Wszystko
Wszystkie
Archiwum
23
Niemcy wkraczają do Gdyni - wrzesień 1939

Walki w Gdyni, Niemcy wkraczają do miasta, przejazd Hitlera oraz rozmowy w kwaterze głównej z generałami: Goering, Rommel, Himmler.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@BJXSTR: Na tej wisiała kartka, że otwarta. Większość jest zamknięta, ale tam gdzie franczyzobiorca sam pracuje to może działać.
Ostatnio jak byłam w niedzielę, dwa tygodnie temu, to Fresh przy Starbucksie był otwarty jakby co
konto usunięte via Android
- 11
#!$%@?ć #!$%@? zwierzęta, które drą klubowe przyśpiewki i zignorowani #!$%@? zaczynają rzucać butelkami i wyskakują z pięściami... #gdynia
konto usunięte via Android
- 2
@Slucham_psa_jak_gra_ w życiu, sam tego dnia piłem bo kolega miał urodziny. Ale #!$%@? rzucanie butelkami od piwa w obcych ludzi jednak jest #!$%@? i takie ścierwa nie powinny mieć prawa do życia.
Mirki jakie są najlepsze dzielnice w Gdańsku, Gdyni w stosunku ceny do miejsca? W której dzielnicy kupowalibyście mieszkanie ? #trojmiasto #gdynia #gdansk #mieszkanie
Komentarz usunięty przez autora
- 5
@Misiek112: Czyli szukasz dość dużego 2 pokojowego mieszkania, albo świetnej okazji na najbardziej chodliwe teraz 3 pokojowe lokale. W granicach ~ 400 000 złotych masz spory wybór, ale też bardzo wielu chętnych na zakup. W Trójmieście powszechne są już licytacje pomiędzy kupującymi z rynku wtórnego. To tak słowem wstępu ;]
Wspomniany wyżej Grabówek jest ciekawy, niestety trzeba zrobić dobre rozeznanie co do sąsiadów i stanu mieszkań z rynku wtórnego. Można zaliczyć
Wspomniany wyżej Grabówek jest ciekawy, niestety trzeba zrobić dobre rozeznanie co do sąsiadów i stanu mieszkań z rynku wtórnego. Można zaliczyć
#gdynia #strzelectwo Jakaś strzelnica godna polecenia w której nauczę się posługiwać bronią i sprawię sobie trochę radości?
- 1
#ciakwostki #gdansk jako pierwsze miasto w #polska w końcu wprowadził segregację rasową
http://www.gdansk.pl/segregacja?rasowa
Taguje też #trojmiasto może koledzy z #gdynia dzięki tej segregacji, chetniej się przeprowadzą.
Mnie przekonali! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
http://www.gdansk.pl/segregacja?rasowa
Taguje też #trojmiasto może koledzy z #gdynia dzięki tej segregacji, chetniej się przeprowadzą.
Mnie przekonali! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 2
@Crecha: carmnik kantyna, 3burger i baranola :)
ewentualnie szarpanina, jeśli pasuje Ci szarpane mięso.
ewentualnie szarpanina, jeśli pasuje Ci szarpane mięso.
@Tukan_Marcin: tak, Śródmieście wygrało mimo, ze już dawno jesteśmy po jedzeniu twm i wypiciu dobrych nalewek domowych. Do tego świetny bhrger, frytki i sosy. Polecam!
- 6
Mircy z #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto. Mam takie pytanie, może mądre, może głupie, nie wiem.
Czy u Was standardem jest dodawanie do wypowiedzi słówka "wtedy"? Przykładowo na pożegnanie zamiast zwykłego "cześć", mówicie "cześć wtedy"?
Skąd moje pytanie, pracując w Krakowie mamy też biuro w Gdańsku i rozmawiając z ludźmi z wybrzeża bardzo często się z tym spotykamy i szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi xD
Pytanie jest poważne xD
Czy u Was standardem jest dodawanie do wypowiedzi słówka "wtedy"? Przykładowo na pożegnanie zamiast zwykłego "cześć", mówicie "cześć wtedy"?
Skąd moje pytanie, pracując w Krakowie mamy też biuro w Gdańsku i rozmawiając z ludźmi z wybrzeża bardzo często się z tym spotykamy i szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi xD
Pytanie jest poważne xD
- 54
@bugg: nie jest, standardem jest "jo"
- Laaq
- Nie_znany
- mrooczilla
- chrystusie
- lennyface
- +49 innych
- 34
Jeśli już to 'no to wtedy cześć' w sensie 'no to w takim razie cześć'. Wariant 'cześć wtedy' pierwsze słyszę.
- konto usunięte
- zioom
- pavulon78
- fildwo
- paulinsien
- +29 innych
- 1
Miruny planujemy wakacje nad morzem i mam prośbę do ludzi z #gdynia, ewentualnie z #gdansk: poradźcie, gdzie warto się u was zatrzymać na kilkudniowy wyjazd? Jakie dzielnice polecacie? Planujemy trochę pozwiedzać i trochę poleniuchować na plaży, wiec byłoby ekstra, gdyby odległość od morza i jakiejś komunikacji miejskiej była rozsądna ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poza tym będę wdzięczna za wszelkie propozycje co warto zobaczyć, gdzie jeść i
- 20
- Qardius
- Dobry_Ziemniak
- erln
- RicoElectrico
- piniondz
- +15 innych
- 16
- klebsiella
- deptacz_gnoju
- fildwo
- fakingnormies
- wujekmundek
- +11 innych
@MikolajDominikSobczak-RadnyOliwy: inaczej wyburzenie mostku Weisera poszło by na marne ;)
- 0
@zdzisia___w_pomaranczy___ Coś słyszałem że na hali tam koło dworca , ale nie jestem pewien
- 1
@zdzisia___w_pomaranczy___: w tesco na karwinach tez jest regionalne stoisko i maja tam cos takiego
- 1
#trojmiasto #okulistyka #oczy #operacja #gdynia #gdansk #sopot
Czy jest ktoś kto robił w trójmieście laserową korekcje wzroku i jest w stanie polecić dobrą klinikę?
Czy jest ktoś kto robił w trójmieście laserową korekcje wzroku i jest w stanie polecić dobrą klinikę?
@dyr-Ziarenko: To Posejdon.
@dyr-Ziarenko: salut z ORP Błyskawica
359
Niszczy źle zaparkowane samochody. Samozwańczy strażnik grasuje w Gdyni

Od kilku miesięcy wGdyni grasuje samozwańczy strażnik parkowania. Nieznany sprawca zniszczył lakier już na kilkudziesięciu samochodach. Celem mężczyzny nie są przypadkowe pojazdy. Niszczy przede wszystkim te, które są zaparkowane niezgodnie z przepisami ruchu drogowego.
z- 194
- #
- #
- #
- #
- #
5
Solaris dostarczy trolejbusy do Gdyni. Umowa o wartości 95 mln zł podpisana

W wyniku wygranego przetargu, we flocie PKT zadebiutują przegubowe Trollino 18, a wśród zamówionych pojazdów są także dobrze znane w Gdyni Trollino 12.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#prawojazdy #prawo #parkowanie #kiciochpyta
#motoryzacja #gdynia
Czy w tym miejscu gdzie stoja dwa samochody mozna normalnie (legalnie) zaparkowac? Czesto widze tam wolne miejsce i zawsze sie zastanawiam.
Gdynia Orlowo
#motoryzacja #gdynia
Czy w tym miejscu gdzie stoja dwa samochody mozna normalnie (legalnie) zaparkowac? Czesto widze tam wolne miejsce i zawsze sie zastanawiam.
Gdynia Orlowo
- 2
@Ulica: zamiast się zastanawiać co ci mogą zrobić to miej trochę rigczu oraz kultury i nie parkuj na terenie prywantym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Murki z #gdansk #sopot #gdynia #trojmiasto znacie jakieś miejsca gdzie w dniu urodzin są jakieś bonusy, gratisy, zniżki? Kiedyś pamiętam można było iść za friko do kina 8D w Madisonie ale tego kina już tam nie ma ))¯_(ツ)_/¯
- 5
@Paulucha: ja z beki nie mogłem jak to robią w tej meksykańskiej knajpie the mexican pod SPATIFem. Mówisz ze dana osoba ma urodziny (nikt tego nie sprawdza ;)) i zamawiasz jakieś tam ciastko. Po jakimś czasie od zamówienia z kuchni wybiega drący się typ przebrany za Zorro, biega po całej knajpie, krąży między stolikami aż w końcu dociera do stolika i wręcza jubilatowi zamówione ciastko - taki mini show




























#gdynia