#gothic #gry Skończyłem grę.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Marnosc
- 2

CCH5OH
via Wykop- 1
@Marnosc: jego wina, nie twoja. Nie przejmuj się.
- 0
- 2
Czemu te leszcze maja tak malo rudy?mam tyle zlomu i niemam komu sprzedac.
#gothic
#gothic
- 4
Widzę, że fajnie się bawicie, oglądając na yt fragmenty mam ochotę spróbować, ale mam starego laptopa z GTX 1660 to nie pojdzie remake #gothic
@przegro_pisarz: Masz GeForceNow za 54zł/miesiac to bez problemu możesz ograć.
@przegro_pisarz: Ja gram na GeForce Now Ultimate, 100 zł na miesiąc i wydajność RTX 5080, to jest życie.
źródło: image
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Geralt678: sekta z bagien to była najlepsza ekipa, palimi zioło aż nam rozwali mózg i nie będziemy świadomi w jakiej ujni żyjemy.
- 5
@centerario: Fakt ale przychodzi Bezimieny pokonuje Sniacego i wszystkie swiry zamieniaja sie w poszukiwaczy
- 0
#gothic
jprd kto uczy siły w pierwszym rozdziale? Diego przy bramie cały czas mi gada, że nie teraz jak chce z nim zagadać.
jprd kto uczy siły w pierwszym rozdziale? Diego przy bramie cały czas mi gada, że nie teraz jak chce z nim zagadać.
- 0
gdzie znajdę Wilka w 5 rozdziale?? z reguły stał sobie po drodze do nowej kopalni, a teraz zniknoł, zaginoł za zawsze
#gothic #gothicremake
#gothic #gothicremake
- 1
Nie wchodziłem na tag od dnia premiery Remake'u xD
#gothic
#gothic
źródło: obraz_2026-06-14_103126327
PobierzGdy wychodzę ze starej kopalni do Lestera, a ten prowadzi mnie na spotkanie z Diego, Gornem i Miltenem, po dotarciu na miejsce npc nie reagują. Miał ktoś już taki błąd? Wczytywałem poprzedni save i za każdy razem stoją i nie można wejść z nimi w interakcje.
#gothic #gothicremake #gry
#gothic #gothicremake #gry
@nocne_zwidy: nawet w Gothicu npc z tobą na nie gadają XD
@nocne_zwidy: Wczoraj to samo miałem. Idź najdalej za Lsterem jak się da żeby się nie zatrzymywał czekając na Ciebie. Jak już stanie pomiędzy resztą to w tedy podejdź do nich i powinno zadziałać.
Sam się z tym pierdzielilem wczoraj z 30 minut xD
Sam się z tym pierdzielilem wczoraj z 30 minut xD
#gothic pamięta ktoś ten bangier? https://www.youtube.com/watch?v=hYXlj_hj5DU

@hatsune_miku1993: człooowiek woooda
- 0
No i zacząłem perma death run na poziomie Gothic. Chciałem razem z achivmentem że bez spania, ale w nocy za latwo się w coś w----c i paść
#gothic
#gothic
Dziś się dowiedziałem że śniący w alfie wyglądał jak jakiś mackowy potwór coś jak cthulu albo nzoth a nie jak wielki pełzacz z oryginału
#gothic
#gothic
- 11
Powiedzmy sobie szczerze. Większość kupiła remake tylko dlatego, żeby móc pocałować Gomeza w dupę.
#gothicremake #gothic
#gothicremake #gothic
źródło: image
Pobierz- 0
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: ja właśnie dołączyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
fajnie, że rozbudowali trochę proces zaciągania się tam
fajnie, że rozbudowali trochę proces zaciągania się tam
- 1
@Panjanpan: wszędzie indziej jest w mianowniku (np Mag Ognia, Najemnik)
@Tetrachloroizoftalonitryl: piękni faceci
Kurde, zastanawiam się czy nie odwaliłem bo już w 4 akcie zrobiłem kipisz w starym obozie xD i można sobie elegancką zbroje z rudy ogarnąć. Tylko martwię się czy niczego sobie nie zablokowałem. W ogóle ciekawa akcja jest z tą areną bo scatty mówi, że będą walki gdy się chce rude postawić a tu nic się nie dzieje, tak samo nie dało się walczyć z tym z bagien. Próbowałem w necie szukać
@Tetrachloroizoftalonitryl: Jedyne walki z zwierzętami na arenie (całe 2) które miałem to te w mieście orków w 5 rozdziale xD
- 2
@KKomrade: w sumie jakby potraktować eksterminacje magnatów jako walkę ze zwierzętami to wszystko się zgadza xD
17
GOTHIC QT SHORT - WERTYKALNY ORK

Materiał ten jest projektem od fanów dla fanów twórczości Bartosza Walaszka i Polskiego dobra narodowego jakim jest GOTHIC
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #




























