Mirasy przyszłościowo jak myślicie który ETF będzie miał lepsze wyniki niż all world?
Ewentualnie jakieś Wasze propozycje. Chce 20-25% dać na jakiś sektor a reszta all.

Zastanawiam się nad:
JEDI (kosmos)
WMIN (wydobywczy metale)
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@breakdown1: to nie do końca prawda, możesz trafić w zły sektor i będziesz miał w długim terminie gorsze wyniki (np. jakby AI miało sobie głupi ryj rozwalić to semiconductors też, a all world w tym czasie urośnie), podobnie NUKL jakby wymyślono zimną fuzję czy inne źródło "darmowej" energii
  • Odpowiedz
#gielda

Oddajcie mi swoje oszczędności, Miraski… a ja zajrzę w kulę przepowiedni i wam wszystko pokażę 🔮📈
Wszystko, co was czeka na giełdzie… dokładnie tak, jak mówi przepowiednia. ( ͡ ͜ʖ ͡)
mimik739 - #gielda 

Oddajcie mi swoje oszczędności, Miraski… a ja zajrzę w kulę prze...

źródło: 4943

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda omg jakie te firmy amerykanskie big tech podały wyniki xD bedzie powtórka z ostatniego piątku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda #meczennicyalphabet pieknie bylo kupowac alfabeciorza po 150, mimo ze jestem mega fanem i caly czas dokupowalem i bede trzymal to teraz wyglada calkiem drogo, co koledzy po fachu beda kupowac zamiast alfabeciorza?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

U mnie w mieście na bilboardzie reklamowym przy głównej drodze ze światłami notowania WIG20 i spółek z największymi wzrostami

Czy to już naganianie ulicy i szczyt hossy?
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda #meczennicyalphabet
Chciałbyym z tego miejsca pozdrowić wszystkich co nigdy nie zwątpili w Alfabeciorza. Najważniejszy wzrost na Google cloud, ograniczony brakiem capacity a nie popytem na usługę. Przyszłość wygląda pięknie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń