Wpis z mikrobloga

#gdansk #gdynia #trojmiasto
nie byłem jeszcze w aquaparku w Rumii, chciałem zabrać dzieciaka, ktoś podpowie czy warto jechać aż do Rumii i jak wyglądają atrakcje dla dzieciaków ?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@sailor_73: w REDZIE kurła! Zależy ile maja dzieci, ale generalnie poza basenem sportowym to wszędzie 1.2m i ryjesz kolanami po dnie ;p dla bardzo małych masz całą strefę 40cm wody, statek piratów, mikro zjeżdżalnie, armatki wodne. Większe będą się dobrze bawiły na zjeżdżalni family, w rurach itp. Tylko pamiętaj że wszędzie zjeżdżasz tylko na pontonach, a jak dużo ludzi to czasem trzeba odczekać na jakiś. Plus radzę kupić bilet online,
  • Odpowiedz
@sanglier: ale moja mała jest za młoda i za niska ma 105 cm więc na większośc atrakcji nie ma wstępu, zastanawiam się, bilet na 3 godziny + dojazdy + poczekalnia po to 5 godzin nie wyjęte hmmm, byłe z nią ostatnio w sopockim aqua i po 20 minutach już chciała wychodzić, czterolatka to chyba jeszcze za młoda na takie atrakcje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sailor_73: ją z moim byłem jak nie miał jeszcze 4 lat, to 3 godziny to było za mało :) bilet rodzinny w tygodniu dla 3 os na 3 h to 70 zł. Tanio. W redzie są pontony, co dla dzieci i dorosłych jest dodatkową atrakcją. Mój też się trochę bał na początku, potem poszło :)
  • Odpowiedz