Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Qwero

Qwero

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 654
  • Znaleziska 35
  • Mikroblog 619
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 18
HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa
przedwczoraj, 16:48:32
  • 0
Mam problem na początku drugiego rozdziału. Jestem w starym obozie i od Kruka dostalem questa, zeby pogadac z cainem. Przychodze do obozu i ochroniarz Kaloma mowi, ze nie ma caine. Pogadalem z Kalomem jak jeszcze byl w okolicach swojego łózka i nie chce juz w ogole ze mna gadac. Nie aktywowal sie quest z zaginionym uczniem. Save'u zadnego nie mam aby wczytac przed tym jak gadalem z kalomem przy jego łóżku. Juz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qwero
Qwero przedwczoraj, 17:30:52 via Wykop
  • 0
@HuLLaJNoGa: A byłes w domu Caina?

  • Odpowiedz
Qwero
Qwero przedwczoraj, 17:37:48 via Wykop
  • 0
@HuLLaJNoGa: Chyba Lester moze nam pomóc.
Tam chyba obok tej chaty stoi Nyras, i on wysyła nas do Lestera.
  • Odpowiedz
Qwero
Qwero przedwczoraj, 17:40:17 via Wykop
  • 1
@Qwero: A jak nie, to rzuć urok na Kaloma jak będzie przy pracy. Moze go wkurzyłeś?
  • Odpowiedz
Qwero
Qwero przedwczoraj, 18:52:17 via Wykop
  • 0
@HuLLaJNoGa: I jak zadziałało?

Juz po save 16h'nnym?

Mam rozumieć ze nie zapisywałeś się na minimum 15 slotach grając w Gothica? ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
Tetrachloroizoftalonitryl
Tetrachloroizoftalonitryl
Tetrachloroizoftalonitryl
przedwczoraj, 09:46:23
  • 4
ja nigdy jakimś wielkim fanem g1 nie byłem, ale mam sentyment do tej gry bo dostałem go od taty i grałem w niego razem z nim te ponad 20 lat temu. A remake siadł mi na tyle, że zaraz się zabieram za drugie przejście (。◕‿‿◕。)
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qwero
Qwero przedwczoraj, 15:56:36 via Wykop
  • 0
@Tetrachloroizoftalonitryl: Ja też siadam po raz drugi. Co prawda skończyłem remake wczoraj, ale to już dobę temu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwsze podejście - strażnik. Teraz czas na Nowy Obóz. Planuję łuk, otwieranie zamków, okradanie ludzi, trofea ze zwierząt i więcej eksploracji. Albo pójdę w maga wody. A jak tam u Ciebie?
  • Odpowiedz
Qwero
Qwero 14.06.2026, 17:25:38
  • 12
#mecz
Qwero - #mecz

źródło: giphy

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qwero
Qwero 14.06.2026, 16:23:43
  • 11
Właśnie ukończyłem Gothic Remake.
Jako stary fan serii miałem spore obawy, ale ogólnie jest naprawdę dobrze!
Duch Gothica żyje - klimat Górniczej Doliny został w pełni zachowany. Wizualnie gra jest piękna (momentami dla mnie aż za ładna/kolorowa, ale to już czepialstwo).
Usprawnienia i nowe lokacje - nowoczesne mechaniki wyszły grze na dobre.
Nowy system walki – na początku było ciężko i klasycznie "ścierwojad dziobnął jako pierwszy". Jednak po opanowaniu mechaniki grało mi się bardzo
Qwero - Właśnie ukończyłem Gothic Remake. 
Jako stary fan serii miałem spore obawy, a...

źródło: 20260614153141_1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qwero
Qwero
Autor
14.06.2026, 16:25:01 via Wykop
  • 3
@Qwero: Mój sprzęt, ustawienia na wysoki, jakość wiatru na niski.
Qwero - @Qwero: Mój sprzęt, ustawienia na wysoki, jakość wiatru na niski.

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-14 153834

Pobierz
  • Odpowiedz
Qwero
Qwero 11.06.2026, 12:37:35
  • 9
#gothic
Qwero - #gothic

źródło: 20260611125749_1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qwero
Qwero
Autor
11.06.2026, 16:59:51 via Wykop
  • 0
@DareKwiecien: Obóz Quantina
  • Odpowiedz
Qwero
Qwero 06.06.2026, 14:59:14
  • 0
Pograłem trochę i powiem wam tak
Nie podoba mi się optymalizacja, ale ogólnie... podoba mi się.
#gothic
Qwero - Pograłem trochę i powiem wam tak
Nie podoba mi się optymalizacja, ale ogólnie...

