Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 460
- 2
Ile tego gnoju jeszcze. Dlaczego to znowu spada.
Jaką macie średnią obecnie?
#dino #meczennicydino #gielda
Jaką macie średnią obecnie?
#dino #meczennicydino #gielda
- 26
#gielda JSW 3.3mld kapitalizacji i 6.3mld straty 💁
@pytanie1: ZARAZ BĘDZIE SHORT SKŁIZ!!
- 10
Mirasy przyszłościowo jak myślicie który ETF będzie miał lepsze wyniki niż all world?
Ewentualnie jakieś Wasze propozycje. Chce 20-25% dać na jakiś sektor a reszta all.
Zastanawiam się nad:
JEDI (kosmos)
WMIN (wydobywczy metale)
Ewentualnie jakieś Wasze propozycje. Chce 20-25% dać na jakiś sektor a reszta all.
Zastanawiam się nad:
JEDI (kosmos)
WMIN (wydobywczy metale)
@dawid121213: kosmos
@breakdown1: to nie do końca prawda, możesz trafić w zły sektor i będziesz miał w długim terminie gorsze wyniki (np. jakby AI miało sobie głupi ryj rozwalić to semiconductors też, a all world w tym czasie urośnie), podobnie NUKL jakby wymyślono zimną fuzję czy inne źródło "darmowej" energii
@formula_pierwsza: było odcięcie powynikowe
- 58
#gielda kiedy pytasz ziomka ile utopił na giełdzie
źródło: F43kqCnaYAAbQCc
Pobierz@trebeter: połowa grubasów na tagu utopiła takie sumy pieniędzy co się nawet fizjologom nie śniło
- 2
@Manden: mordo ZEA opuściły OPEC i zaleją nas tanią ropą xD a tak serio, to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że w CFD wystarczy patrzeć na pasek sell/buy i wybierać odwrotnie niż większość (chociaż nie tykam CFD ;p już spłaciłem swoje 700 zł kosztu pozyskania klienta xD)
https://wykop.pl/wpis/85930141/gielda-tak-serio-to-dlaczego-hazardzisci-obstawiaj
https://wykop.pl/wpis/85930141/gielda-tak-serio-to-dlaczego-hazardzisci-obstawiaj
@Filipterka25: Dywidenda Orlenu między innymi
- 4
- 1
#gielda omg jakie te firmy amerykanskie big tech podały wyniki xD bedzie powtórka z ostatniego piątku ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 18
#gielda jutro piątek niehandlowy. Pamiętajcie, żeby zrobić zakupy z zapasem na cały weekend
Komentarz usunięty przez moderatora
@ja-chira: oraklorz?
#gielda #meczennicyalphabet pieknie bylo kupowac alfabeciorza po 150, mimo ze jestem mega fanem i caly czas dokupowalem i bede trzymal to teraz wyglada calkiem drogo, co koledzy po fachu beda kupowac zamiast alfabeciorza?
@Blehndzior: wszystko już drogie. Teraz pora kupić sobie coś ładnego w nagrodę za trzymanie Google.
Np taką ładną poduszkę finansową :D
Np taką ładną poduszkę finansową :D
- 1
@daretti877: cały tag wczoraj po zamknięciu tym żył xd
U mnie w mieście na bilboardzie reklamowym przy głównej drodze ze światłami notowania WIG20 i spółek z największymi wzrostami
Czy to już naganianie ulicy i szczyt hossy?
#gielda
Czy to już naganianie ulicy i szczyt hossy?
#gielda
@kartynastol: GPW reklamuje się tak od marca.
https://marketingprzykawie.pl/espresso/gpw-uzywa-wielkoformatowych-ekranow-dooh/
https://marketingprzykawie.pl/espresso/gpw-uzywa-wielkoformatowych-ekranow-dooh/
@banzi: @kartynastol mijam taki billboard zawsze w drodze do roboty i jeszcze ani razu nie doczytałem się tam czegoś pożytecznego dx
- 1
@sebinko: Dynamiczne wzrosty jak zwykle zaczęły się gdy zamknąłem swojego longa X8 przy 96usd xD.
- 13
#gielda #meczennicyalphabet
Chciałbyym z tego miejsca pozdrowić wszystkich co nigdy nie zwątpili w Alfabeciorza. Najważniejszy wzrost na Google cloud, ograniczony brakiem capacity a nie popytem na usługę. Przyszłość wygląda pięknie.
Chciałbyym z tego miejsca pozdrowić wszystkich co nigdy nie zwątpili w Alfabeciorza. Najważniejszy wzrost na Google cloud, ograniczony brakiem capacity a nie popytem na usługę. Przyszłość wygląda pięknie.

































https://www.youtube.com/shorts/UuyFuSSFpy4
#meczennicyxtb #gielda #xtb #gnorts
Lubisz takie treści?