wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
@minotaurr: kolega załadowany? Już prawie 40% od ATH. Jak SaaSy w końcu odbiją to Palantir będzie pierwszy w kolejce.
@jacas: Kupiłem dziś zawrotną jedną akcję, w planach jeszcze dwie. Łącznie będę miał 9 akcji i zamierzam pod koniec roku jeszcze dołożyć. Mocno wierzę w tą spółkę długoterminowo, potencjał jest ogromny...
- 53
Kupowałem SpaceX po 641 zł... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 690 tys zł... Jestem na ten moment ponad 500 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi z X. Szczególnie zależy mi na osobach które kupowały 12 czerwca i 15 czerwca 2026 tak jak ja. Chce złożyć pozew zbiorowy i dojechać s-------a. Piszcie na pw. Nie daruje mu
@ottis a gdzie witam?
60k usd buy firefly
Backlog dobry, dużo gotówy, dużo katalizatorów. Liczę na 4-5% w next week
#gielda
Backlog dobry, dużo gotówy, dużo katalizatorów. Liczę na 4-5% w next week
#gielda
firefly
@pomaranczowa_malpa: tak sponiewierany przez ostatnie 3 tygodnie (-50%), że aż to niesmaczne jest
- 21
Jak na tak duze ipo to nie zarobione. Co to za cena xD #gielda
@evan_wykop: obstawiam ze tygodniowi inwestorzy zwietrzyli latwy kąsek na nadrobienie strat z calego tygodnia
- 8
- 1
W poniedziałek znów urosnie, tak to jest w przypadku prawdziwych giełd a nie gpw
#gielda
#gielda
- 12
@B12477: Ale patrz jak telepało. W następnym tygodniu rakieta
Krach & Śmieciuch Index - stan na 12.06.2026, 21:10
72/100 🚀 (wczoraj: 42)
Na tagu panuje absolutne szaleństwo i klasyczny podział na giełdowych optymistów i sceptyków, wywołany debiutem SpaceX (SPCX). Z jednej strony mamy potężne FOMO – ulica masowo chwali się zakupami, licząc na kosmiczne zyski, a niektórzy ironizują, by zwracać się do nich z szacunkiem jako do współwłaścicieli firmy Elona Muska. Z drugiej strony, sceptycy ostrzegają przed bezlitosnym „ubieraniem w torby” przez giełdowych
72/100 🚀 (wczoraj: 42)
Na tagu panuje absolutne szaleństwo i klasyczny podział na giełdowych optymistów i sceptyków, wywołany debiutem SpaceX (SPCX). Z jednej strony mamy potężne FOMO – ulica masowo chwali się zakupami, licząc na kosmiczne zyski, a niektórzy ironizują, by zwracać się do nich z szacunkiem jako do współwłaścicieli firmy Elona Muska. Z drugiej strony, sceptycy ostrzegają przed bezlitosnym „ubieraniem w torby” przez giełdowych
źródło: view
Pobierz
- 3
Zaplusuj ten komentarz jeżeli chcesz być wołany do przyszłych wpisów. Jeżeli nie chcesz już być wołany, dodaj komentarz o treści: "@KrachSmieciuchIndex: nie wołaj".
@KrachSmieciuchIndex: Rachu ciachu i po krachu
- 12
- 0
@RunningMan: a c--j bedzie na wakacje
- 4
@aett: Co to za telegazeta
- 6
@prostymysliciel: hamuj sie k---a to smieciuch detektor
@Wyciety_Katalizator: bo to zajebisty papier
@Wyciety_Katalizator: tam już tak wyleszczyło tych przegrywów co sprzedają po każdym fake newsie że nie ma kto sprzedawać, a chętni do kupna są ciągle.
- 78
@gaca1111: ja to po prostu czuję

Jedi w Poniedziałek minus 20%?
#gielda
#gielda
@Kelachim89: lepiej nie bo inne kosmiczne stocki tez poleca jeszcze bardziej, niech dadzą najpierw zrzucić bagi
@Kelachim89: -8% narazie jest
#gielda Dobra ale to trochę chore że spaceX po jednym dniu na giełdzie ma zbliżony market cap do amazona xD
@Konigstiger44: Wartość skoczyła o kwartał PKB Polski
@Konigstiger44: elonowy pump & dump
- 7
#gielda 95% akcji spacex maja fundusze jak beda chcialy zeby roslo to bedzie roslo, gorzej jak postanowia inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zreszta widac ze lekko upuszczaja akcje.
Zreszta widac ze lekko upuszczaja akcje.
- 20
Wsiadłem do pociągu, ale on stoi przy peronie xD #gielda

























źródło: 1000103684
Pobierz