#gielda Orlen ma dwie dywidendy? Dlaczego tak kurs spada?
wpisy
Najnowsze
Archiwum
@ParadygmatYT: żeby mozna bylo dokupić
- 7
#gielda j----e dino
- 2
@niewiempoco najgorzej że jestem stalym klientem Dino i widziałem potencjał w tym jak to działa własne działki własne centra dystrybucji nawet dostawca mięs jest ich, firma co robi fotowoltaike na ich sklepach jest ich, firma co buduje te dina jest też ich i tutaj widziałem mega dużo potencjału a potem zdziwko że giełda na takie rzeczy w dupie liczy się ile banki można nadmuchać
- 2
A my w Hynix #gielda
@Egek: A ja w Hynix i Kioxia
Witam Państwa bardzo serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czas na 2 turę wyborów do #wykopowyportfelinwestycyjny
do finału zakwalifikowali się (stan na 9:15)
- SK Hynix (HY9H) - 48 głosów (48%)
- Samsung (SMSN)
czas na 2 turę wyborów do #wykopowyportfelinwestycyjny
do finału zakwalifikowali się (stan na 9:15)
- SK Hynix (HY9H) - 48 głosów (48%)
- Samsung (SMSN)
Która spółka ma zostać nabyta do wykopowego portfela inwestycyjnego? Miesiąc osiemnasty, czerwiec 26
- SK Hynix (HY9H) 70.8% (46)
- Samsung (SMSN) 29.2% (19)
@ParadygmatYT: Od bierdolta sie od nas od naszego Samsunga i od nas
@hellb0y: ja staram się pomóc
- 0
Biedny olejorz #gielda
Dokupuję dziś ServiceNow na IKE lool. Uśredniamy to g---o 🙂
Tylko niepoprawnie optymistyczne odpowiedzi
#gielda
Tylko niepoprawnie optymistyczne odpowiedzi
#gielda
@breakdown1: UśrednijTERAZ
- 4
@nie_umiem_inwestowac dobra baba powinna sama zaproponować by odpuścić w tym roku wakacje by uśrednić serviceNow
Zapytałbym jej czemu jeszcze nie wyszła z taką propozycją
Zapytałbym jej czemu jeszcze nie wyszła z taką propozycją
#gielda siwy co ty robisz teraz powrót na 70 miał być xd
@siodemkaxx: jak nie rosnie ponizej 5% to jakby spadał
- 0
@aett: nota
źródło: 1000008022
Pobierz@ProfesorP1ZDAN: asbis dystrybutorem sprzętu Apple na Polskę i Europę środkowo wschodnią. Ceny ajfonów jesieni w górę. Więc Asbis zarobi jeszcze więcej.
🇪🇺 Otwarcie Europy [Półprzewodniki] — czas Warsaw 09:15
📈 Wzrosty:
• 📈 SMOL.ST +11.11% | Smoltek
• 📈 SIVE.ST +1.08% | Sivers Semiconductors
📉
📈 Wzrosty:
• 📈 SMOL.ST +11.11% | Smoltek
• 📈 SIVE.ST +1.08% | Sivers Semiconductors
📉
@smieciuchy_cfd: brakuje XFAB
🇪🇺 Otwarcie Europy [Data Center] — czas Warsaw 09:15
📈 Wzrosty:
• 📈 ALFA.ST +0.66% | Alfa Laval | P/E: 27.8
📊 Łącznie monitorowanych spółek: 1
📈 Wzrosty:
• 📈 ALFA.ST +0.66% | Alfa Laval | P/E: 27.8
📊 Łącznie monitorowanych spółek: 1
• 📈 ALFA.ST +0.66% | Alfa Laval | P/E: 27.8
@smieciuchy_cfd:
narobiles smaku, wlazłem na stronę i
No AI analysis for
- 1
@nie_umiem_inwestowac co za debile xD chyba jesteśmy już pod stałą kontrolą
@DoktorMorela: dopóki wisi widmo strajku generalnego, a on już jest chyba potwierdzony, to będzie spadać. Przecież strajk generalny to blokada całej sieci, każdego sklepu, każdego magazynu i logistyki. To potężne straty, nawet jak się niektóre sklepy wyłamią to bez logistyki nie będą mieli czego sprzedawać
@DoktorMorela: po prostu pisz jak będzie rosło, zmniejszysz liczbę postów o 100x ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Zaplusuj ten komentarz jeżeli chcesz być wołany do przyszłych wpisów. Jeżeli nie chcesz już być wołany, dodaj komentarz o treści: "@KrachSmieciuchIndex: nie wołaj".
- 0
Treść została ukryta...
- 4
ASML nowe ATH. Tired of winning boss
#gielda
#gielda
- 0
- 5
- 0
Patrzcie, jaka pompa na microshicie, a wy niewierni
#gielda
#gielda
























#gielda
źródło: asml
PobierzI pomyśleć, że człowiek już chciał spieniężać przy 1k$