Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko219
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
HuierP10
Profil firmowy

HuierP10

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3516
  • Znaleziska 60
  • Mikroblog 3456
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 17
Epiktetlol
Epiktetlol
przedwczoraj, 15:13:42
  • 0
Brak płyty CD? Cena 500 zł?
No to już wiemy, że jednak oficjalnie Gothic GOTY 2026.
#gothic
#gry

Gothic vs GTA co lepsze

  • Goticzek 57.3% (43)
  • No logiczne, że Gothic 42.7% (32)

Oddanych głosów: 75

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuierP10
HuierP10 przedwczoraj, 17:38:18 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: Co z tego skoro jest zajebista?
  • Odpowiedz
HuierP10
HuierP10 przedwczoraj, 19:40:49 via Wykop
  • 2
@donatien-de-sade: Skoro goty dostał tak średni tytuł jak Dragon Age Inkwizycja, ta nagroda i tak jest średnio miarodajna.
  • Odpowiedz
Defined
Defined
17.06.2026, 22:34:38
  • 10
Zagrałem w tego Gothic Remake na patchu 1.01, no i rozumiem kiszaka. Rozdziały od 1-3 są fabularnie bardzo dobrze zrobione i miałem 2 bugi, które się naprawiały po wczytaniu zapisu, więc jak na jakieś 25 godzin to nie jest nic złego i byłem przyspawany do komputera po 10-12 godzin na jednym posiedzeniu.

TLDR: Rozdziały 4-6 to giga g---o dopychane kolanem i musisz je przejść w sposób jaki twórcy przewidzieli. Widać, że pod koniec
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuierP10
HuierP10 17.06.2026, 23:21:29 via Wykop
  • 2
@Defined: U mnie działa
  • Odpowiedz
HuierP10
HuierP10 16.06.2026, 10:02:57
  • 8
Ogólnie przysrywanie się do Mikołajczaka w remaku jest trochę z d--y, fakt w pierwszym chapterze szczególnie na początku brzmi dość dziwnie (pierwsza rozmowa z diego to w ogóle ale był chwile po w-------u więc ma to sens xD), jednak od końcówki 1 rozdziału aż do końca gry brzmi już jak normalny tunowy. #gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuierP10
HuierP10
Autor
16.06.2026, 10:42:45 via Wykop
  • 1
@witajswiecie: Wspominał o tym chyba Rysław nawet.
  • Odpowiedz
Harry87
Harry87
09.06.2026, 20:41:48
  • 0
Warto kupować Gothic Remake na PS5?
Pytam jako fan pierwszych dwóch części, obecnie bez PC, tylko z konsolą. #gothic #ps5
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuierP10
HuierP10 09.06.2026, 21:04:55 via Wykop
  • 1
@Harry87: Ja też polecam, se gram i jest super
  • Odpowiedz
arturek98c
arturek98c
09.06.2026, 12:57:38
  • 13
o zgrozoo. właśnie przeczytałem, że wielu ludzi narzeka na system otwierania zamków w skrzyniach( ͡° ͜ʖ ͡°) no tak.. bo najlepiej lewo/prawo i do przodu niczym zebranie 20 rzep na polu.
Gothic przecież właśnie dzięki temu był tak intrygujący, bo żeby gdzieś dojść, znaleźć to trzeba było popytać, polatać, pozaglądać, kupić mape lub dokładne mapy gdzie było zaznaczone coś konkretnego.
A gracze przyzwyczajeni przez późniejsze młodsze gry typu
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuierP10
HuierP10 09.06.2026, 15:56:36 via Wykop
  • 1
@arturek98c: Wystarczy zainwestować PN w otwieranie zamków i jest mega łatwo.
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
06.06.2026, 15:21:43
  • 4
Frame Generation jest w pytę!

Mam RTX 3070 8GB która z racji małej ilość VRAM już powinna być trupem. Oficjalnie nie wspiera generowanie klatek. Na szczęście istnieje taki program jak Optiscaler który pozwala odpalić tą zakazaną przez producenta karty technologię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i mam ponad 100 fps w Gothic Remake na ustawieniać Bardzo Wysokich i skalowaniu DLSS Performacne (obraz nadal jest wystarczająco
Larsberg - Frame Generation jest w pytę!

