Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
minotaurr
minotaurr
Profil firmowy

minotaurr

Dołączył 2 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 81
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 80
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
makolem
makolem
18 godz. i 11 min temu
  • 1
#gielda CRWV bullish, NBIS bearish
makolem - #gielda CRWV bullish, NBIS bearish

źródło: image_picker_40C90FBB-2C6E-4F9A-9421-5C489C036D66-75274-000007949B1900C0

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr 17 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@makolem: niby czemu nbis bearish?
  • Odpowiedz
minotaurr
minotaurr
minotaurr 16 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
Będą kombinacje, potencjalne wyjątki itd. Czas pokaże
  • Odpowiedz
jacas
jacas
przedwczoraj, 19:29:43
  • 1
Diabeł kusi żeby Paluntyra zacząć skubać

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr przedwczoraj, 19:48:40 via Wykop
  • 0
@jacas: poczęstuj się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
minotaurr
minotaurr
minotaurr przedwczoraj, 20:18:57 via Wykop
  • 1
@jacas: Kupiłem dziś zawrotną jedną akcję, w planach jeszcze dwie. Łącznie będę miał 9 akcji i zamierzam pod koniec roku jeszcze dołożyć. Mocno wierzę w tą spółkę długoterminowo, potencjał jest ogromny...
  • Odpowiedz
aett
aett
przedwczoraj, 12:47:33
  • 1
dawać jakieś ciekawe śmieciuchy do analizy jest pieniondz do wydania

#gielda
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr przedwczoraj, 13:05:38 via Wykop
  • 0
@aett: RBRK.US
  • Odpowiedz
minor983
minor983
11.06.2026, 14:05:20
  • 2
Lec na 1600€ ASML-ku
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr 11.06.2026, 14:22:14 via Wykop
  • 0
@minor983: Big beatiful company ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
minotaurr
minotaurr
minotaurr 10.06.2026, 19:07:17
  • 1
#gielda Skąd ta panika? Trochę spadło przez parę sesji, a wy już armageddon wieszczycie...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
10.06.2026, 19:09:36 via Wykop
  • 17
@minotaurr:
ProfesorP1ZDAN - @minotaurr:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ratty
ratty
10.06.2026, 19:25:25 via Wypiek
  • 2
@ProfesorP1ZDAN
ratty - @ProfesorP1ZDAN

źródło: image_picker_039A52DA-1A21-4773-9E46-A9FE5B214F2B-3817-00000123A6DEEEF7

Pobierz
  • Odpowiedz
Federasta
Federasta
09.06.2026, 20:22:52
  • 10
Nie macie wrażenia, że NASDAQ to taki ETF na gospodarkę światową, tylko na lewarze?
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr 09.06.2026, 21:00:26 via Wykop
  • 0
@Federasta: Rodżer anderłoter z forum tenisowego?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
makolem
makolem
09.06.2026, 09:03:31
  • 17
#gielda jak tam peroniarze, w piątek zakupy zrobione jak pan bóg przykazał? Czy znowu pociąg odjechał?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr 09.06.2026, 09:09:39 via Wykop
  • 3
@makolem: jeszcze może się pojawić w tym tygodniu okazja więc bym nie przesądzał czy pociąg odjechał ;)
  • Odpowiedz
minotaurr
minotaurr
minotaurr 09.06.2026, 17:12:49 via Wykop
  • 0
@makolem: a jednak ;) i możliwe, że to nie koniec...
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
09.06.2026, 12:03:38
  • 2
Chciałbym pompę taką jedną do końca roku. Czy o tak dużo proszę?

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr 09.06.2026, 12:09:24 via Wykop
  • 0
@dzony77: dołożyłeś do Rubrika?
  • Odpowiedz
minotaurr
minotaurr
minotaurr 09.06.2026, 12:35:58 via Wykop
  • 0
@dzony77: ja się czaję i będę kupowała. Spodobała mi się ta spółka i jak biznes będzie się kręcił to zostanie na lata. Jakby coś nie wypaliło to będzie Twoja wina naganiaczu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
08.06.2026, 18:28:13
  • 4
#gielda co ten NBIS o--------a (╥﹏╥)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr 08.06.2026, 20:14:25 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: chyba normalne bujanie przy spółkach na tym etapie rozwoju
  • Odpowiedz
minotaurr
minotaurr
minotaurr 08.06.2026, 13:10:04
  • 0
#gielda Będzie jeszcze jakiś zjazd w tym tygodniu? Bo bym dokupił troszkę ;)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr
Autor
08.06.2026, 13:33:29 via Wykop
  • 0
Jest IPO spacex, będą dane o inflacji z USA więc tak sobie głośno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
202492
202492
05.06.2026, 10:35:01
  • 0
#gielda

Micron:

  • kupuje 15.9% (14)
  • trzymam 60.2% (53)
  • sprzedaje 23.9% (21)

Oddanych głosów: 88

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr 05.06.2026, 10:36:40 via Wykop
  • 0
@202492: jakie prognozy przed/po wynikach?
  • Odpowiedz
minotaurr
minotaurr
minotaurr 05.06.2026, 10:42:09 via Wykop
  • 2
@202492: ja sprzedaje z zyskiem i czekam na rozwój sytuacji, bo zakładam korektę, a nie traktuje microna jako długoterminowej pozycji.
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
05.06.2026, 08:34:55
  • 3
Przeczytałem sobie raport rubrika, bo to jedna z dwóch firm, której nie kupiłem na pałę i według mnie BULLISZ. Chyba dokupię to co sprzedałem ostatnio xd

