#gielda gdzies na jakims czacie zaor wlasnie pewnie mowi ze te wzrosty to zmylka na europe ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zaorski
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 2
micron po 860$ pod koniec sesji
- kupuje nie jestem peroniarzem 43.7% (31)
- wole etfy 56.3% (40)

Bialy_Budda
via Android- 5
@manlet185cm: pod koniec której sesji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgagarast
via Wykop- 3
@Bialy_Budda: za 5 lat jak zrobią split po 10
- 1
- 5
Codziennie te emocje przeżywać to się zastrzelić można, trzeba usunąć aplikację i zainstalować za 3 miesiące
#gielda
#gielda
Albo kupić etf i trzymać. Inwestowanie ma być nudne, Wy chciwe degeneraty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MYexodus: Jak to mówił Lynch, Inwestowanie jest zabawne, ekscytujące i niebezpieczne – o ile nie wiesz, co robisz
Zamknie się Europa i dopiero włączamy pompkę.
#gielda
#gielda
- 3
Jeśli nie możecie znieść nasdaka na 29k to cholernie pewne, że nie zasługujecie na niego na 40k
#gielda
#gielda
https://wykop.pl/wpis/86408967/gielda-no-i-chyba-po-krachu-a-ja-lekko-wczesniej-s#296575509
Grubas jednak kupuje a nie spuszcza w kiblu
#gielda
Grubas jednak kupuje a nie spuszcza w kiblu
#gielda
Mircy nie pozwalają spuścić. Dobra robota
#gielda
#gielda
- 8
źródło: Screenshot_20260409_120714(1)
PobierzGrubas dziękuje wszystkim skupującym dipy za bycie wzorowym, a nawet wzorcowym exit liquidity. Dzięki temu może opychać papier po dobrych cenach.
#gielda
#gielda
#gielda
Co ten siwy cep nie może się zdecydować
Co ten siwy cep nie może się zdecydować
- 1
- 3
- 0
#gielda wyczuwam bulltrap jak ch...
@DoktorMorela: sprzedasz to urosnie, dokupisz = kibel
- 1
@bonzo_fugazi: dokladnie tak xd
Smuta regula inwestora indywidualnego
Smuta regula inwestora indywidualnego
- 12
źródło: zuck-mark-zuckerberg
Pobierz- 1
@vinmcqueen: siri z asystentem ai od google
@vinmcqueen: raczej nic spektakularnego, z tematów które nas bezpośrednio dotyczą będzie Siri po polsku (nie wiem czy dzisiaj to zapowiedzą). Do tego: ulepszona Siri (na podstawie Gemini), może upgrade Mac Studio, może premiera home pod (to taki tablet do sterowania domem ma być + domofon). BTW MacBook neo sprzedaje się powyżej oczekiwań, we wrześniu ma być iPhone składany + do końca roku nowe MacBooki pro "ultra", z oledem i być
Jeszcze nie odrobiliśmy strat z piątku ODKRĘCAJ PRZEPŁYWY GRUBASIE PEŁNA MOC
#gielda
#gielda




