Mam RTX 3070 8GB która z racji małej ilość ...

źródło: Zrzut ekranu (6317)

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuierP10
HuierP10 06.06.2026, 15:25:58 via Wykop
  • 0
@Larsberg: Ehhh proszę nie powielać bredni o 30 fps na konsolach
  • Odpowiedz
HuierP10
HuierP10 06.06.2026, 17:15:18 via Wykop
  • 0
@Larsberg: Bardziej 30-60 ale fakt faktem gra głównie lata 40-45
  • Odpowiedz
ShineLow
ShineLow
06.06.2026, 10:01:04
  • 4
#gothic

Żeby w 2026 roku wypuścić na konsolę grę w 30fps to jest k---a skandal.
ShineLow - #gothic 

Żeby w 2026 roku wypuścić na konsolę grę w 30fps to jest k---a s...

źródło: 1000005178

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuierP10
HuierP10 06.06.2026, 11:42:27 via Wykop
  • 1
@ShineLow: xD ile razy mam wam powtarzać s-------y że ta gra nie chodzi w 30fps tylko ma niezablokowany klatkarz i zazwyczaj ma powyżej, pały redakcyjne kopiują od siebie recenzje i piszą brednie bo są cwelami, (to o was PPE)
  • Odpowiedz
HuierP10
HuierP10 06.06.2026, 11:47:12 via Wykop
  • 1
@ShineLow: Ja to rozumiem, i właśnie tacy zjadacze chleba są wprowadzani w błąd, generalnie jak se grasz to zwykle jest koło 40-50 klatek, czasem spada do 30 a czasem masz 60, przynajmniej ja tak mam na bazowym ps5
  • Odpowiedz
Marsoni
Marsoni
06.06.2026, 11:28:45
  • 2
P-----e mnie, kto wymyślił mechanikę ze sen nie odnawia many i życia #gothic
Marsoni - P-----e mnie, kto wymyślił mechanikę ze sen nie odnawia many i życia #gothi...

źródło: obraz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuierP10
HuierP10 06.06.2026, 11:36:04 via Wykop
  • 0
@Marsoni: Właśnie czasem odnawia a czasem nie
  • Odpowiedz
HuierP10
HuierP10 06.06.2026, 11:42:59 via Wykop
  • 0
@Marsoni: O dzięki za info, ma to jakiś pokręcony sens xD
  • Odpowiedz
bgb1
bgb1
06.06.2026, 11:06:22
  • 1
Wczoraj na jakimś strimie z #gothic mignęlo mi jak ktoś pisal, że Ryslaw się wypowiadal na temat tego nieszczesnego glosu bezimiennego i to podobno alkimia cos pochrzanila z jego brzmieniem bo u nich bylo dobrze. Ktoś coś wie na ten temat? Widzę na reddicie ludzie tak samo narzekają na brzmienie niemieckiego bezimiennego, więc może coś jest na rzeczy?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuierP10
HuierP10 06.06.2026, 11:37:43 via Wykop
  • 3
@bgb1: Też mam wrażenie że to raczej problem z implementacją, tymbardziej że czasami zamaist dialogu ze strony tunowego słychać jakieś pierdnięcia w mikrofon xD
  • Odpowiedz
HuierP10
HuierP10 05.06.2026, 20:32:27
  • 1
#gothic Co do fps na konsolach to ludzie albo redakcyjne małpy (na was patrzę PPE) są ślepi xD frame rate jest puszczony luzem, nie ma bloku na 30fps, czasem se skacze w górę a czasem spada w dół i elo.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuierP10
HuierP10
Autor
05.06.2026, 20:58:22 via Wykop
  • 0
@StartMujek: ja też na bazowym mam luz
  • Odpowiedz
HuierP10
HuierP10
Autor
05.06.2026, 21:39:15 via Wykop
  • 0
@KolorowychSnow: Sieją ferment a debile robią zwroty xD inna sprawa że pobugowana gra trochę jeeeest, ale kurde geralt też ginął przy spadnięciu z pół metra na początku wiedźmina a gra wczytywała się 15 minut po śmierci a wszyscy grali.
  • Odpowiedz
HuierP10
HuierP10
Autor
05.06.2026, 22:21:21 via Wykop
  • 0
@KolorowychSnow: Na mnie rzucił się stary obóz i wywaliło mnie do menu konsoli xD a no i jeszcze wszyscy stali sie brzuchomówcami.
  • Odpowiedz
HuierP10
HuierP10 05.06.2026, 18:15:41
  • 108
#gothic Jest klimat męskiej kolonii
HuierP10 - #gothic Jest klimat męskiej kolonii

źródło: 1000007256

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xXxV4r3l5ExXx
xXxV4r3l5ExXx
05.06.2026, 18:16:33 via Wykop
  • 62
@HuierP10: "trzymamy go za jaja"
  • Odpowiedz
tellet
tellet
05.06.2026, 19:21:42 via Wykop
  • 6
@HuierP10: na pierwszym planie to chyba plantacji, a nie kolonii ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
pepepanpatryk
pepepanpatryk
26.05.2026, 08:13:18
  • 9
W-----a mnie już to p---------e na yt, że remake to totalna tragedia będzie.

Wpisujesz na yt "gothic remake", żeby zobaczyć jakieś być może nowe filmiki, a tam
- "Gothic Remake nie ma sensu"
- "Gothic Remake to eksperyment społeczyny"
- "Gothic Remake to g---o"
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuierP10
HuierP10 26.05.2026, 17:25:48 via Wykop
  • 1
@GalNonimus: No i cyberek po łatkach świetna gra
  • Odpowiedz
FedoraTyrone
FedoraTyrone
23.05.2026, 14:51:07
  • 8
Planowałem kupić tego Gothica na premierę, ale dobrze, że wypuścili tyle gameplayu. Po tym co zobaczyłem to ja sobie daruję i zagram w edycję od wysportowanej dziewczyny. #gry #gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuierP10
HuierP10 23.05.2026, 16:53:26 via Wykop
  • 1
@FedoraTyrone: Najnowszy gameplay z obozu na bagnie wygląda już bardzo okej, plus wierzę Rysławowi.
  • Odpowiedz
Rurt_Kussell
Rurt_Kussell
17.05.2026, 15:40:10
  • 8
Wrzucam, bo to jest tak rzadki widok w internecie. Chyba wszyscy jak leci, mamy to w sobie, że przynanie komuś racji jest traktowane jak oznaka słabości, więc tym bardziej mnie to cieszy. Jestem spełniony jako wykopek, mogę umierać. Taguję #kiszak bo to na tym tagu miała miejsce ta krótka, ale owocna wymiana.
Rurt_Kussell - Wrzucam, bo to jest tak rzadki widok w internecie. Chyba wszyscy jak l...

źródło: gn8h38ybf

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuierP10
HuierP10 17.05.2026, 17:26:22 via Wykop
  • 0
@Pulkownik_Wolodyjowski: Masz rację
  • Odpowiedz
Hambercios
Hambercios
10.05.2026, 09:09:38
  • 2
Jakie macie podejście do Remak'u Gothica?
Ja pewnie ogram na premierę (rzadko to robię).
Uwielbiam RPG'i AA, które nie są soulsami, więc jestem bardzo ciekawy próby hiszpańskiego studia, ale moje oczekiwania są odpowiednio obniżone.

Istnieją Kroniki Myrtany, wyszły Złote Wrota, których też jeszcze nie ogrywałem.
Także Gothica w nowej, ale żywej i oryginalnej formie jest pod dostatkiem, a nie wspominam już o jakichś MMO ala Returning.
#gry #gothic
Hambercios - Jakie macie podejście do Remak'u Gothica?
Ja pewnie ogram na premierę (r...

