Wszystko
Wszystkie
Archiwum
1
SEVI - Polski Samochód Elektryczny do carsharingu // wywiad #NaPrąd (4) -...

Pamiętacie nasz artykuł na temat samochodu do do carsharingu – SEVI? Mieliśmy przyjemność porozmawiać z Wojciechem Konkol, współtwórcą projektu. Więcej na temat samego projektu znajdziecie w artykule na naszej stronie, lub klikniecie tutaj #Kamil Komentarze (aby...
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
- 3
- 2
Wszystkie rowery w Mevo będę elektryczne, wyposażone w
- KilY
- netefre
- gybefan
- spokoromek
- maciekawski
- +10 innych
dokładnie 5 dni przed wyborami
@qwarqq: Kapitaleni! Z całą rodziną na wybory pojedziemy MeVo ;) Głos oczywiście na
- gybefan
- Awkward_Tit
- Polinik
- philosophy
- pawelczixd
- +4 innych
- konto usunięte
- maciekawski
- konto usunięte
- Polinik
- Nie_znany
- +4 innych
- 2
- 2
- 1
- 0
- 1
#akademiamorska #studbaza #nawigacja #studia #gdynia #morze
- 0
ktoś nie zaktualizował strony po wprowadzeniu handlu pani mądralińska :)))
- 3
Festiwal Piw Rzemieślniczych, Centrum Stocznia Gdańska, wstęp 15PLN.
Myślę, że ekipa będzie się zbierać jakoś ok. godz. 19-20.
Ostatnia szansa napić się ukraińskiego piwo pszenicznego środkowej fermentacji, wysokochmielonego palonego, otwartej ekstraktacji w niedomkniętej kadzi browaru Jabolon, w schłodzonym kuflu.
[ #gdansk #gdynia #sopot ]
11
Wymalowali pasy, by później wymienić nawierzchnię

- Dlaczego nie poczekano z odświeżeniem pasów na ul. Stryjskiej w Gdyni do czasu zakończenia trwającej wymiany nawierzchni?
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Od 7 miesiecy chodze na psychoterapie do jednej z gdynskich przychodni ktora miesci sie obok X LO, tylko tam jest strasznie i niekiedy po niektorych wizytach mam ochote rzucic sie pod pociag. Psychiatra: starsza pani ktora ma gdzies to co mowisz. Psychoterapeuta: to jest czlowiek ktory nigdy nie powinien nim zostac... Dojezdzam z Gdanska i musze sie zwalniac z pracy zeby tam przyjechac. Zawsze gosc sie spoznia 15-25 minut. ZAWSZE. Po
- 11
Masz jakiś wyrok sądowy, zmuszający Cię do wizyt akurat tam, skoro tyle czasu tam chodziłeś?
Czy porwali Twoją rodzinę i grozili jej śmiercią?
Poza tym -- weź ogarnij interpunkcję, prostsze zdania i jakieś akapity, bo czytanie takiego bloku słów to męczarnia.
- xetrov
- alzo44
- ffrreeaakk
- kizi
- dzangyl
- +6 innych
Psychiatra: starsza pani ktora ma gdzies to co mowisz
Zapisz się do Pauliny Śliwowskiej, ostatnio u niej byłem po leki, jest młodsza, całkiem w porządku. Jak normalnie wizyty trwają 15-20 min to ja siedziałem u niej prawie godzine, ze szczegółami wyjaśniając jakie leki już brałem i jak na mnie działały i pomogła mi dobrać nowe. Naprawdę zmień lekarza prowadzącego, bo te stare baby lepiej omijać z daleka.
O psychoterapii się
- 6
#alkoholizm
- konto usunięte
- partycjaD
- fildwo
- masterrace
- sielak_666
- +1 innych
zbierają każdy alkohol w wiadrach i robią z tego kociołek...
Czekaj widziałem już coś takiego na yt xD #danielmagical
#gdynia #smieci #wysypisko #kolejnydzienbezpozaru
- 0
11
Polskie stocznie budują okręt dla szwedzkiej Marynarki Wojennej

Stocznie z Polskiej Grupy Zbrojeniowej, Nauta i Stocznia Wojenna w Gdyni budują okręt wywiadowczy dla Królewskiej Szwedzkiej Marynarki Wojennej. Jednostka będzie miała 74 m długości. Wartość kontraktu ze stocznią jest objęta tajemnicą handlową.
z- Wykop Poleca
- Reklama
- 1
- #
- #
- #
- #
- #
szukam z Różowym mieszkania w Gdyni najlepiej Śródmieście/Wzgórze,
nie potrzebuję dużego m2 wystarczy kawalerka ewnetualnie mieszkanie 1p
wynajem długoterminowy 1rok minimum od 01.07
cenowo chciałbym się zamknąć w 1,8k, ktoś nie ma przypadkiem ?
na olx/trójmiejskich przeglądam już od kilku tyg ale te fajniejsze - własciciele urządzają "castingi" a chyba jestem na to za młody xD bo narazie 0:4
#mieszkanie #wynajem #gdynia
- 0
4
Wypadł z wieżowca Sea Towers w Gdyni. Przeżył

Wypadek przy Skwerze Kościuszki w Gdyni. Mężczyzna wypadł lub wyskoczył z trzeciego piętra wieżowca Sea Towers, przeżył. Informację o tym, że upadek n...
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #



























#alkoholizm #gdynia
Albo inne placówki, sprawdź na stronie http://www.opitu.pl/
Musisz podzwonić tam i się zapytać.