wpisy
Wszystkie
Archiwum
- 1
@golomb13: AMD 3%, zdażył mi uciec przed dokupieniem
@fakePMcoach: jak masz potem co zrobic z tym hajsem to keszuj, jak nie mas zpomyslu to trzymaji zbieraj dywidendy. Po #!$%@? kombinowac
@Ghost2: duzo ludzi kisi strate 3 lata, a jak widze na zielono to malpi neuron brain nie pozwala hodowac zysku xD keszuja i co potem #!$%@? w jakies inne gowno stocki na fomo i traca. Tak sie nie wygra longterm. Jak ktos sie bawi malymi kwotami to taka zabawa lepsza niz bukmacherka i emocje podobne.
- 1
@jombsik:
źródło: 1000008108
Pobierz#gielda #dolar #waluty #kredythipoteczny #nieruchomosci
Dolar wraca na 3,9zl, zysk micka na coca coli kurczy się, a kurniki w dolarach drożeją. Kto wygra przekonamy się w 2031.
Dolar wraca na 3,9zl, zysk micka na coca coli kurczy się, a kurniki w dolarach drożeją. Kto wygra przekonamy się w 2031.
@perfumowyswir a mógł kupić cole za zlotkowki, byłby tylko do przodu
@gasu_kurobikari: nie rośnie, bo masz w portfelu. Sprzeda,j to będzie rosło.
- 0
PLTR ciekawe czy to jakiś inside czy hazardziści kupują przed wynikami.
#gielda
#gielda
@perfumowyswir jakby oni tylko stali na peronie, to jeszcze pół biedy, oni ciagle palą kwit na shortach, bo przecież zaraz jebnie, wiec tylko frajer by nie skorzystał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
- 0
- 1
#gielda allegro jedynie 8%
Wplacilem niechcacy na XTB pieniadze i ktos mi szzortow nastawial jak bylem na majowce a teraz rosnie. Czy jest szansa na reklamacje? macie juz jakies doswiadczenia z tym? pieniadze mialy isc na mieszkanie a nie na szorty. #gielda
@wybranyloginjestzajetyznowu: miałem podobnie, poodkladalem sobie pieniądze na przyszłość żeby coś może zainwestować, a ktoś w nocy przyszedł i mi gier nakupowal i na browary za to chodził na miasto i mi wszystkie pieniadze zużył.
@wybranyloginjestzajetyznowu: Masz dwa tygodnie na zwrot, jak na wszystko co kupione w internecie. Mordo, gadam Ci.
- 0
#gielda "ostatnie notowanie z prawem do dywidendy" to ostatni dzień kiedy muszę kupić akcje i trzymać do dnia wypłaty aby otrzymać dywidendy? Dobrze rozumiem?
@frytaa: Jest to ostatni dzień w którym musisz kupić akcje aby otrzymać dywidendę. Możesz je sprzedać kolejnego dnia.
@frytaa: Nie musisz ich trzymać. Ważne żeby je mieć do ostatniego dnia z prawem do dywidendy. Wtedy będziesz miał wypłaconą dywidendę, nawet jeżeli akcje sprzedasz w okresie pomiędzy ostatnim dniem z prawem do dywidendy a dniem wypłaty dywidendy.
Tylko kupowanie w ostatni dzień z prawem do dywidendy to często kupowanie na lokalnej górce i tak średnio się opłaci jak chcesz je zaraz sprzedać.
Tylko kupowanie w ostatni dzień z prawem do dywidendy to często kupowanie na lokalnej górce i tak średnio się opłaci jak chcesz je zaraz sprzedać.
- 9

- 14
- 36
źródło: 1000008106
Pobierz#gielda Słuchajcie założyłem bloga o giełdzie. Nie założyłem go dla siebie, tylko żeby się dzielić. W życiu prywatnym nikogo z otaczających mnie ludzie to nie obchodzi (poza żoną), więc postanowiłem znaleźć w ten sposób ujście myślom. Może ktoś skorzysta.
Stronę zrobiłem w języku Ruby i frameworku Rails. Zamierzam ją dopracowywać. Gdyby ktoś zauważył bugi/problemy z ładowaniem proszę dać znać.
invesTB (kropka) pl
W przyszłości będę wrzucał dużo naprawdę wartościowego kontentu. Zapraszam.
Stronę zrobiłem w języku Ruby i frameworku Rails. Zamierzam ją dopracowywać. Gdyby ktoś zauważył bugi/problemy z ładowaniem proszę dać znać.
invesTB (kropka) pl
W przyszłości będę wrzucał dużo naprawdę wartościowego kontentu. Zapraszam.
- 2
@tom-ek12333 pewnie zrobisz tak, jak z poprzednim kontem na wykopie, jak się wróżby odnośnie rynku nie sprawdza, to skasujesz i założysz nowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

























#gielda
źródło: 1000017155
Pobierz