Mirki pomocy. Przyjechałem na weekend do #gdynia i na miejscu wysiadła mi klima. Jest na sali jakiś mechanik od klimatyzacji, albo może polecicie kogoś z okolicznych speców? Z moich dotychczasowych obserwacji sprawa wygląda tak, że czujnik ciśnienia wygląda na sprawny bo daje sygnał 0,97V na włączonym zapłonie czyli powinna klima startować. Tylko auto to Meganka 2 i potrafi wywalić błąd klimy, który trzeba ręcznie skasować, bo sam nie znika nawet jak problem
@xyz23: Serio, mało rzeczy mnie triggeruje tak jak to chore „Xd”. Kombinacji x i d można używać na wiele wspaniałych sposobów. Coś cię śmieszy? Stawiasz „xD”. Coś się bardzo śmieszy? Śmiało: „XD”! Coś doprowadza Cię do płaczu ze śmiechu? „XDDD” i załatwione. Uśmiechniesz się pod nosem? „xd”. Po kłopocie.
A co ma do tego ten bękart klawiaturowej ewolucji, potwór i zakała ludzkiej estetyki - „Xd”? Co to w ogóle ma wyrażać?
Możesz przez Szemud jechać jak będą korki.

Ale jak wystartujesz przed 12, to myślę że spokojnie zdążysz DK6.
Jak chciałbyś jechać później, to może się opłacać zadupiami.