Gdzie legalnie kupię za przyzwoitą cenę gothica 2 w wersji classic? (Czyli bez dodatku noc kruka) w polskiej wersji oczywiście. Szczerze jakoś bardziej nostalgie czuję bez nocy kruka która w moim odczuciu czasem za bardzo upychała dodatkowe rzeczy.
#gothic #gothic2 #rpg #gry #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic Tak w sumie to te 500k to troche dziwnie mało, przecież w samej Polsce fanów Gothica powinno być ponad milion, a są jeszcze inne kraje.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś wie gdzie jest Diego na początku czwartego aktu? Nie mogę ubić kamiennego Golema (gram magiem)


@Mega_Smieszek: diego chyba mial sie przyczaic przy latarni gdzie spotkali sie na poczatku zadania z kamieniami
robiac "jego" czesci zadania na koncu powiedzial ze sie skitra przy tej latani zeby przeczekac wydarzenia z konca 3 aktu bo ma zle przeczucie

nie szukalem go ale moze nadal
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek:wlasnie do mnie dotarla czesc "(gram magiem), a tylko on uczy siły i zręczności"
kup zwoj zmiany w cos co zadaje obrazenia obuchowe i szkoda pakowac w sile tylko dla golema, polecam cieniostwora i atak rogiem (szarze)
  • Odpowiedz
Byle do 14 i ide do kolejnego Kołchozu w Koloni Karnej .Dostane Zbroje Straznika Gomeza z rodziny Adamsów i lece szukać Słoiki z Musztardami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #gothic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic po teleportacji w 4 rozdziale do Nowego Obozu wszyscy są do mnie agresywnie nastawieni, niby mnie nie biją ale przyjmują pozę jak do walki xd, handlarze nie chcą handlować. Ale co najgorsze Saturas każe mi przeczytac arcanum golemum a ja zrobiłem to już dawno temu i teraz po przeczytaniu nic się nie dzieje, nie mogę z nim porozmawiać. Miał ktoś tego buga? Gram na ps5 :/
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

po teleportacji w 4 rozdziale do Nowego Obozu wszyscy są do mnie agresywnie nastawieni, niby mnie nie biją ale przyjmują pozę jak do walki xd, handlarze nie chcą handlować


@Yolooo: Jeśli jesteś w czwartym rozdziale i należałeś do Straży Starego Obozu to musisz wpierw iść pogadać z Thorusem.
  • Odpowiedz
Pod koniec aktu 5 kiedy robimy sami-wiecie-co, Milten mówi, że powinniśmy się teleportować spod kopca, bo reszta obozu będzie do nas negatywnie nastawiona. Zamiast się teleportować, wróciłem na piechotę głównym wyjściem.

I wiecie co?

I g---o xD Zero reakcji od npc, że im cały plan ucieczki rozdupcyłem, żadnej bitki, a nawet byłem w stanie sobie jeszcze z magiem wody pohandlować i śmieci mu posprzedawać xD

#gothic
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie czaje ludzi co kupują jakieś zbugowane g---o za 200złotych zamiast poczekać parę miesięcy i kupić lepszą wersję taniej. Jaki jest sens?


@isoverr: po pierwsze to nie jest g---o, tylko prawdopodobnie gra roku, po drugie stać nas i nie musimy liczyć każdej złotówki na rozrywkę, szczególnie w przypadku gier gdy zaraz ktoś coś zaspoiluje
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr: Nie no, nie przeginajmy z tą grą roku, chyba że ktoś grał tylko w 2 tytuły w swoim życiu (gothic 2001 i gothic 2026) xD

@Iudex Nie, absolutnie nikt. Saturasa udało się co prawda przegadać przy kopcu, ale wtedy nadal ten dialog Milena o ucieczce teleportem jest zupełnie z czapy (no i skąd pozostali magowie wody wiedzą, że mają mnie nie atakować, telepatycznie Saturas pewnie im powiedzial xD)
  • Odpowiedz
  • 2
@Variv: Uważam, że te od ochrony są ważniejsze niż od HP. Życie progresuje wraz z levelem, a ochrona jest bardzo skończona.
  • Odpowiedz