#gielda Czy wiecie, że Nvidia kupiła firmę po czym ta firma kupiła czipy od Nvidi? I tak się bańka kręci i przychody są sztucznie lewarowane 16razy... a z reszta sami się przekonacie jak niedługo nadejdzie krach pokoleniowy. Macie ostatnie dni, żeby sprzedać i kupić coś co daje pewny zysk jak np obligacje 100 letnie. Ja aktualnie stopa zwrotu 0.35 YTD
ParadygmatYT - #gielda  Czy wiecie, że Nvidia kupiła firmę po czym ta firma kupiła cz...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wnioski: Twój wybór sugeruje portfel nastawiony na wzrost (growth) z solidną bazą w postaci polskich blue chipów. Warto zwrócić uwagę na dużą zmienność spółek kosmicznych (np. ASTS -15,70% dzisiaj), która jest równoważona przez stabilniejsze podmioty jak Microsoft czy PZU.


Microsoft stabilizuje portfel, śmiechu warte ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@breakdown1: póki co nie ma opcji i możliwości szortowania, trzeba poczekać aż hedge fundy dołączą do zabawy to dopiero zacznie się zabawa
tu są grube miliardy z ulicznego plebsu do wyjęcia
  • Odpowiedz
Potrzebna szybka pomoc studencka! 🆘
Piszę właśnie licencjat na zarządzaniu i badam, jak podchodzimy do inwestowania. Promotor mi depcze po piętach, czas ucieka, a muszę pilnie zebrać sensowną liczbę odpowiedzi od osób w różnym wieku (18+).
Ankieta jest krótka, zajmie Wam dosłownie parę minut. Co ważne – są tam pytania filtrujące, więc jeśli jakiś obszar Was nie dotyczy, system od razu przeniesie Was dalej (nie ma klikania na siłę rzeczy, o których
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda bylo se mikrona kupic jak czlowiek a nie jakiegos rakieciorza od autystycznego bajeranta Xd teraz sie z tym gownem kilka lat kisic bedziecie bo pewnie skonczy sie jak z tesla giga dumpem i odbitka po dluuuugim czasie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ryzcel:

Od teraz starty rakiet będzie oglądało miliony ludzi.

Youtube będzie sie dławił w trakcie transmisji.
Każdy nieudany start to wyskakujący inwestorzy z okien.
  • Odpowiedz
@jacas: Kupiłem dziś zawrotną jedną akcję, w planach jeszcze dwie. Łącznie będę miał 9 akcji i zamierzam pod koniec roku jeszcze dołożyć. Mocno wierzę w tą spółkę długoterminowo, potencjał jest ogromny...
  • Odpowiedz
Kupowałem SpaceX po 641 zł... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 690 tys zł... Jestem na ten moment ponad 500 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi z X. Szczególnie zależy mi na osobach które kupowały 12 czerwca i 15 czerwca 2026 tak jak ja. Chce złożyć pozew zbiorowy i dojechać s-------a. Piszcie na pw. Nie daruje mu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach