Ja p------ę, dlaczego gracze są karani za bycie uczciwymi xD Grałem sobie w pirata bez najmniejszego problemu, bardzo wysokie ustawienia i limit ustawiony na 60 fps - zero problemów, czasem spadki fps jak było sporo światła pochodni na ekranie. Potem obniżyłem ustawienia do średnich żeby laptop za bardzo nie szumiał, więc już nawet tych spadków nie było.
Pograłem, podobało mi się, więc kupiłem oryginał i kontynuuję. No i co się dzieje? Regularnie
Pograłem, podobało mi się, więc kupiłem oryginał i kontynuuję. No i co się dzieje? Regularnie





























@Imperator_Wladek: przecież oczywiste. Każdy ma jaja przymocowane do ciała