#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr 05.06.2026, 08:57:41 via Wykop
  • 0
@dzony77: możesz rozwinąć?
  • Odpowiedz
minotaurr
minotaurr
minotaurr 05.06.2026, 09:19:58 via Wykop
  • 0
@dzony77: a na crowdstrike myślałeś? Zastanawia mnie potencjał wzrostu do ryzyka pomiędzy tymi dwoma spółkami. Crowdstrike to jednak już ugruntowana spółka... Chciałem trochę zdywersyfikować portfel i się zastanawiam na pójściem w cyberbezpieczeństwo.
  • Odpowiedz
minotaurr
minotaurr
minotaurr 05.06.2026, 09:49:31 via Wykop
  • 1
Kusisz diable...
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
03.06.2026, 14:26:55
  • 0
#gielda Wjechałem mocną pozycje w Nebiusa. Zostawiam na 3lata. Niech się dzieje wola nieba
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr 03.06.2026, 14:30:06 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: wiesz, że ja też. Coś mamy podobne typy na to wygląda
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
03.06.2026, 12:15:27
  • 15
Wiecie chłopaki. Są ludzie co żyją od 1 do 1 całe życie i się nie stresują. Są ludzie bogaci co się nie stresują.

Ale najgorsza jest moja pozycja. Ciągle po środku. "Jak świnka morska. Ani świnka, ani morska." Najgorsza jest rola pierwszego pokolenia, które się dorabia, które zaczyna coś jarzyć co to procent składany i inwestowanie, ale jest pierwszym co metodą prób i błędów eksperymentuje.

Ciągła walka. Czy j3bać to wszystko i
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr 03.06.2026, 12:19:35 via Wykop
  • 1
@MakiawelicznyAltruista: To po co to w takim razie robisz? Zacznij żyć inaczej skoro swoje aktualne życie nazywasz piekłem.
  • Odpowiedz
minor983
minor983
03.06.2026, 07:02:15
  • 2
ASML ATH. Przebijemy 1500€?
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr 03.06.2026, 07:20:05 via Wykop
  • 1
@minor983: dziś nie
  • Odpowiedz
aett
aett
31.05.2026, 12:30:16
  • 10
podrzucam na tag bo już dawno Śmieciuch nie wypluł mi tak dobrego wyniku GPS.
ANET
73/100

13 miejsce / na ok. 75 spółek przeanalizowanych

#smieciuchdetektor #kosmicznesmieciuchy #gielda
aett - podrzucam na tag bo już dawno Śmieciuch nie wypluł mi tak dobrego wyniku GPS.
...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr 31.05.2026, 13:02:00 via Wykop
  • 1
@aett: jaki to śmieciuch jak to mężna i prężna spółka jest? Mam, zamierzam trzymać i dorzucać kasę na spadkach.
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
30.05.2026, 10:16:14
  • 7
#gielda

Jak to jest, że dla tagowiczy Mircon z P/E 45 i Forward P/E 9 jest drogi, ale Nokia z P/E 92 i Forward P/E 36 to już zajebista inwestycja?

Fanów palantira, albo spółek nie przynoszących zysku nawet nie wywołuje do tablicy.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr 30.05.2026, 10:40:06 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: W 1 kwartale Palantir zarobił 871 milinów USD. Mają ogromny potencjał i zamierzam trzymać ich akcje przez dłuższy czas.
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
29.05.2026, 19:30:19
  • 0
#gielda

Czy są jakieś spółki z Ameryki które naprawdę mają potencjał i nie są śmieciuchami?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr 29.05.2026, 19:33:31 via Wykop
  • 1
@KjatanSveisson: Amphenol, lrcx
  • Odpowiedz
thisguy1
thisguy1
29.05.2026, 11:32:39
  • 8
#gielda ale zwala na kosmicznych śmieciuchach. Bezos drugi raz już mi portfolio niszczy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr 29.05.2026, 11:34:25 via Wykop
  • 0
@thisguy1: co zrobił? Właśnie widziałem, że mi Jedi na łeb leci
  • Odpowiedz
minotaurr
minotaurr
minotaurr 29.05.2026, 11:53:01 via Wykop
  • 0
@thisguy1: z racji tego, że mam akcje Amazona to jestem skłonny mu wybaczyć ten mały incydent.
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
28.05.2026, 17:05:30
  • 2
#gielda pochwalę się swoimi nożycami na amphenolu z przed paru dni, A CO?! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
NimooZysku - #gielda pochwalę się swoimi nożycami na amphenolu z przed paru dni, A CO...

źródło: IMG_0664

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr 28.05.2026, 17:11:34 via Wykop
  • 0
Wygląda na to, że weszliśmy przed samym odbiciem. Co zamierzasz robić z tymi akcjami?
  • Odpowiedz
minotaurr
minotaurr
minotaurr 28.05.2026, 17:23:34 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: co masz jeszcze w portfelu?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking