Zagrałem w tego Gothic Remake na patchu 1.01, no i rozumiem kiszaka. Rozdziały od 1-3 są fabularnie bardzo dobrze zrobione i miałem 2 bugi, które się naprawiały po wczytaniu zapisu, więc jak na jakieś 25 godzin to nie jest nic złego i byłem przyspawany do komputera po 10-12 godzin na jednym posiedzeniu.
TLDR: Rozdziały 4-6 to giga g---o dopychane kolanem i musisz je przejść w sposób jaki twórcy przewidzieli. Widać, że pod koniec
TLDR: Rozdziały 4-6 to giga g---o dopychane kolanem i musisz je przejść w sposób jaki twórcy przewidzieli. Widać, że pod koniec



















No to już wiemy, że jednak oficjalnie Gothic GOTY 2026.
#gothic
#gry
Gothic vs GTA co lepsze