źródło: 20260606165553_1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SmugglerFan
SmugglerFan
06.06.2026, 15:31:01 via Wykop
  • 1
@Qwero: nic nie widac, polowa obrazu za ciemna, polowa pokryta mgla. ja p------e, co za partacze to robily. jak przy tak nieczytelnej grafice szukac jakichs zielsk, brylek rudy, wytrychow itd.
  • Odpowiedz
SmugglerFan
SmugglerFan
06.06.2026, 16:03:01 via Wykop
  • 0
@DavyX: 😐
  • Odpowiedz
Qwero
Qwero 06.06.2026, 08:13:56
  • 0
Myślę ze na pierwszy raz dołączę do Starego Obóz - Strażnik - Jednoręczny/Kusza.
#gothic
Qwero - Myślę ze na pierwszy raz dołączę do Starego Obóz - Strażnik - Jednoręczny/Kus...

źródło: 20260606085841_1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qwero
Qwero
Autor
06.06.2026, 08:52:58 via Wykop
  • 0
@nocticadius: @kacpervfr @kacpervfr
Zle to napiałem.
"na pierwszy raz" przejsc remake. Gothica to ja bardzo dobrze znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak z nauką strzelania z kuszy - Tak jak w oryginale?
  • Odpowiedz
Qwero
Qwero 05.06.2026, 18:43:05
  • 0
W tym momencie jedni grają, a drudzy czekają na klucz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gothic
Qwero - W tym momencie jedni grają, a drudzy czekają na klucz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gothic

źródło: congrats-happy-for-you

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

huxieron
huxieron
huxieron
05.06.2026, 18:44:47 via Wykop
  • 0
@Qwero: Na przyszlosc polecam gg.deals i patrzec na trójkąciki
  • Odpowiedz
kolatek_domowy
kolatek_domowy
05.06.2026, 17:15:51
  • 0
Ktoś kupował na enebie? Klucze przychodzą?

#gothic
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qwero
Qwero 05.06.2026, 17:17:21 via Wykop
  • 0
@kolatek_domowy: Ja kupowałem na GAMESEAL i jeszcze nie mam.
  • Odpowiedz
huxieron
huxieron
huxieron
05.06.2026, 17:06:02
  • 0
No to pobieram #gothic remake i sie zastanawiam w co pójść.... nowy i jednoręczna?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qwero
Qwero 05.06.2026, 17:07:11 via Wykop
  • 0
@huxieron: Ja pójdę w - Stary Obóz/Straznik/Jednoreczna/Kusza.
  • Odpowiedz
Qwero
Qwero 05.06.2026, 16:56:44
  • 8
Ja już ubrany w garnitur. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic
Qwero - Ja już ubrany w garnitur. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic

źródło: atmiwm

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amperrowwer
amperrowwer
05.06.2026, 17:01:15 via Wykop
  • 5
@Qwero: Dosłownie XD
amperrowwer - @Qwero: Dosłownie XD

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Qwero
Qwero 04.06.2026, 19:07:32
  • 16
Wzywam Was wszystkich do odpalenia klasyka! Rozegrajcie chociaż krótką rozgrywkę – nawet parę minut – zróbcie screena i wrzućcie go tutaj w komentarzu.Taka sytuacja już nigdy się nie powtórzy. To historyczny moment i ostatnie chwile, kiedy oryginalny Gothic jest jedynym "najnowszym" pełnym wydaniem.
#gothic #gothicremake #gry #nostalgia
Qwero - Wzywam Was wszystkich do odpalenia klasyka! Rozegrajcie chociaż krótką rozgry...

źródło: Gothic 1 Screenshot 2026.06.04 - 20.57.12.93

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qwero
Qwero
Autor
04.06.2026, 19:22:41 via Wykop
  • 9
@koneser_progresywnego_discopolo: Na Beliara błagam o przebaczenie!

@ch1va5 Dokładnie tak!
Qwero - @koneserprogresywnegodiscopolo: Na Beliara błagam o przebaczenie! 

 @ch1va5 ...

źródło: 20260604211856_1

Pobierz
  • Odpowiedz
Qwero
Qwero
Autor
04.06.2026, 19:29:27 via Wykop
  • 1
@przemololo: I tak, i nie.
Qwero - @przemololo: I tak, i nie.

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-04 212846

Pobierz
  • Odpowiedz
agaaa_
agaaa_
04.06.2026, 15:33:28
  • 140
#tenis kurde, ciężko się ogląda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
agaaa_ - #tenis kurde, ciężko się ogląda ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: IMG_1366

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qwero
Qwero 04.06.2026, 15:38:42 via Wykop
  • 1
@agaaa_: A jak włączysz transmisje np. na laptopie, to co kotek wtedy zrobi?
  • Odpowiedz
Qwero
Qwero 04.06.2026, 16:37:51 via Wykop
  • 2
@agaaa_: No to trzeba było tak zrobić od razu. Kotek ma laptopa dla siebie, a ty spokojnie oglądasz w TV. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
04.06.2026, 12:32:58
  • 3516
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport

NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!

Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
wiktor-wkpl - #mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport 

NIE PATRZ NA JPG PRZED...

źródło: 7602

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qwero
Qwero 04.06.2026, 15:25:52 via Wykop
  • 1
Australia - To źle, czy dobrze?
  • Odpowiedz
Qwero
Qwero 03.06.2026, 18:48:52
  • 0
Spóźniłem się, były jakieś gwizdy na hymn Nigerii czy cisza?
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anonek463
Anonek463
29.05.2026, 14:38:04
  • 2
Jezu nie spodziewał się, że aż tyle tego jest...
#steam #gog #epicgames #pcmasterrace #gry
Anonek463 - Jezu nie spodziewał się, że aż tyle tego jest...
#steam #gog #epicgames #...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qwero
Qwero 01.06.2026, 18:28:48 via Wykop
  • 0
Nie masz w co grać, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Qwero
Qwero 01.06.2026, 18:24:07
  • 2
Panowie i panie, z racji zbliżającej się premiery remaku czuję wewnętrzny obowiązek ukończyć Gothica jeszcze raz (minimum).
A najlepiej trzy - Stary Obóz, Nowy no i Świry z Sekty.

Dajcie mi 25 powodów, aby tego nie zrobić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kubinka0505
kubinka0505
01.06.2026, 18:29:50 via Android
  • 0
Jak zagrasz to sue zesrasz
  • Odpowiedz
rzepa_malino_a
rzepa_malino_a
03.06.2026, 12:27:40 via Wykop
  • 0
kupka ci z dupki poleci
  • Odpowiedz

263

Wiedźmin 4 nie zadebiutuje przed 2028 rokiem

Wiedźmin 4 nie zadebiutuje przed 2028 rokiem

Kurs CD Projekt runął o ponad 7% po oficjalnej zapowiedzi dodatku Pieśni Przeszłości do Wiedźmina 3 na... 2027 rok. Rynek liczył na premierę jeszcze w tym roku. Analityk BM Banku Millennium wyjaśnia, że to opóźnienie automatycznie przesuwa premierę Wiedźmina 4 co najmniej na 2028 rok. Dziś wieczor

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.05.2026, 09:14:25
  • 105
  • #
    cdprojektred
  • #
    gamedev
  • #
    technologia
  • #
    gry
  • #
    gielda
  • #
    inwestycje
Qwero
Qwero 28.05.2026, 15:57:32 via Wykop
  • 0
No to mam jeszcze czas, aby w końcu zagrać w trójkę.
Ale to trzeba na spokojnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Qwero
Qwero 24.05.2026, 16:32:13
  • 6
"Spokojnie, wszystko będzie w porządku".
Czuję w kościach, że ten remake dowiezie. Najważniejsze, że twórcy zostawili oryginalny klimat.
Glitche i optymalizację naprawi kilka patchy, w końcu to Gothic, trochę drewna musi być. Najważniejsze, że klimat jest.

A jak coś nie wyjdzie, to plan awaryjny już mamy:
1. Moderzy sami to poprawią.
Qwero - "Spokojnie, wszystko będzie w porządku".
Czuję w kościach, że ten remake dowi...

źródło: 16aadf49a4274d8dfb12049e6478e587ced71ccbc10ae96a

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qwero
Qwero
Autor
24.05.2026, 17:01:59 via Wykop
  • 1
@kromeczek: Na Adanosa! To sarkazm, a jakby nie był, to nie byłby to cope, to syndrom sztokholmski wywołany graniem w Gothica przez ponad 20 lat!
  • Odpowiedz
Qwero
Qwero
Autor
24.05.2026, 19:21:35 via Wykop
  • 1
@ChochlikLucek: Panie, ja mam polskie obywatelstwo od prawie 30 lat, nie muszę się o nie starać. Zresztą, jakby to była gra niemiecka, to bym pisał po niemiecku, a piszę po polsku. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.04.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking