Odkryłem strategie jak wiecznie wygrywać z indeksem. Wygrywacie z indeksem przez pierwszy rok, a później sprzedajecie wszystko i kupujecie ETFa śledzącego ten indeks i już was indeks nie wyprzedzi nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bar125: Taa proponowałem to już w zeszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktoś jest na polskiej giełdzie aktualnie to może wygrywać z sp500 do końca życia, co prawda będzie to dążyło do 0,00001% wygranej ale zawsze
  • Odpowiedz
#gielda niby człowiek trzyma akcje z myślą o inwestycjach długoterminowych ale jakoś tak nieswojo sie czuję widząc wszystko na czerwono albo 0.20% na zielono
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda dzień dobry, proszę szanowne grono inwestorów o wyrażenie opinii: Czy PZU dotknie na dniach poziomy 55 zł? Czy raczej po 62 w-----e do góry i pomacha tym na peronie?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda to już kolejny rok w którym gruby wyciąga kasę przed majówką na kiełby
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Facet kupując akcie cieszy się dwa razy: jak kupi i jak sprzeda.
Ja się właśnie cieszę, kupiłem #diagnostyka po 150,60zł.

Zostało jeszcze odrobinę gotówki na 1 pozycję. Co byście nagonili?
Aktualnie w portfelu: #cdprojektred (czekam na Wiedźmina), #xtb, oraz #diag
CarlChryniszzswics - Facet kupując akcie cieszy się dwa razy: jak kupi i jak sprzeda....

źródło: 56ebab94fb1ead74b1edf32db37a54d88f45392caccba3678112aff82f86fedb

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Budzę się, a okularnik daje w oczy, czyli pewnie wyniki słabe, skoro urosło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może pora przerzucić na okniarza, który i tak niezdrowo duża pozycje zajmuje
#gielda
m0rdeczka - Budzę się, a okularnik daje w oczy, czyli pewnie wyniki słabe, skoro uros...

źródło: 1000024080

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda rynek polski to j----y żart, szczur super wyniki rekordowy wzrost -4% wczoraj. Kruk niewiele poniżej konsensusu -3,82%. Żyć się odechciewa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gilgamesz69: tymczasem szczur ostatnie pol roku +50%. Jak myślisz czemu? Nagroda za to co każdy wiedział rzadko się zdarza na giełdzie. Zazwyczaj na takim czymś goli się frajerów. I to już x raz w tym roku ale dalej widzę nauka w las.
  • Odpowiedz
@nabla-delta +13
UWAGA! To nie jest porada inwestycyjna.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQso6ofAZSOA6RZ_H3nTSxq2MrqA4nkRJuzJRVF5sxfs472SZqfX2MzdXjOAKrIPlwr2gH42FsSZBOq/pubhtml

Prezentuję swój autorski arkusz ze śmieciuchami semi/ai
gdzieniegdzie trzeba jeszcze dodać metryki, ale można się inspirować spółkami do analizy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rosen: Janusz uczciwy chłop, nigdy by nikogo nie oszukał, nasz, Polak, swojski, lubelak, ja mu ufam pozbywam się szczura i AMD i wszystko w Janusza ładuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@b-m--- Widzę, że wykopowy sentyment w punkt. XTB to faktycznie „szczur”, który dywidendą "ubrał ulicę", ale tylko dlatego, że "dywidenda odcięta" brzmi bardziej dramatycznie niż "zgodnie z polityką". No cóż, przynajmniej jest na czym budować memy. W końcu emocje to podstawa giełdy.
  • Odpowiedz