Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Moxito
Moxito

Moxito

Dołączył 5 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5852
  • Znaleziska 182
  • Mikroblog 5670
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 34
WykopekNaPolEtatu
WykopekNaPolEtatu
4 godz. i 26 min temu
  • 23
#gielda

Idę na rozmowę o pracę w Dino. Jakieś rady? Mam zadać jakieś pytania w imieniu Akcjonariuszy?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moxito
Moxito
Moxito 3 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 3
@WykopekNaPolEtatu: jeśli poważnie wybierasz sie na rozmowę to chłopie nie rób sobie tego. Wszystko inne jest lepsze od tego k--------a. Jetem z okolic Krotoszyna i znam wiele osób które u nich pracowały. Ziomek doświadczony logistyk poszedł ubiegać sie u nich o pracę i jak usłyszał, że ma przez miesiąc na próbnym z---------ć w sklepie oczywiście za minimalną to wstał i wyszedł z rozmowy xD
  • Odpowiedz
evan_wykop
evan_wykop
19 godz. i 37 min temu
  • 4
Jak na tak duze ipo to nie zarobione. Co to za cena xD #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moxito
Moxito
Moxito 19 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 0
@evan_wykop: obstawiam ze tygodniowi inwestorzy zwietrzyli latwy kąsek na nadrobienie strat z calego tygodnia
  • Odpowiedz
ottis
ottis
19 godz. i 42 min temu
  • 8
Kupujcie spejseks bo taniej juz nie bedzie. Do końca roku spokojnie $1200 za akcję.
#spacex #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moxito
Moxito
Moxito 19 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 31
@ottis: chyba dolarów zimbabweńskich
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
wczoraj, 13:54:58
  • 12
#gielda długoterminowi inwestorzy SPCE zgłoście się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moxito
Moxito
Moxito wczoraj, 14:01:04 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: Bogu dzięki że tylko 200 usd (teraz 140 usd)
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti
przedwczoraj, 21:03:21
  • 6
Myślicie że jeśli jutro startuje IPO SpaceX to na całym rynku będzie rAkIeTa? Może tak trzeba patrzeć na giełdę, przez pryzmat grubasa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moxito
Moxito
Moxito przedwczoraj, 21:10:55 via Wykop
  • 13
@felakuti: BĘDZIE RAKIETA ALE PUKI CO NIE WIEMY W KTÓRA STRONĘ :---DDDD
  • Odpowiedz
yet_another_user
yet_another_user
przedwczoraj, 19:55:01
  • 35
#gielda
yetanotheruser - #gielda

źródło: IMG_2142

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moxito
Moxito
Moxito przedwczoraj, 20:06:55 via Wykop
  • 0
@BloodDeath94: mnie grubas wyleszczył idealnie na stop lossie po czym ubrał za 5.90$ (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
maz-jessi
maz-jessi
przedwczoraj, 15:19:13
  • 11
#gielda
Znajdź upośledzony stock
maz-jessi - #gielda
Znajdź upośledzony stock

źródło: IMG_2036

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moxito
Moxito
Moxito przedwczoraj, 15:21:16 via Wykop
  • 0
@maz-jessi: juz nie mam siły na tę zieloną k---ę. O byle jakiej spółce wspomni Jensen to zaraz pompa, a to g---o trzymałem od pół roku i c--j tylko jakieś grosze
  • Odpowiedz
Moxito
Moxito
Moxito przedwczoraj, 14:37:48
  • 3
Wczoraj do 17 też było tak zielono
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabia_ponimirski
hrabia_ponimirski
przedwczoraj, 14:35:42
  • 2
Ta chińska k---a wpędzi mnie do grobu.

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moxito
Moxito
Moxito przedwczoraj, 14:36:29 via Wykop
  • 0
@hrabia_ponimirski: ale okniorz jest hinduski
  • Odpowiedz
thepjoter
thepjoter
thepjoter
przedwczoraj, 14:25:58
  • 7
Powiem tak.... jak oryginał wypromują jutro na +50% a biorąc pod uwage ilu jest chętnych to wcale się nie zdziwię, znaczy że galaktyczna dziewica (głównie) jak i cały sektor jest w stanie w-----ć co najmniej tyle samo. Przez weekend Musk grzeje temat, w poniedziałek otwierają się na 220$+ to dziewica nie zdziwi mnie jak się otworzy na 12$+
To będą się działy rzeczy niestworzone #gielda
thepjoter - Powiem tak.... jak oryginał wypromują jutro na +50% a biorąc pod uwage il...

