#gielda j----e dino


@Ivanaran: Przyszedłem tu dla takich postów ...Muszę przyznać że nic tak nie kusi jak DINO i jednocześnie pokazuje że to spirala śmierci. Albo się zarobi 25% w kilka dni albo straci 50%. Straszna dziwna chujnia ten sklepik
  • Odpowiedz
  • 2
@niewiempoco najgorzej że jestem stalym klientem Dino i widziałem potencjał w tym jak to działa własne działki własne centra dystrybucji nawet dostawca mięs jest ich, firma co robi fotowoltaike na ich sklepach jest ich, firma co buduje te dina jest też ich i tutaj widziałem mega dużo potencjału a potem zdziwko że giełda na takie rzeczy w dupie liczy się ile banki można nadmuchać
  • Odpowiedz
Witam Państwa bardzo serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czas na 2 turę wyborów do #wykopowyportfelinwestycyjny

do finału zakwalifikowali się (stan na 9:15)
- SK Hynix (HY9H) - 48 głosów (48%)
- Samsung (SMSN)

Która spółka ma zostać nabyta do wykopowego portfela inwestycyjnego? Miesiąc osiemnasty, czerwiec 26

  • SK Hynix (HY9H) 70.8% (46)
  • Samsung (SMSN) 29.2% (19)

Oddanych głosów: 65

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🇪🇺 Otwarcie Europy [Półprzewodniki] — czas Warsaw 09:15

📈 Wzrosty:
📈 SMOL.ST +11.11% | Smoltek
📈 SIVE.ST +1.08% | Sivers Semiconductors

📉
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🇪🇺 Otwarcie Europy [Data Center] — czas Warsaw 09:15

📈 Wzrosty:
📈 ALFA.ST +0.66% | Alfa Laval | P/E: 27.8

📊 Łącznie monitorowanych spółek: 1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DoktorMorela: dopóki wisi widmo strajku generalnego, a on już jest chyba potwierdzony, to będzie spadać. Przecież strajk generalny to blokada całej sieci, każdego sklepu, każdego magazynu i logistyki. To potężne straty, nawet jak się niektóre sklepy wyłamią to bez logistyki nie będą mieli czego sprzedawać
  • Odpowiedz