Ja p------ę, fani Gothica to jest jakiś nowy rodzaj choroby psychicznej albo eksperyment CIA. C--j, że za miesiąc premiera, a do tej pory nie zobaczyliśmy nic konkretnego na tych gameplayach poklejonych na o-------l. C--j, że puścili preordery na kolekcjonerkę już 2 lata temu jak jeszcze nie było nawet skrawka gameplayu. C--j, że nawet na tym najnowszym g---o gameplayu widać, że nie naprawili niczego, co mieli naprawić. C--j, że nie zobaczyliśmy nawet żadnych
papaj42


