Wszystko
Wszystkie
Archiwum
8
100 lat Marynarki Wojennej - parada okrętów na Zatoce Gdańskiej

Parada okrętów na Zatoce Gdańskiej z okazji 100 lat Marynarki Wojennej.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
2
BCT Gdynia zaprasza na dzień otwarty

14 lipca, w godzinach od 9 do 14, będzie możliwość m.in. przyjrzenia się pracy terminalu kontenerowego z bliska, terminalowym maszynom, a także przeładunkom.
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@DrPlama: łazić po skwerze przy akwarium. Dużo graczy znajdziesz i masz wiele nestów.
- 2
@Kacc:
Gdynia dorzuca się do organizacji Openera ~4mln rocznie. Ale nie jest współorganizatorem, więc nie ma udziału w zyskach. Co roku mówi się, ze te 4mln są konieczne, żeby budżet imprezy się spiął, przyniosł zyski a sama impreza się odbywała.
Więc Gdynia za te 4mln kupuje sobie promocje, ściąga kilkanaście/-dziesiąt tysięcy turystów, którzy zostawiają w Gdyni jakąś kasę, ale ciężko oszacować, jak to się przekłada na budżet Gdyni -- na pewno
Gdynia dorzuca się do organizacji Openera ~4mln rocznie. Ale nie jest współorganizatorem, więc nie ma udziału w zyskach. Co roku mówi się, ze te 4mln są konieczne, żeby budżet imprezy się spiął, przyniosł zyski a sama impreza się odbywała.
Więc Gdynia za te 4mln kupuje sobie promocje, ściąga kilkanaście/-dziesiąt tysięcy turystów, którzy zostawiają w Gdyni jakąś kasę, ale ciężko oszacować, jak to się przekłada na budżet Gdyni -- na pewno
Mirunie. Jak to jest z tymi opaskami, które pozwalają bez ograniczeń jeździć SKMką, czy cos takiego? O co chodzi?
#opener #gdynia #sopot #gdansk #trojmiasto #pytanie #pytaniedoeksperta #skm #komunikacjamiejska
#opener #gdynia #sopot #gdansk #trojmiasto #pytanie #pytaniedoeksperta #skm #komunikacjamiejska
@MaxiimumR: raczej nie
@morteusz: już to dziś tłumaczyłem, ale to wcale nie jest jak w lesie. Po prostu bilety są zbyt wiele warte, a panowie od opasek co do jednego muszą się z nich rozliczac.I teraz - można by zrobić, że byłoby skanowanie z telefonów a przy kązdym wymiaczu siedziałby ktoś, kto sprawdzałby czy rzeczywiście opaska została wydana na zeskanowany bilet. Ale - wymagałoby to o wiele większej kontroli i działałoby tak z 10x
0
100 lat Marynarki Wojennej - parada okrętów na Zatoce Gdańskiej
Parada okrętów na Zatoce Gdańskiej z okazji 100 lat Marynarki Wojennej.
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
3
Gdańsk sadzi mobilne drzewa?

W tym roku hitem stały się mobilne drzewa na lawetach. Trudno powiedzieć, komu przyszło do głowy skonstruowanie tak kuriozalnych dekoracji.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 22
2018.07.01 Gdynia
Lipiec powitał nas pięknymi obłokami srebrzystymi. Do pełni szczęścia zabrakło całkiem czystego nieba, ale i tak było na co popatrzeć.
Autor Paweł Twork
#fotografia #oblokisrebrzyste #nlc #gdynia
Lipiec powitał nas pięknymi obłokami srebrzystymi. Do pełni szczęścia zabrakło całkiem czystego nieba, ale i tak było na co popatrzeć.
Autor Paweł Twork
#fotografia #oblokisrebrzyste #nlc #gdynia
- szaldr
- Medestin
- xandra
- jakiezycietakiarab
- Iskaryota
- +17 innych
Przypominam o dzisiejszym #trojmiejskimotospot, piszę dodatkowy raz ze względu na godzinę dodania poprzedniego wpisu i średni zasięg. Ponieważ nie chcę spamować ludziom, którzy raczej nie zapomnieli po 2 dniach, nie będę wołał przez mirkolisty i równocześnie zapraszam do zapisania się oraz standardowo do obserwowania tagu.
Kiedy - dziś 21:00
Gdzie - Parking przy Hali Olivii od strony McDonalda miejsce na mapie
Kto - każdy zainteresowany motoryzacją, samochody, motocykle, elektryczne hulajnogi, zapraszamy
Kiedy - dziś 21:00
Gdzie - Parking przy Hali Olivii od strony McDonalda miejsce na mapie
Kto - każdy zainteresowany motoryzacją, samochody, motocykle, elektryczne hulajnogi, zapraszamy
@MrGreeneye odjebcie jakiś live z tego
@Andrejrooo: ciekawy pomysł, na ten raczej będzie ciężko, ale kolejny mogę coś zorganizować :D
- 1
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Jak mądrze zdywersyfikować wybór kierunków na studia? Interesują mnie trzy uczelnie morskie, ale opłata rekrutacyjna na każdy kierunek to prawie 100zł.
#studia #studbaza #akademiamorska #gdynia #licbaza #pracanamorzu #pracanastatku
#studia #studbaza #akademiamorska #gdynia #licbaza #pracanamorzu #pracanastatku
- 2
Mirki, czy wada wzroku i taka sobie kondycja fizyczna(nie jestem atletą ładującym stówę na klatę), przekreśla moje szanse na studia wojskowe na AMW?
#amw #gdynia #studia #studbaza #pracanamorzu #wojsko #marynarkawojenna
#amw #gdynia #studia #studbaza #pracanamorzu #wojsko #marynarkawojenna
konto usunięte via Android
- 13
konto usunięte via Android
- 3
@xandra dziękuję :) jak zobaczyłam przez okno co się dzieje to chwyciłam za aparat i na spacer ;)
@m_czyk1: ostatnio cała wataha śmigała po osiedlu xD
- 3
Mirasy, jak to jest z opłatami rekrutacyjnymi na AM w Gdyni? Na każdy wybrany kierunek muszę łożyć oddzielnie?
#studia #licbaza #matura #studbaza #polakibiedakicebulaki #gdynia #akademiamorska
#studia #licbaza #matura #studbaza #polakibiedakicebulaki #gdynia #akademiamorska
Ruszył przetarg na budowę lodowiska miejskiego w Gdyni. Wstępne plany miasta zakładają rozpoczęcie budowy już jesienią br. Projekt przygotowało MD Biuro Architektoniczne.
Co ciekawe, obiekt będzie spełniał wymagania Międzynarodowej Federacji Hokeja na Lodzie oraz Polskiego Związku Hokeja na Lodzie co do małych i średnich lodowisk.
Więcej o projekcie tutaj. Jak Wam się podoba? #gdynia czekacie na nowe lodowisko?
#trojmiasto #architektura #budownictwo #urbanistyka #design #sport #ciekawostki #lodowisko #hokej #lyzwy #skyscrapercity #skyscrapercitycontent
Co ciekawe, obiekt będzie spełniał wymagania Międzynarodowej Federacji Hokeja na Lodzie oraz Polskiego Związku Hokeja na Lodzie co do małych i średnich lodowisk.
Więcej o projekcie tutaj. Jak Wam się podoba? #gdynia czekacie na nowe lodowisko?
#trojmiasto #architektura #budownictwo #urbanistyka #design #sport #ciekawostki #lodowisko #hokej #lyzwy #skyscrapercity #skyscrapercitycontent
- a_sram
- lubie-sernik
- ele_ktryk_
- KapitanPieprz
- waruznrt
- +6 innych
- 7
@Projekt_Inwestor: przeczytałem "budowę lotniska" i zachodziłem w głowę po cholerę im wymagania federacji hokeja na lodzie ¯\_(ツ)_/¯
- JOUKI
- JabLuszko
- bl4desofglory
- aso824
- naprawde
- +2 innych

























#tattoo #tatuaze