Ja p------ę, dlaczego gracze są karani za bycie uczciwymi xD Grałem sobie w pirata bez najmniejszego problemu, bardzo wysokie ustawienia i limit ustawiony na 60 fps - zero problemów, czasem spadki fps jak było sporo światła pochodni na ekranie. Potem obniżyłem ustawienia do średnich żeby laptop za bardzo nie szumiał, więc już nawet tych spadków nie było.
Pograłem, podobało mi się, więc kupiłem oryginał i kontynuuję. No i co się dzieje? Regularnie
Drogomir - Ja p------ę, dlaczego gracze są karani za bycie uczciwymi xD Grałem sobie ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde, miał ktoś tak może? Dołączyłem do starego obozu, w 4 rozdziale chciałem się nauczyć otwierania zamków na 2 poziom i kradzieży u rączki, ale nie chciał w ogóle ze mną gadać a próbowałem co jakiś czas. Potem dołączyłem do nowego obozu, ale klin też nie chce ze mną gadać :/. Próbowałem ich nawet pobić, ale nic to nie dało.
#gothic
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tetrachloroizoftalonitryl: Miałem coś takiego, wszyscy we wszystkich obozach mnie nienawidzili, nikt nie chciał ze mną rozmawiać, nie mogłem z nikim handlować. Ogólnie całkiem zablokowany. Rozwiązanie było takie, że najpierw trzeba iść pod bramę starego obozu, tam zaczepią cię strażnicy i oficjalnie jesteś wywalony (to jest pewnie trigger, który odblokowuje dalsze akcje), potem trzeba iść do Lee i zrobić questa na dołączenie do najemników, wtedy wszystko się naprawia. Bez tej rozmowy
  • Odpowiedz
Właśnie skończyłem swoja przygodę po 45h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może ktoś z was będzie mi w stanie odpowiedzieć na parę pytań;

1. Silasa (karczmarz w nowym obozie) w pewnym momencie wyświetlał mi się jako martwy, nie wiem co go zabiło bo żaden z dialogów do tego nie prowadził
2. Po przystąpieniu na starego obozu wyświetliło mi "nieudane misje" z obozu na bagnie (handel z magnatami oraz nielegalna produkcja ziela) mimo, że tych misji
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6. W starej latarni znajdują się zielone bariery, gdzie było można rozpocząć misje i jak się do nich dostać?


@grabek992: obecny tam szkielet mag ma książkę "Chromanin". Rozpoczyna ona zadanie, które polega na znalezieniu kolejnych ksiąg, aż ostatnia zaprowadzi cię z powrotem do starej latarni

3. Czy można uratować Syre? Czy zawsze kończy martwa?


co trzeba zrobić żeby zginęła? Gdzie ona ginie?
  • Odpowiedz
Silasa (karczmarz w nowym obozie) w pewnym momencie wyświetlał mi się jako martwy, nie wiem co go zabiło bo żaden z dialogów do tego nie prowadził


@grabek992: robiłeś zadanie dla ryżowego księcia? Jak odpowiedziałeś mu silas zabił to właśnie jego zabijali

Po przystąpieniu na starego obozu wyświetliło mi "nieudane misje" z obozu na bagnie (handel z magnatami oraz nielegalna produkcja ziela) mimo, że tych misji nie otrzymałem i nie było ich w notatniku
  • Odpowiedz
no nieźle, przekonałem Saturasa, żeby pozwolił mi naładować Uriziela, ale potem ma ból d--y o to że nielegalnie przebywam na terenie kopca rudy i mnie atakuje po chwili xD

#gothic
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niedorzecznybubr: U mnie się z Miltenem zaczęli napieprzać. Żeby było jeszcze śmieszniej, to stało się to zanim Milten do mnie zagadał, przez co Bezimienny się zablokował w animacji podniecania się naładowanym Urizielem. Komicznie to wyglądało.
  • Odpowiedz
gurwa wymordowałem całą kolonię żeby uzbierać pn na trening z dwuręcznej zanim naładuję uriziela, a tutaj gurwa Lee mówi że uczy tylko ludzi z Nowego Obozu, bo zostałem Nekromantą xD

#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vulcanitu: czy ja wiem, jest sporo głupot na które można je wydać. Mam max many, prawie max siły (97), jednoręczną na maksa, wszystkie kręgi magii, nurkowanie, wspinaczkę, pozyskiwanie trofeów, otwieranie zamków na max, pisanie zwojów, alchemię, akrobatykę. Jako że nie mogłem nauczyć się dwuręcznej, to wydałem ostatnie 30 punktów na manę właśnie. Próbowałem grać tak 60:40 magiem:wojownikiem, ale w środku gry było trochę ciężkawo aż nie podekspiłem w świątyni śniącego
  • Odpowiedz
#gothic to co panowie czas na wybor obozu. Bagienko czy nowy . Oto jest dylemat. Fajnie polatac z dwurakiem we wdzianku sekciarzy i jakos tak przyjazniej tam jest no ale lubie tez pana Lee i mozna sie pobawic magia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic czy nauka pozyskiwania skór się w ogóle opłaca w remake, biorąc pod uwagę te zje&@ne „usprawnienie” w handlu?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bagno_: jest nowy wątek myśliwski u Cavalorna i do tego jest to potrzebne. Poza tym może trochę do zdobycia kasy, ale lepszą opcją jest po prostu bicie każdego napotkanego NPC-ta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z drugiej strony te bodajże 5PN to nie jest duży koszt, gorzej z rudą
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi bo nie mam jak sie dowiedziec czy zbroje z magicznej rudy mozna ulepszyc u stona? Bo mi sie zbugowal i nie dowiem sie
#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma żadnych dodatkowych misji pobocznych w 2 rozdziale? Będe schodził do kopalni bić królową pełzaczy i póki co nic nowego nie wpadło.
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eaxata: Nie do bezwartościowych, ale najbardziej wartościowych. W paru miejscach na pewno służy też za skrót. Nie jest chyba niezbędne do ukończenia gry.
  • Odpowiedz
Ponoć można jakoś przekonać Saturasa żeby zezwolił na naładowanie Uriziela. To trzeba być Magiem Wody, czy jak to ogarnąć?

#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Iudex: Mi się udało ścieżką cień -> strażnik -> najemnik, ale to jak dialog przebiegał sugerowało, że trzeba być z nim szczerym po powrocie od Xardasa na temat tego, że plan z kopcem nie wypali i trzeba iść nakopać Śniącemu, póki jeszcze się nie obudził.
  • Odpowiedz
@Geralt678: Normictwo raczej uznaje brak baby za coś dziwnego.
Przykład z roboty. Mnie nie męczą, bo potrafię ich pocisnąć na tyle brutalnie że od razu zamkną ryje.
Ale kolega który ma 23-24(zawsze zapominam) był już pytany czy aby nie jest gejem. Bo nie miał baby od 18.
Albo nie jest, albo szukał przykrywki, bo wiecznie widziałem kontem oka w jego telefonie odpalony tinder czy badoo.
Jakąś tam znalazł i dali
  • Odpowiedz