@WykopekNaPolEtatu: jeśli poważnie wybierasz sie na rozmowę to chłopie nie rób sobie tego. Wszystko inne jest lepsze od tego k--------a. Jetem z okolic Krotoszyna i znam wiele osób które u nich pracowały. Ziomek doświadczony logistyk poszedł ubiegać sie u nich o pracę i jak usłyszał, że ma przez miesiąc na próbnym z---------ć w sklepie oczywiście za minimalną to wstał i wyszedł z rozmowy xD
@maz-jessi: juz nie mam siły na tę zieloną k---ę. O byle jakiej spółce wspomni Jensen to zaraz pompa, a to g---o trzymałem od pół roku i c--j tylko jakieś grosze
Powiem tak.... jak oryginał wypromują jutro na +50% a biorąc pod uwage ilu jest chętnych to wcale się nie zdziwię, znaczy że galaktyczna dziewica (głównie) jak i cały sektor jest w stanie w-----ć co najmniej tyle samo. Przez weekend Musk grzeje temat, w poniedziałek otwierają się na 220$+ to dziewica nie zdziwi mnie jak się otworzy na 12$+ To będą się działy rzeczy niestworzone #gielda
Dobra w---------m z tych pamięciorzy póki jeszcze jestem na plusie. Ratuj się kto może, a resztę niechęć Bóg ma w opiece. Pomarańczowa Małpo, mam nadzieję że jesteś z siebie dumna. #gielda
@ethize: chłop chyba zapomniał gdzie pracuje. Może by na Nvidie zaczął naganiać, a nie jakieś smieciuchy, bo niby Zieloni, a jednak u mnie czerwoni. Jak to tak
Idę na rozmowę o pracę w Dino. Jakieś rady? Mam zadać jakieś pytania w imieniu Akcjonariuszy?