Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Konigstiger44: Za mały kibel był, żeby od razu Młynarskiego wyciągać
Konigstiger44 via Wykop
- 1
@ProfesorP1ZDAN: velofotka
#gielda no i gdzie ten krach
- 9
#gielda zatem okazuje się, że w job reporcie zawarli tymczasowe prace związane z World Cupem? Czyli market zesrał się bez powodu… pewnie rewizja przyjdzie reportu i obniżka o połowę jak to było kilka razy wcześniej
Konigstiger44 via Wykop
- 3
@thisguy1: ile myło wzrostu od dołka w maju? 25-30% czy więcej. Ta korekta nam się po prostu należała xD
#gielda Niby czwartek a czuję się jakby jutro miała być sobota i trochę dziwne uczucie że jutro kasyno znów otwarte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konigstiger44 via Wykop
- 20
@ProfesorP1ZDAN: No bez banana to nie to samo dzisiaj tak jakby na pół etatu kasyno działało xD
- 207
Konigstiger44 via Wykop
- 1
@n3go: Krzywa przegroda
co to urwa jest i czemu tag o tym nie wspominał wcześniej? #gielda
źródło: Screenshot 2026-06-04 at 16.05.30
Pobierz
Konigstiger44 via Wykop
- 0
@thepjoter: Jakieś baterie do centrów danych w kosmosie XD
- 0
Konigstiger44 via Wykop
- 0
@john_transvolta: spoko sam mam ale na rynku jest aktualnie taka ruletka że nic nie przeszkadza żeby za miesiąc był po te 60 xD
#gielda Dobra, pomarudzili już a teraz proszę mi CDPa pompować bo mam chore IKZE xD
- 805
Konigstiger44 via Wykop
- 589
@bar125: to jest w ogóle legalne co oni robią? Kręcą takie wały na oczach całego świata na insidetradingu że XD
Konigstiger44 via Wykop
- 5
@PiersiowkaPelnaZiol: słyszałem i też budzi niesmak
- 114
- 1
#gielda Łaska grubasa na pstrym koniu jeździ.
źródło: 1000006525
Pobierz
Konigstiger44 via Wykop
- 1
@Doktor77: IMHO jeśli chodzi o analizę techniczną to widzę tu żymskie himalaje XD
#gielda Dajcie mi jakąś inną firmę w gamedevie, która po 5 latach od dużej premiery i mimo kilku dużych projektów na różnych etapach produkcji nadal generuje solidny zysk. Lata 2027–2031 to już w ogóle mogą być kosmiczne, bo mamy Wiedźmina 4 + pewnie jakieś DLC i najprawdopodobniej Cyberpunka 2. Wiadomo, kapitał funduszy może się teraz przelewać w aktywa, które krótkoterminowo przyniosą większy zysk, ale kurczę, nie wiem, czy na GPW
Konigstiger44 via Wykop
- 6
@Boloo2000: No ten szum jest powalony zasięgi są chore, a cały marketing to jak na razie jeden stażysta który coś źle poklikał w GOGu XD
https://e-biznes.pl/inpost-dostawca-tiktok-shop-w-polsce-29-000-paczkomatow-od-15-czerwca?k=r&r=2026
Tiktok Shop?
ByteDance i InPost BULLISH
#gielda
Tiktok Shop?
ByteDance i InPost BULLISH
#gielda
Konigstiger44 via Wykop
- 0
#gielda Ubismiec wczoraj zawieszony 3 razy i spadek momentami o 20% by pod koniec sesji wyjść na zero a dzisiaj dzida 15% Kocham giełdę w takich chwilach
Konigstiger44 via Wykop
- 1
@forfiterex: no trzy razy były przerwy po 5-10 minut w handlu
#gielda Ubisoft cudowny śmieć XD
- 191
Konigstiger44 via Wykop
- 36
@broker: kurde to nie fejk xd
- 2
Konigstiger44 via Wykop
- 1
@Milanek93: no do bankruta im daleko ponad miliard euro mają w kasie ale też dwie transze obligacji do wykupienia
- Na profilowym PzBfWg VI Ausf. B "Tiger II" nr '009' SS-Panzer-Abteilung 501. Zdjęcie z 16 grudnia 1944 r. koło miejscowości Tondorf.
Osiągnięcia
Komentator
od 04.06.2020Komentator Rocznica
od 13.04.2026Rocznica Gadżeciarz
od 13.04.2017Gadżeciarz Mikroblogger
od 18.10.2025Mikroblogger












źródło: dzisiajtak
Pobierz