źródło: Screenshot 2026-06-11 at 16.21.51

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moxito
Moxito
Moxito przedwczoraj, 14:32:16 via Wykop
  • 5
@armandosek83: memestock, vibetrading
  • Odpowiedz
Moxito
Moxito
Moxito przedwczoraj, 13:51:25
  • 9
Ja już cię znam grubasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
Moxito - Ja już cię znam grubasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda

źródło: 1000030666

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moxito
Moxito
Moxito
Autor
przedwczoraj, 13:55:16 via Wykop
  • 0
@cotamguwniaki: jedno kółko grubas zrobi to za 4.40 się załaduje
  • Odpowiedz
Moxito
Moxito
Moxito
Autor
przedwczoraj, 14:01:06 via Wykop
  • 0
@BloodDeath94: zaczekajmy az grubas cos zrzuci.
  • Odpowiedz
Moxito
Moxito
Moxito przedwczoraj, 13:34:51
  • 1
Dobra w---------m z tych pamięciorzy póki jeszcze jestem na plusie. Ratuj się kto może, a resztę niechęć Bóg ma w opiece. Pomarańczowa Małpo, mam nadzieję że jesteś z siebie dumna.
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kelachim89
Kelachim89
przedwczoraj, 13:15:56
  • 14
Synektik minus 1%, absurd po takich wynikach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moxito
Moxito
Moxito przedwczoraj, 13:23:38 via Wykop
  • 3
@Kelachim89: ale za to creotech w-----ł 10% bo czemu nie? GPW to żart
  • Odpowiedz
202492
202492
przedwczoraj, 08:10:40
  • 1
ale pompa na Micronie, jedziemy panowie!

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moxito
Moxito
Moxito przedwczoraj, 08:18:16 via Wykop
  • 1
@202492: do 17 grubas spuści w kiblu
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
przedwczoraj, 08:14:30
  • 19
#gielda specjalnie jakiś czas temu zrobiłem to zdjęcie w mojej okolicy pod wyniki #synektik ( ͡° ʖ̯ ͡°) no cóż, typowy banan jest typowy.
ProfesorP1ZDAN - #gielda specjalnie jakiś czas temu zrobiłem to zdjęcie w mojej okoli...

źródło: 1000023646

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moxito
Moxito
Moxito przedwczoraj, 08:17:19 via Wykop
  • 30
@ProfesorP1ZDAN: najważniejsze że nie spadło xD
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
10.06.2026, 21:17:39
  • 1
Już wczoraj było 250mld$ zleceń na zakup akcji wartości 75mld$. Do otwarcia pewnie dobiej do 300.

Funny how?

#spacex #gielda #elonmusk
Cyberdyne - Już wczoraj było 250mld$ zleceń na zakup akcji wartości 75mld$. Do otwarc...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moxito
Moxito
Moxito 10.06.2026, 21:28:19 via Wykop
  • 6
@thepjoter: to bedzie tak grzane ze wszystko co ma space w nazwie przeżyje hosse stulecia
  • Odpowiedz
ethize
ethize
10.06.2026, 14:04:29
  • 2
#gielda Jensen nagania na CPO
ethize - #gielda Jensen nagania na CPO

źródło: 1000017662

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moxito
Moxito
Moxito 10.06.2026, 14:19:33 via Wykop
  • 0
@ethize: chłop chyba zapomniał gdzie pracuje. Może by na Nvidie zaczął naganiać, a nie jakieś smieciuchy, bo niby Zieloni, a jednak u mnie czerwoni. Jak to tak
  • Odpowiedz
Moxito
Moxito
Moxito 10.06.2026, 13:49:32
  • 2
Znowu bulltrap i znowu mnie grubas nabierze ehh
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damer135
damer135
10.06.2026, 12:55:36
  • 1
#gielda
spuszczacie w kiblu MU? zamierzam dobrać znowu i next road to 1000$ po piachu?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moxito
Moxito
Moxito 10.06.2026, 12:57:37 via Wykop
  • 0
@damer135: e tam, wyciągnie
  • Odpowiedz
Milanek93
Milanek93
10.06.2026, 12:12:10
  • 1
#gielda synektik czy kęty. Co brać do wora. O to jest pytanie.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moxito
Moxito
Moxito 10.06.2026, 12:21:33 via Wykop
  • 0
@RunningMan: o co chodzi z tym naganianiem na synektik? mam akurat wolne fundusze i kusi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking