#gielda #xtb #bossa jak to jest z IKE i IKZE. Mam konto w bossa, ale denerwuje mnie tam wiadomo wszystko, ale głównie to, że czekam po sprzedaży spółki prawie 48h zanim będzie miał gotówkę do dalszej inwestycji. Czy to jest przypadłość IKE i oni muszą to jakoś zatwierdzić czy przypadłość BOSSA? Na xtb na koncie ike też tyle się czeka po sprzedaży spółki? Trzymam się tam
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@kongoku: Sprzedajesz jedne papiery i nie możesz kupić innych w ramach tego samego konta? Ja mam w bossa i nic takiego nie mam.
@kongoku: Tak, to norma, o ile nie operujesz środkami w ramach jednej giełdy (GPW, XETRA, NYSE, itd.). Wtedy po sprzedaży czekasz T+1 albo T+2 na rozliczenie transakcji i dopiero po rozliczeniu możesz znowu operować tymi środkami. W ramach tej samej giełdy środki są dostępne od razu po sprzedaży.
@agent001 @let_it_be @wykopplhardwood642
@agent001 @let_it_be @wykopplhardwood642
Przyszedł zasiłek z mopsu to trzeba szczura dokupić co by omar miał na majówkę.
#gielda
#gielda
@PozdroMleczny: Altruizm godny pochwały i naśladowania.
#gielda #xtb #meczennicyxtb
Życzę nam wszystkim tyle wiary w siebie, ile ja mam w szczurka. Pakiecik dokupiony, to the moon!!
Życzę nam wszystkim tyle wiary w siebie, ile ja mam w szczurka. Pakiecik dokupiony, to the moon!!
źródło: IMG_7999
PobierzNiech stare Kruczysko spadnie jeszcze do 420 i można wchodzić pod odbicie
#gielda
#gielda
@MaxOttoVonStirlitz: Dramat lekki miss na wynikach a spada jakby miał C/Z conajmniej z 20 XD
@MaxOttoVonStirlitz: ja już pakiet wziąłem, jeszcze trochę i przebije mi Orlen niechcący
@PIAN--A_A--KTYWNA: Taki żywot życia benc
#gielda od dzisiaj zaczynam zbierac systematycznie w małych ilościach dino (uśredniać ( ͡º ͜ʖ͡º))
Ze sprzedażą poczekam do pierwszej dywidendy lub kryzysu i wzrostu cen w marketach.
Ze sprzedażą poczekam do pierwszej dywidendy lub kryzysu i wzrostu cen w marketach.
- 8
14
Wojna o metale ziem rzadkich: Pekin wzmacnia kontrolę tuż przed wizytą Trumpa

Chiny zaostrzyły kontrolę nad produkcją metali ziem rzadkich, wzmacniając nadzór nad tym sektorem, a już za ok. 2 tygodnie odbędzie się spotkanie Xi - Trump w Pekinie. USA są mocno uzależnione od tych pierwiastków, dlatego Xi wzmacnia swoja pozycję negocjacyjną przed rozmowami.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#gielda Czy ten szczur jest poważny?
źródło: Screenshot_20260430_100309_com.xtb.xmobile2
Pobierz- 2
Jednak nie są, nie mam dokumentu przypisanego do mojego konta
źródło: Screenshot_20260430_100511_com.xtb.xmobile2
Pobierz- 13
@vladi_putin: zwracam honor szczurowi, bo dywidendy polskie od razu są rozliczane z podatku, więc pity nie było za co wystawić
- 21
Kupilem skromne 20 akcji CDR i zamierzam zwiekszac ilosc do 100. Zapnijcie pasy bo bedzie spadac
xD
#gielda
xD
#gielda
@MaxOttoVonStirlitz: * na drodze do bogactwa
- 10
#gielda dziś czwartek ale tak jak piątek, wiec grubasy keszują zeby mieć na Moeta oraz wynajem jachtu na weekend. Zły czas
- 6
- 1
- 7
Kilka miesięcy temu pozbyłem się Kruka w okolicach 450 i powiedziałem że wrócę jak spadnie poniżej 400, czyżby to był mój smieciuch do kręcenia kółek? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
#gielda Nowa spółka poszukiwana
W co najlepiej teraz wejść?
- PZU 35.6% (52)
- PKO 6.2% (9)
- Gowno 58.2% (85)
@StitchandLilo: kontrakty na obornik szukaj google
- 41
Odkryłem strategie jak wiecznie wygrywać z indeksem. Wygrywacie z indeksem przez pierwszy rok, a później sprzedajecie wszystko i kupujecie ETFa śledzącego ten indeks i już was indeks nie wyprzedzi nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
#gielda
@bar125: Taa proponowałem to już w zeszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktoś jest na polskiej giełdzie aktualnie to może wygrywać z sp500 do końca życia, co prawda będzie to dążyło do 0,00001% wygranej ale zawsze
@bar125: Pasywni inwestorzy go nienawidzą! Odkrył prosty trik, jak ich pokonać. Kliknij tu, aby się dowiedzieć więcej :D
- 13
Kruk to śmieciuch prima sort xD
#gielda
#gielda
@Vestor: A jeszcze na otwarciu był +0.5% i miałem sprzedać ale mówię chyba nie takie złe wyniki zostawię jeszcze. A Potem laga na -5% XD
#gielda jak tam? Kiedy rynek wyceni przyszłość i tańsza ropę?
@davidero69 jak będzie wiadomo, że ropa zacznie spadać. Na razie nic nie wiadomo. Iran i Trumpek kłamią tak samo.
- 2
Nk mema "gdy ktoś obraża twojego szczura"
#gielda
#gielda


























źródło: HHFanWWakAABdXa
Pobierz¯\(ツ)/¯