Kilka miesięcy temu pozbyłem się Kruka w okolicach 450 i powiedziałem że wrócę jak spadnie poniżej 400, czyżby to był mój smieciuch do kręcenia kółek? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 7
#gielda Nowa spółka poszukiwana
W co najlepiej teraz wejść?
- PZU 35.6% (52)
- PKO 6.2% (9)
- Gowno 58.2% (85)
@StitchandLilo: kontrakty na obornik szukaj google
- 41
Odkryłem strategie jak wiecznie wygrywać z indeksem. Wygrywacie z indeksem przez pierwszy rok, a później sprzedajecie wszystko i kupujecie ETFa śledzącego ten indeks i już was indeks nie wyprzedzi nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
#gielda
@bar125: Taa proponowałem to już w zeszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktoś jest na polskiej giełdzie aktualnie to może wygrywać z sp500 do końca życia, co prawda będzie to dążyło do 0,00001% wygranej ale zawsze
@bar125: Pasywni inwestorzy go nienawidzą! Odkrył prosty trik, jak ich pokonać. Kliknij tu, aby się dowiedzieć więcej :D
- 13
Kruk to śmieciuch prima sort xD
#gielda
#gielda
@Vestor: A jeszcze na otwarciu był +0.5% i miałem sprzedać ale mówię chyba nie takie złe wyniki zostawię jeszcze. A Potem laga na -5% XD
#gielda jak tam? Kiedy rynek wyceni przyszłość i tańsza ropę?
@davidero69 jak będzie wiadomo, że ropa zacznie spadać. Na razie nic nie wiadomo. Iran i Trumpek kłamią tak samo.
- 2
Nk mema "gdy ktoś obraża twojego szczura"
#gielda
#gielda
#gielda niby człowiek trzyma akcje z myślą o inwestycjach długoterminowych ale jakoś tak nieswojo sie czuję widząc wszystko na czerwono albo 0.20% na zielono
@DoktorMorela: to po co sprawdzasz codziennie ? :)
- 22
@msr99: adhd, licze ze w koncu wpadnie lambo
Wczoraj oklep od XTB, dzisiaj od Kruka, ciekawe co dzisia raportuje wyniki
#gielda
#gielda
@cojaturobiedokunedzy: po prostu GPW to już dojrzała giełda i kibel lub wzrosty są niezależne od wyników( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda musiałem usunąć ostatni wpis ale kmwtw
- 0
@CarlChryniszzswics czasem tak jest lepiej dla wszystkich
@Tommy_Cares: to zależy w którą stronę pójdzie. jak w górę - będziesz żałował, że nie byłeś wcześniej u bociana. Jak w dół - będziesz szczęśliwy, jak tego nie zrobisz...
@Tommy_Cares: Ja polecam zadać sobie pytanie "czy wierzę w dany stock na tyle żeby go dokupić jak spadnie np. -10-20%?" Jeżeli odpowiedź brzmi nie to sprzedaję po prostu
#gielda dzień dobry, proszę szanowne grono inwestorów o wyrażenie opinii: Czy PZU dotknie na dniach poziomy 55 zł? Czy raczej po 62 w-----e do góry i pomacha tym na peronie?
@niewiempoco: Wątpię, że zejdzie aż tyle jak dywidenda ma być chyba coś koło 5zł
@niewiempoco: idelans strefa byłoby 54 zł, ale to małe szanse , no chyba że makro na to pozwoli. Kup troche na 62 i pocekaj.
- 8
#gielda to już kolejny rok w którym gruby wyciąga kasę przed majówką na kiełby
źródło: 1000016418
Pobierz@Gilgamesz69: przespales wczoraj caly dzien ?
@Gilgamesz69: dokładnie, zwykła zdrowa korekta po wzrostach.
@MisPluszowyZWadaWymowy: Ale się porobiło xD
@Skipi1111: jak kupie XD
Facet kupując akcie cieszy się dwa razy: jak kupi i jak sprzeda.
Ja się właśnie cieszę, kupiłem #diagnostyka po 150,60zł.
Zostało jeszcze odrobinę gotówki na 1 pozycję. Co byście nagonili?
Aktualnie w portfelu: #cdprojektred (czekam na Wiedźmina), #xtb, oraz #diag
Ja się właśnie cieszę, kupiłem #diagnostyka po 150,60zł.
Zostało jeszcze odrobinę gotówki na 1 pozycję. Co byście nagonili?
Aktualnie w portfelu: #cdprojektred (czekam na Wiedźmina), #xtb, oraz #diag
źródło: 56ebab94fb1ead74b1edf32db37a54d88f45392caccba3678112aff82f86fedb
Pobierz@CarlChryniszzswics: dino se kup, bedzie pasowal do wynikow diagnostyki
@CarlChryniszzswics: Kruk/Cyberfolks zależy czy chcesz bezpiecznie czy ryzyko. CDPR masz, to pewnie Kruk bardziej pasuje do układanki, ale to nie jest porada inwestycyjna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Budzę się, a okularnik daje w oczy, czyli pewnie wyniki słabe, skoro urosło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może pora przerzucić na okniarza, który i tak niezdrowo duża pozycje zajmuje
#gielda
Może pora przerzucić na okniarza, który i tak niezdrowo duża pozycje zajmuje
#gielda
źródło: 1000024080
Pobierz- 3
@breakdown1: no i oczywiście googa nie dokupowalem jak rósł, a msft doładowałem do największej pozycji, wyszło jak wyszło :)
@cytr0netx99 może teraz jest najlepszy moment by kupić ( ͡º ͜ʖ͡º)
@cytr0netx99 może teraz jest najlepszy moment by kupić ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gielda rynek polski to j----y żart, szczur super wyniki rekordowy wzrost -4% wczoraj. Kruk niewiele poniżej konsensusu -3,82%. Żyć się odechciewa
@Gilgamesz69: dlatego kupujemy na przecenie i czekamy, to się zateguje
@Gilgamesz69: tymczasem szczur ostatnie pol roku +50%. Jak myślisz czemu? Nagroda za to co każdy wiedział rzadko się zdarza na giełdzie. Zazwyczaj na takim czymś goli się frajerów. I to już x raz w tym roku ale dalej widzę nauka w las.
UWAGA! To nie jest porada inwestycyjna.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQso6ofAZSOA6RZ_H3nTSxq2MrqA4nkRJuzJRVF5sxfs472SZqfX2MzdXjOAKrIPlwr2gH42FsSZBOq/pubhtml
Prezentuję swój autorski arkusz ze śmieciuchami semi/ai
gdzieniegdzie trzeba jeszcze dodać metryki, ale można się inspirować spółkami do analizy
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQso6ofAZSOA6RZ_H3nTSxq2MrqA4nkRJuzJRVF5sxfs472SZqfX2MzdXjOAKrIPlwr2gH42FsSZBOq/pubhtml
Prezentuję swój autorski arkusz ze śmieciuchami semi/ai
gdzieniegdzie trzeba jeszcze dodać metryki, ale można się inspirować spółkami do analizy
- 83
@rosen: Janusz uczciwy chłop, nigdy by nikogo nie oszukał, nasz, Polak, swojski, lubelak, ja mu ufam pozbywam się szczura i AMD i wszystko w Janusza ładuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)






















#gielda