźwignęli by takiego G2? Jakby w 2 lata się uwieneli to by bylo bardziej niż piękne. Po przejściu Remake'u pustka xD brakuje mi kolejnej części
Za 1 zapłaciłem w promocji 120zl brałem trochę w ciemno. Teraz wiadomo czego się spodziewać. Nie miałbym
Za 1 zapłaciłem w promocji 120zl brałem trochę w ciemno. Teraz wiadomo czego się spodziewać. Nie miałbym
@StartMujek: Ale robienie misji jak się ma gotowe narzędzia to w teorii i praktyce amator potrafi zrobić ( patrz mody)
@madap24488: najpierw niech połatają jedynkędo końca, bo wydali grę w fazie beta w sumie, takie pół roku-rok się przyda tej grze aby ją dołatać do końca a i tak będzie to potrzebne do 2, i wsparciem też przyciągną większą liczbę ludzi, ja na razie jeszcze czekam aż połatają, bo jak oglądałem jakiś jeden gameplay gdzie mordrag prowadził do nowego obozu i ktoś musiał wczytwać bo mu padł XDDD
- 30
Normalnie nie uwierzycie - Lee przyjął mnie do najemników! Do widzenia
#gothic
#gothic
źródło: leeMniePrzyjal
Pobierz@AnonymousDev: do wiedzenia!
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Cierniostwor: Design potworów w G3 to żart, one wyglądają jak jakieś pluszowe misie. W sumie nie tylko potwory, ludzie, orki, zbroje też wyglądają dziwnie. Cały ten styl artystyczny jest do d--y xD
Jak już wspomniałem wcześniej - Gothic 1 pamiętam naprawdę bardzo słabo dlatego zastnawiam się czy - czy są tam zadania które wprost blokują scieżkę w innym obozie? Czy raczej nie? Czy decyzja o tym, że przystępuje do danego obozu będzie jakaś dość wyraźna tak, żebym wiedział, że od tego momentu już nie będę mógł wykonywać misji dla innego obozu?
Przykładowo teraz dostałem listę ze starej kopalni, mam ją dać Diego ale pewnie
Przykładowo teraz dostałem listę ze starej kopalni, mam ją dać Diego ale pewnie
@CCH5OH: tak z tym że nie. Listę możesz pokazać laresowi i on do pisze kilka pozycji. Potem tą listę oddajesz Diego I masz zaufanie w obu obozach. Ale jeśli nie dasz listylaresowi to nie możesz dołączyć do nowego obozu.
@pepepanpatryk: ja bym uważał z tą listą i oddaniem jej Laresowi, jeśli nie chcesz dołączać do nowego obozu to nie oddawaj, ja miałęm przez to buga, oddałem laresowi, oddałem diego, poszedłem na quest napad i jak oddajesz te misje laresowi to z automatu jestes szkodnik, wiec wczytalem przed tym, poszedlem stary oboz, zostalem cieniem, teraz misja napad caly czas wisi w liscie zadan, oni z napadu sie caly czas tłuką
#gothic jestem po cmentarzysku i już się obóz na bagnie podzielił na dwa- poleciałem pod to cmentarzysko zobaczyć bazę i jakoś tak wyszło że się pobiliśmy wszyscy ze sobą. Będą konsekwencje tego ? Przeżył tylko lukor i jakiś strażnik świątynny, nie chciałem (╯︵╰,)
@NathirMajster: śmiesznie po prostu to napisałeś xd
Nie mam pojęcia, co będzie dalej. Ale ja bym grał dalej z ciekawości.
Nie mam pojęcia, co będzie dalej. Ale ja bym grał dalej z ciekawości.
Pozbierałem wszystkie kamienie ogniskujące, dałem zaturasowi i odebrałem nagrode od tych 2 magów
I co teraz? Nikt nie chce ze mną gadać, nie mam żadnego questa dalej. Wbijam na stary obóz tak samo. Pod klasztorem stoi torrez i się nie odzywa
#gothic #gothicremake
I co teraz? Nikt nie chce ze mną gadać, nie mam żadnego questa dalej. Wbijam na stary obóz tak samo. Pod klasztorem stoi torrez i się nie odzywa
#gothic #gothicremake
- 3
- 3
Siemka, wrzucam aktualizację z projektu End of Remake :D
Wdrożyłem do projektu HDRP. Wygląda chyba trochę lepiej
https://youtu.be/pjaz_4AZo64?si=KCZbCClxSlpDpHXN
#endofremake #defekacja #rpg #gothic #gothicremake #endofeden
Wdrożyłem do projektu HDRP. Wygląda chyba trochę lepiej
https://youtu.be/pjaz_4AZo64?si=KCZbCClxSlpDpHXN
#endofremake #defekacja #rpg #gothic #gothicremake #endofeden
źródło: URP vs HDRP
Pobierz
Jest jakiś sposób na zmiane na niższą rozdzielczość na pełnym ekranie?
#gothic
#gothic
@RzygiPluton: zmniejsz rozdzielczosc natywna monitora
- 0
#gothic #gothicremake
Jeszcze nie skończyłem pierwszego rozdziału, a już mam 17 poziom / 25h rozegrane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
120 zręczności. Nawet Gomezowi mogę n-----ć. Praktycznie cała mapka wyczyszczona, Zadań zrobiłem ile się tylko dało.
Ale fun dalej jest. Super, że wrzucili masę dźwięków z oryginalnej wersji.
Jeszcze nie skończyłem pierwszego rozdziału, a już mam 17 poziom / 25h rozegrane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
120 zręczności. Nawet Gomezowi mogę n-----ć. Praktycznie cała mapka wyczyszczona, Zadań zrobiłem ile się tylko dało.
Ale fun dalej jest. Super, że wrzucili masę dźwięków z oryginalnej wersji.
@Valmar: przecież poziom trudności trudny to jakiś żart to tym bardziej gothic
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Nie wiem czy ktoś już to znalazł ale w starej kopalni jest więcej niż jedna królowa :)
#gothic #gothicremake
#gothic #gothicremake
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-21 192155
PobierzSiemka grałem w demko Gothic i na wysokich ustawieniach trochę się cięło max 30 FPS, czy w pełnej wersji jest jakaś lepsza optymalizacja? #gothic #gothicremake
@Barthlomez: napisałbyś jaki komp, jaka rozdzielczość.
Ale ogólnie to nie jest dobrze, w 1440p 9070 bez generatora klatek na very high z upsaclerem quality ledwo daje radę (czytaj poniżej 90fps)
Ale na medium wystarczy 9060xt, więc z generatorem na wysokich pewnie też
Ale ogólnie to nie jest dobrze, w 1440p 9070 bez generatora klatek na very high z upsaclerem quality ledwo daje radę (czytaj poniżej 90fps)
Ale na medium wystarczy 9060xt, więc z generatorem na wysokich pewnie też
@Barthlomez: jakie gpu? ram? procek? no i w jakiej rozdzielczości grasz
- 0
Remake skończony to może by sobie G2: NK zainstalować. Już chyba z rok nie grałem
#gothic
#gothic
@WscieklyIRozjuszonyManlet: musisz dwa razy kliknąć klawisz fikołka
@WscieklyIRozjuszonyManlet: A to działa tak jak kiedyś? Bo jak gadałem, to powiedział ziomek że nie będę się z tym szybciej przemieszczać, więc odpuściłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@PuddingMonster: union i dx11
































Tzn. kiedy przestać trenować a kiedy zacząć pić mikstury i inne bonusy do statystyk?
#gothic
https://wykop.pl/wpis/83199637/czasami-na-mirko-przejawia-sie-temat-kiedy-zuzyc-w