@Kijoo autobusy jeżdżą, ale w sezonie stoją we wiecznym korku. Najlepiej pociągiem regio lub Arrivą. Arriva jeździ z Bydgoszczy aż, a regio jedynie z Gdyni. Ale warto kupić bilet z przesiadka i jechać regio z Gdańska niż SKM+regio. Wychodzi o wiele taniej ;)
Urzymanie jednego mevo przez 6 lat będzie kosztować miasto niecałe 33 tys PLN. Dostaniemy za to rowerki warte max 4tys.(i to licząc na sam rower 2k, pewnie powinienem taniej, sam osprzęt oscyluje w okolicy też 2k) A przecież te rowery będą jeszcze zarabiać. I jeszcze ten kaganiec na 25kmh xD Szybciej moim trekkingowcem jeżdżę, a i tak się zmacham, bo elektryk sam nie pojedzie.

Wszystkie rowery w Mevo będę elektryczne, wyposażone w
Wraz z koleżanka szukam mieszkania w #gdynia lub #sopot na okres od 17 lipca do 8 sierpnia. Czy ktoś z was ma znajomego bądź sam zwalnia w tym czasie pokój? Byłabym wdzięczna za każdą informację. Zapłacę jak za cały miesiąc więc jest do dobry sposób na zwrócenie kosztów gdyby pokój miał stać pusty. Badz może znacie jakieś tego typu noclegi gdzie koszt za długi pobyt nie przekroczy tych 7 czy 8 stow.
#anonimowemirkowyznania
Od 7 miesiecy chodze na psychoterapie do jednej z gdynskich przychodni ktora miesci sie obok X LO, tylko tam jest strasznie i niekiedy po niektorych wizytach mam ochote rzucic sie pod pociag. Psychiatra: starsza pani ktora ma gdzies to co mowisz. Psychoterapeuta: to jest czlowiek ktory nigdy nie powinien nim zostac... Dojezdzam z Gdanska i musze sie zwalniac z pracy zeby tam przyjechac. Zawsze gosc sie spoznia 15-25 minut. ZAWSZE. Po
@AnonimoweMirkoWyznania:

Psychiatra: starsza pani ktora ma gdzies to co mowisz


Zapisz się do Pauliny Śliwowskiej, ostatnio u niej byłem po leki, jest młodsza, całkiem w porządku. Jak normalnie wizyty trwają 15-20 min to ja siedziałem u niej prawie godzine, ze szczegółami wyjaśniając jakie leki już brałem i jak na mnie działały i pomogła mi dobrać nowe. Naprawdę zmień lekarza prowadzącego, bo te stare baby lepiej omijać z daleka.
O psychoterapii się
Mirki i Węgierki

szukam z Różowym mieszkania w Gdyni najlepiej Śródmieście/Wzgórze,
nie potrzebuję dużego m2 wystarczy kawalerka ewnetualnie mieszkanie 1p
wynajem długoterminowy 1rok minimum od 01.07

cenowo chciałbym się zamknąć w 1,8k, ktoś nie ma przypadkiem ?
na olx/trójmiejskich przeglądam już od kilku tyg ale te fajniejsze - własciciele urządzają "castingi" a chyba jestem na to za młody xD bo narazie 0:4

#mieszkanie #wynajem #gdynia
s@mathkaczy: 500m do SKM, łazienki i kuchnie wspólne. Nic samodzielnego nie mam przynajmniej do sierpnia/września ;/ jeszcze mam wolne pokoje w Śródmieściu, też dwuosobowe, ale trochę mniejsze.