źródło: Zrzut ekranu (498)

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuierP10
HuierP10 10.05.2026, 19:20:58 via Wykop
  • 1
@Hambercios: Ja zamówiłem pre order i na premierę będę grał w grę
  • Odpowiedz
HuierP10
HuierP10 04.05.2026, 18:39:36
  • 0
Tak się zastanawiam czy w tej Francji, niemczech szwecji itp jest naprawdę tak źle? W sensie że imigranci rządzą na ulicach i strach jest wyjść z domu czy może się nieco uspokoiło i to tiktokowa propaganda dla tych głupszych. #polityka #francja
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuierP10
HuierP10
Autor
04.05.2026, 18:56:16 via Wykop
  • 0
@fidelio-fidelio: To że USA wypada najgorzej to zrozumiałe, mnie zastanawia czy kraje które wymieniłem coś z tym robią? Francja się wkopała sama dając obywatelstwo ludziom z ich byłych kolonii, ale reszta europy chyba mogłaby to jakoś ogarnąć nie?
  • Odpowiedz
HuierP10
HuierP10
Autor
04.05.2026, 19:03:59 via Wykop
  • 0
@turfa8: W całym londynie czy w poszczególnych dzielnicach? Odnoszę wrażenie że te niebezpieczne dzielnice to trochę takie Lata 90 w Polsce, ale może jest ono mylne
  • Odpowiedz
HuierP10
HuierP10
Autor
04.05.2026, 19:19:26 via Wykop
  • 0
@kochamcovid: Z tego co czytam w niektórych miastach jest spory problem z przestępczością zorganizowaną, ale z reguły dotyczy to poszczególnych dzielnic. Jak to wypada na przestrzeni lat? Przecież przestępczość zorganizowana to nie jest nowość wprowadzona przez migrantów od 2015 roku.
  • Odpowiedz
HuierP10
HuierP10
Autor
04.05.2026, 19:19:43 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
HuierP10
HuierP10 19.04.2026, 20:26:04
  • 0
Jest coś nowego czy zaczął się epizod depresyjny?#sebcel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deafpool
deafpool
10.04.2026, 10:23:52
  • 2615
Cena kakao spadła od maja 2024 aż o 76%, a tabliczki czekolady nadal są po 7-9 złotych za 90g lub 100g.
Producenci czekolady lubą nas robić w kakao.

#gielda #czekolada #slodycze #afera #zakupy #lidl #biedronka
deafpool - Cena kakao spadła od maja 2024 aż o 76%, a tabliczki czekolady nadal są po...

źródło: COCOAK2026_2026-04-10_12-21-11

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuierP10
HuierP10 10.04.2026, 16:13:19 via Wykop
  • 2
@deafpool: goplana zeszła do 4,99 a w pewnym momencie była po 8,59 wiec tragedii nie ma
  • Odpowiedz
ferdynand-kiepski1998
ferdynand-kiepski1998
10.04.2026, 06:35:56
  • 0
#gothic serio kupujecie preorder żeby dostać classica? potem tego nie zwrócicie bo się okaże że gratis to blokuje xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuierP10
HuierP10 10.04.2026, 16:11:19 via Wykop
  • 2
@ragnarok-asgartus: a część ludzi jak ja ma to w dupie i jak chce to kupuję preorder i potem nie narzeka, ale tych płaczków co kupują i potem się srają to j---c
  • Odpowiedz
HuierP10
HuierP10 07.04.2026, 20:34:05
  • 3
#gothic w gothic na konsolach można mieć dwie bronie na raz, ciekawe
HuierP10 - #gothic  w gothic na konsolach można mieć dwie bronie na raz, ciekawe

źródło: 1000006179

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
07.04.2026, 20:35:03 via Wykop
  • 15
@HuierP10: wiedzmin 0.5 rzeznik ze starego obozu
Jeden na scierwojady a drugi na takie mendy jak gomez
  • Odpowiedz
vanbolko
vanbolko
07.04.2026, 22:16:50 via Wykop
  • 2
@koneser_progresywnego_discopolo: jeden na potwory a drugi na złe mory
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.12.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia