Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kerri
kerri

kerri

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2520
  • Znaleziska 30
  • Mikroblog 2490
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 3
polacking
polacking
09.06.2026, 16:02:51
  • 0
no to ladnie xD po roku lykania finasterydu, mowie dermatolog, ze no generalnie wlosy fajnie przestaly wypadac jak wczesniej, ale odrostow nie ma to czy wszystko git na pewno? i dodalem ze kiedys mialem tez bardziej gesty zarost a teraz jakies kropki bez zaorstu mam

to mi popatrzyla trichoskopem i stiwerdzila za mi grucholy czy tam pory czy cos z------y sie jakby lojem czy czyms tam i mam teraz lykac izotek 20mg co
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kerri
kerri
kerri 15.06.2026, 02:45:30 via Wykop
  • 0
@Estetykatopodstawa: Mylisz izotretynoine (izotek) z tretynoiną a to nie jest to samo. Izotek chyba nawet może powodować wypadanie włosów, ale z tego co kojarze nie jest to częste i zbyt mocne.
  • Odpowiedz
kerri
kerri
kerri 21 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 0
@jegertilbake: 20 mg co drugi dzień to zła dawka? to dość niska dawka, ewentualnie można kombinować z 10 mg na dzień lub 10 mg co drugi dzień.

I o ile izotek w niskich dawkach jest skuteczny to z tego co się orientuję trwałe efekty bardzo mocno zależą od przyjętej skumulowanej dawki. Dlatego często się bierze więcej niż jest potrzebne na tu i teraz.
  • Odpowiedz
kerri
kerri
kerri 6 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 1
@jegertilbake: Też wydaje mi się, że lepiej po prostu 10 mg dziennie, ale izotek ma duże działanie kumulujące.
Czyli stosowanie 30 mg co trzeci dzień daje podobny efekt co 10 mg codziennie. Ten lek nie wypłukuje się po dobie, tylko działa znacznie dłużej.

Może to kwestia ekonomiczna i lekarz przepisał 20 mg co drugi dzień, choć obecnie izotek jest bardzo tani w takich dawkach.

Witaminę D3 teoretycznie można brać raz
  • Odpowiedz
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
9 godz. i 17 min temu
  • 129
I jak ich szanować? Przecież to debile. A gość jest ekonomistą liberalnym niby xD

#ukraina #polska #ekonomia
chamibezczel - I jak ich szanować? Przecież to debile. A gość jest ekonomistą liberal...

źródło: obraz

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kerri
kerri
kerri 7 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 50
@johann_10: @cham_i_bezczel

To co on napisał niekoniecznie jest napisane dobrze i policzone dobrze, ale wy to już całkiem nie rozumiecie.

Chodzi o wzrost PKB a nie o samo PKB.
Dynamika wzrostu
  • Odpowiedz
PoteznyMagWody
PoteznyMagWody
18.06.2026, 21:56:04
  • 5
Apropo afery z #lekarz100k może warto podnieść temat koszu mezoterapii dutasterydem. Konowaly wołają za to po 1000zl tymczasem realny koszt to 5zl za materiały (strzykawka i lek) i 100zl za robociznę (kilkadziesiąt zastrzyków podskórnych w skórę głowy). Chciwość konowalow nie ma granic #lysienie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kerri
kerri
kerri 19.06.2026, 01:53:55 via Wykop
  • 1
@PoteznyMagWody: I gdzie Ty chcesz to podnieść? obecnie przeciętny lekarz specjalista bierze 300 zł za 10 minut rozmowy a wiedze mam taką, że więcej się dowiem z chatu gpt. Może 1 na 5 wie coś więcej niż mi powie AI. Jakość usług u lekarzy jest obecnie tragiczna.

Może jakieś mikronakłuwanie skóry głowy + miejscowy dut zadziałają podobnie. Ale to byś musiał wykombinować bardzo precyzyjną głebokość + odpowiednie stężenie duta +
  • Odpowiedz
vv4vv4
vv4vv4
15.06.2026, 05:32:47
  • 5
A ten co o--------a? Nie chcą, żeby dostał pas, bo jest nudny i mu płacą za zapasy xD?
#ufc
vv4vv4 - A ten co o--------a? Nie chcą, żeby dostał pas, bo jest nudny i mu płacą za ...

źródło: aramant

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kerri
kerri
kerri 15.06.2026, 09:23:24 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Je22
Je22
15.06.2026, 09:11:54
  • 2
I Topuria miał walczyć potencjalnie z Islamen? XD
#ufc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kerri
kerri
kerri 15.06.2026, 09:14:11 via Wykop
  • 4
@Je22: Z tym Islamem, który prawie przegrał z Volkanowskim który skoczył z kategorii 66 kg a Topuria go rozniosł?
  • Odpowiedz
kerri
kerri
kerri 15.06.2026, 05:08:09
  • 3
Nie było chyba większego rzeźnika w historii mma na wysokim poziomie niż Gaethje
#ufc
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kerri
kerri
kerri
Autor
15.06.2026, 05:22:08 via Wykop
  • 0
@Mathas: Nie chodziło mi o wygrane, tylko ilość tak brutalnych walk. Zobacz sobie walki z Fergusonem, Chandlerem, Pimbletem i paroma innymi. Jest drugi zawodnik, który by miał tyle tak mocnych wojen w stójce?
  • Odpowiedz
kerri
kerri
kerri
Autor
15.06.2026, 05:27:28 via Wykop
  • 0
@krzysssss: Nie, w walce z Gaethje Khabib poradził sobie akurat łatwo. Ciężką walke miał gdzieś na początku kariery z jakimś Tibao czy jakoś tak, który bronił wszystkich obaleń.
  • Odpowiedz
kerri
kerri
kerri
Autor
15.06.2026, 08:51:08 via Wykop
  • 0
@krzysssss: Nie wiem czy to Poirer nie był. Coś było, że założył porządnie duszenie, ale aż tak blisko to też nie było.
  • Odpowiedz
Ritowel11
Ritowel11
Ritowel11
15.06.2026, 05:15:27
  • 0
#ufc jak to jest możliwe? za długa przerwa chyba jak na taki event wyjątkowo medialny
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kerri
kerri
kerri 15.06.2026, 05:20:35 via Wykop
  • 5
@Ritowel11: Styl robi walkę. Topuria prawie każdego nokautował a tu się okazało, że Gaethjego nie jest tak łatwo ubić, z kolegi Gaethje to mega brutalny stójkowicz a Topuria jest niski (i musi nacierać) i wciągnął go w rzeźnie w której jest lepszy. Zobacz też np walkę Justina z Fergusonem. Gaethe go nie znokautował, ale tak zmasakrował, że ten się sam poddał. To inny typ zawodnika niż Topuria, który bardzo ciężko
  • Odpowiedz
kerri
kerri
kerri 15.06.2026, 05:13:07
  • 7
Najlepsi są polscy komentatorzy. Przez pierwsze dwie rundy w ogóle nie dopuszczali myśli, że Topuria ma spore problemy a już wtedy był porządnie rozcięty i wyłapał mnóstwo mocnych, czystych ciosów.
#ufc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

angela-kochanowska
angela-kochanowska
15.06.2026, 05:13:41 via Android
  • 5
@kerri: #janisz
  • Odpowiedz
Maqnez
Maqnez
15.06.2026, 05:14:32 via Wykop
  • 0
@kerri: no miał aure niezniszczalnego kiedyś go chyba Herbert? posadził to jak wstał to uśpił go na amen w następnej minucie
  • Odpowiedz
kerri
kerri
kerri 15.06.2026, 04:46:45
  • 1
Nie spodziewałem się aż takiej rzeźni, Topuria chyba trochę spanikował przez to oko i chce koniecznie przyśpieszyć

#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kerri
kerri
kerri 15.06.2026, 04:22:27
  • 3
Pereira jakiś przygaszony dziś. W rewanżu z Ankalaevem to jeszcze zanim zadał jakikolwiek cios to było widać, że będzie ogień. Strasznie niestabilny jest pod względem formy.
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kerri
kerri
kerri 15.06.2026, 03:19:17
  • 0
Ma ktoś lepsze źródło niż strumyk? bez miliona reklam i klikania po 10 razy żeby cokolwiek włączyć
#ufc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gabapentyn
gabapentyn
15.06.2026, 03:26:15 via Wykop
  • 0
@kerri: jak już przebrniesz przez to to stream wynagradza XD
  • Odpowiedz
Maciek5000
Maciek5000
15.06.2026, 03:38:11 via Wykop
  • 1
@kerri: na operze i wbudowanym blokerze reklam działa jak złoto nic nie wyskakuje
  • Odpowiedz
kerri
kerri
kerri 14.06.2026, 03:24:01
  • 0
#sztucznainteligencja #ai #gemini #chatgpt
Zaznaczam, że słabo znam temat. Są strony typu openrouter, które oferują dostęp do ogromnej ilości modeli AI i płaci za "zużycie" zasobów a nie miesięczną subskrybcje. Bardzo ciekawa sprawa. Problem ma taki, że modele na tej stronie non stop sypią błędami i się zawieszają. Nawet te duże, typu chat gpt itp. Mam wybrany np chat GPT 5.5 pro i zaznaczonego
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kerri
kerri
kerri
Autor
14.06.2026, 05:15:00 via Wykop
  • 1
@JamesJoyce: I nie ma nic typu openrouter ale bez tych mankamentów?
  • Odpowiedz
kerri
kerri
kerri
Autor
14.06.2026, 21:01:46 via Wykop
  • 0
@fervi: Nie używam dużo i chciałbym potestować sobie różne, topowe modele. Właśnie szukałem czegoś typu openrouter, ale no ilość błędów mnie zniechęca. Albo błąd, że nie może wygenerować czegoś, albo wrzuca losowo chińskie znaczki, czasem na pytanie po polsku odpowiada po angielsku, przy dłuższych testach potrafi rozwalać tekst i zamiast "brakuje" piszę "brakbrakuje". Po prostu brakuje niezawodności. Obecnie chat gpt czy gemini z oficjalnej strony nie robi mi żadnych błędów
  • Odpowiedz
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
13.06.2026, 17:02:32
  • 3
Gamrot wyrzucony z czerwonego smoka
z jednej strony mam wrażenie, że Gamrot to straszna złotówa, z drugiej jak tam jakieś 30% to też chore stawki
o ile dobrze pamiętam Gamrot nie chciał płacić Kościelskiemu, pozniej Kowalika pognal, zeby nie placic i chyba Jedrzejczyk mu kontrakt zalatwila za darmo, pozniej ATT, bo tam pewnie ma klub i trenera w jednym, wiec moze przyoszczedzic
no medal ma dwie strony, bo jak taki Gamrot zaczynal
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kerri
kerri
kerri 14.06.2026, 20:12:28 via Wykop
  • 0
@Milegodniawszystkim: Trzeba by znać szczegóły, kwoty itp. Ale bierz pod uwagę, że dostaje jakąś kwote, od tego duże podatki, % dla trenera, % dla jednego klubu, % dla drugiego klubu, % dla menadżera, inne koszty treningów i przebywania w USA.

