@jacas: Kupiłem dziś zawrotną jedną akcję, w planach jeszcze dwie. Łącznie będę miał 9 akcji i zamierzam pod koniec roku jeszcze dołożyć. Mocno wierzę w tą spółkę długoterminowo, potencjał jest ogromny...
  • Odpowiedz
Kupowałem SpaceX po 641 zł... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 690 tys zł... Jestem na ten moment ponad 500 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi z X. Szczególnie zależy mi na osobach które kupowały 12 czerwca i 15 czerwca 2026 tak jak ja. Chce złożyć pozew zbiorowy i dojechać s-------a. Piszcie na pw. Nie daruje mu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W poniedziałek znów urosnie, tak to jest w przypadku prawdziwych giełd a nie gpw
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W życiu pewne są trzy rzeczy: ruchy frykcyjne grubasa, wyleszczanie ulicy i Microsoft + Meta na czerwono jak wszystko inne rośnie.

#gielda
jacas - W życiu pewne są trzy rzeczy: ruchy frykcyjne grubasa, wyleszczanie ulicy i M...

źródło: IMG_7871

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krach & Śmieciuch Index - stan na 12.06.2026, 21:10

72/100 🚀 (wczoraj: 42)

Na tagu panuje absolutne szaleństwo i klasyczny podział na giełdowych optymistów i sceptyków, wywołany debiutem SpaceX (SPCX). Z jednej strony mamy potężne FOMO – ulica masowo chwali się zakupami, licząc na kosmiczne zyski, a niektórzy ironizują, by zwracać się do nich z szacunkiem jako do współwłaścicieli firmy Elona Muska. Z drugiej strony, sceptycy ostrzegają przed bezlitosnym „ubieraniem w torby” przez giełdowych
KrachSmieciuchIndex - Krach & Śmieciuch Index - stan na 12.06.2026, 21:10

72/100 🚀 ...

źródło: view

Pobierz
KrachSmieciuchIndex - Krach & Śmieciuch Index - stan na 12.06.2026, 21:10

72/100 🚀 ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda 95% akcji spacex maja fundusze jak beda chcialy zeby roslo to bedzie roslo, gorzej jak postanowia inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zreszta widac ze lekko upuszczaja akcje.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach