@jacas: Kupiłem dziś zawrotną jedną akcję, w planach jeszcze dwie. Łącznie będę miał 9 akcji i zamierzam pod koniec roku jeszcze dołożyć. Mocno wierzę w tą spółkę długoterminowo, potencjał jest ogromny...
@dzony77: ja się czaję i będę kupowała. Spodobała mi się ta spółka i jak biznes będzie się kręcił to zostanie na lata. Jakby coś nie wypaliło to będzie Twoja wina naganiaczu ( ͡°ʖ̯͡°)
Przeczytałem sobie raport rubrika, bo to jedna z dwóch firm, której nie kupiłem na pałę i według mnie BULLISZ. Chyba dokupię to co sprzedałem ostatnio xd
@dzony77: a na crowdstrike myślałeś? Zastanawia mnie potencjał wzrostu do ryzyka pomiędzy tymi dwoma spółkami. Crowdstrike to jednak już ugruntowana spółka... Chciałem trochę zdywersyfikować portfel i się zastanawiam na pójściem w cyberbezpieczeństwo.
Wiecie chłopaki. Są ludzie co żyją od 1 do 1 całe życie i się nie stresują. Są ludzie bogaci co się nie stresują.
Ale najgorsza jest moja pozycja. Ciągle po środku. "Jak świnka morska. Ani świnka, ani morska." Najgorsza jest rola pierwszego pokolenia, które się dorabia, które zaczyna coś jarzyć co to procent składany i inwestowanie, ale jest pierwszym co metodą prób i błędów eksperymentuje.
źródło: image_picker_40C90FBB-2C6E-4F9A-9421-5C489C036D66-75274-000007949B1900C0
Pobierz