Nie wiemy ile kto bierze, czy to jest procent, czy stała kwota, czy kwota zależna od ilości przebytych treningów, ale jeśli jest sytuacja że tam każdy chce od niego jakiś
  • Odpowiedz
sean1_1
sean1_1
sean1_1
06.06.2026, 10:24:38
  • 0
#lysienie Mirki, 35 lat, Norwood między 3 a 4, genetyczne tendencje do łysienia. Byłem na to nastawiony i specjalnie się nie przejmowałem. Problem w tym, że w ostatnim roku wypadanie włosów mocno przyspieszyło, aż moja stała fryzjerka powiedziała, żeby udać się pilnie do trychologa. Jakoś specjalnie mnie nie boli, że wyłysieję, ale trochę głupio, że to tak szybko postępuje. Jestem zupełnie nie w temacie, wyczytałem tu, że wszyscy polecają Dr
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kerri
kerri
kerri 11.06.2026, 15:57:20 via Wykop
  • 0
@sean1_1: NW 3-4 to jedynie do czego się nadaje to ścięcie na łyso.
Trycholog Ci nie pomoże z łysieniem androgenowym, ale są znani z tego, że naciągają ludzi.

Przy nw 3-4 sytuację może uratować bloker dht (finasteryd/dutasteryd) + ewentualnie minox miejscowy lub doustny i oczywiście przeszczep.
Jak będziesz miał już nw5 i wyżej to z reguły już nic sensownego zrobić z tym się nie da.

Także sprawa jest prosta. Albo
  • Odpowiedz

2608

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 545
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
kerri
kerri
kerri 28.05.2026, 15:57:48 via Wykop
  • 2
@Schyzu: Może lek tyle kosztować jeśli badania nad nim były wyjątkowo drogie a grupa do której jest skierowany jest wyjątkowo mała.
Geralt678
Geralt678
24.05.2026, 17:25:44
  • 2
Mireczki Mam Norwooda 4 zrobilo mi sie gniazdo na przodzie ale nie mam jeszcze mnicha Biore finasteryd i Minax podjłem sie leczenia derma a po fina jakby mi włosy zczarniały i wrócił pigment. Czy to cos da czy zapózno i over i cxy moge zapuscic włosy i pokombinowac czy tylko przeszczep włosów ?
#blackpill #zakola #lysienie #przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kerri
kerri
kerri 25.05.2026, 18:44:49 via Wykop
  • 1
@Geralt678: Przy nw4 w grę wchodzi tylko połączenie fin + przeszczep. Fin ma chronić to co jest i może dać drobny odrost, ale większy ubytki trzeba łatac przeszczepem.
Fina i tak musisz brać bo jak się zrobi nw5-nw6 to przeszczep pewnie nie da sobie rady z takim ubytkiem.
  • Odpowiedz
kerri
kerri
kerri 24.05.2026, 18:06:04
  • 11
Czemu Ci ludzie jadą środek jezdni a nawet przeciwległym pasem? tam połowa aut to pewnie trąbi, żeby przestali pod prąd jechać a nie żeby dopingować.
#latwogang
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
24.05.2026, 18:08:05 via Wykop
  • 1
@kerri: bo to są kretyni.
Albo liczą na finał pod kolami
  • Odpowiedz
printcsreen
printcsreen
24.05.2026, 17:58:31
  • 2
#latwogang łykopki jak zwykle w formie, ktos coś robi to wszystko żle ale sami nawet palcem nie rusza żeby zrobic tak jakby chcieli żeby było, najlepeij zwalic na panśtwo bo poiwnno byc tak albo tak i huuj temat do zamknecia ale sami sobi takie państwo stworzyli na przestrzeni lat, wiaodmo ze sie napisze na wykopie to juz nic nie tzreba wiecej robić bo to i tak nic nie da. dobzre
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kerri
kerri
kerri 24.05.2026, 18:03:30 via Wykop
  • 2
@printcsreen: Ale rozumiesz, że sponsorowanie leków, które mają nikłą skuteczność i kosztują po 10 mln nawet nie tyle, że nie ma sensu co jest bardzo szkodliwe?
Ludzie takimi akcjami jedynie co zrobią to to, że takich "cudownych" leków za 10 mln będzie jeszcze więcej a duże firmy zamiast wprowadzać ogólnodostępne terapie będą tylko windowały ceny - bo czemu by nie, skoro jest przyzwolenie społeczne na to.

Do tego dochodzi cała
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 18.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking