Jutro okazja na #trojmiejskiewykopiwo -- Festival Piwa Hevelka -- być może będzie się można napić tego słynnego ekokraftowe CIEMNEGO PRZENICZNEGO LAGERA PILSA PALONEGO JASNEGO PEŁNEGO Z BROWARU KOCZKODAN albo południowosaksońskiego stouta 16894 IPA uberchmielonego 69 IBU z browaru Himmler. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czasu nie ustawiam -- jak ktoś będzie to będzie, ja planuję być koło 18-19.

I jeszcze może poprawiny w sobotę -- drugi dzień festiwalu.

[
Witam Mirki i Mirabelki,
może znacie kogoś kto ma do wynajęcia w trójmieście, bądź bliskiej okolicy halę o wymiarach minimum 15mx8m i wysokości bramy co najmniej 4m, szerokość 4m. Planujemy spawać kadłub jachtu stalowego, i dwie hale już nas wystawiły przy podpisywaniu umowy. Może poratujecie ( ͡º ͜ʖ͡º).
#trojmiasto #gdynia #gdansk #sopot #zeglarstwo
Mirasy, jest praca dla AWS lub Azure Cloud Architect, Cloud Migration Engineer (głównie AWS), DevOps Cloud Engineer i Managed Cloud Engineer.

Zarobki #programista15k, główne biuro w samym centrum Poznania, ale możliwa praca w 100% zdalna #pracazdalna, bonusy za certyfikaty (AWS, GCP, Azure), MultiSport & Medicover. Reszta info priv

#pracait #pracbaza #praca #programista15k #cloud #poznan #lodz #warszawa #krakow #gdansk #gdynia #trojmiasto
A teraz z trochę innej beczki. Ja tam uważam, że powinniśmy być wdzięczni GAiT i SKM, bo przecież wejście na saunę (podobno to zdrowo, tak się porządnie wypocić) to kilkadziesiąt cebulionów, a tu, proszę bardzo, w cenie biletu. No, chyba, że ktoś ma chore serce, ale wtedy zamiast jechać tramwajem albo kolejką może przejść się z buta, tym bardziej na zdrowie wyjdzie.

#codzienneszkalowaniegdanskiegozbiorkomu #gdansk #gdynia #sopot

http://www.dziennikbaltycki.pl/motofakty/aktualnosci/a/klimatyzacja-w-komunikacji-miejskiej-w-gdansku-jest-a-jakby-jej-nie-bylo-pasazerowie-jezdzimy-w-piekarnikach,13256550/?utm_source=facebook.com&utm_medium=dziennik-baltycki&utm_campaign=goraco-w-autobusach-i-kolejkach
@rudy_bigos: podziwiam. Parę lat temu jechałem z Obrońców Wybrzeża do Nowego Portu. Okna zamkniete na kluczyk bo "klimatyzacja", tyle że niedziałająca. A drodze jakiś wypadek, korek, no i jechałem dobre 40 minut. Jak w końcu dojechałem do NP to wysiadłem z tego autobusu z mordą karpia, który łapie powietrze, a w dodatku ciuchy na mnie wyglądały, jakbym się w nich kąpał :/
W obliczu zjeb***ej komunikacji miejskiej w #trojmiasto, szalonych mnożników Ubera w godzinach szczytu i tego że mój rzęch dieslowy dogorywa, #blinkee stało się moją ulubioną formą poruszania się po mieście, zaraz po rowerze. Jak ktoś z Blinkee to czyta to mam tylko jedną uwagę: WINCYJ skuterów poprosimy w Trójmieście, WINCYJ!!! Bo na razie bywają duże dziury na mapie i nie zawsze idzie znaleźć wolny.

Ciekaw jestem jak elektryczny rower metropolitalny wpłynie
Pobierz q.....q - W obliczu zjeb***ej komunikacji miejskiej w #trojmiasto, szalonych mnożnikó...
źródło: comment_gR8Crun7BPKCpyLyzrQqFLBc33VVGumc.jpg
Ok, mogłem coś pomylić, wiem że jest jakaś umowa z Orlenem nt tankowania za pomocą kodów QR, musiałbym pogrzebać.


@qwarqq:
Z Traficarowego FAQ:

Co mam zrobić jeżeli w trakcie wynajmu zabraknie mi paliwa?

Staramy się, żeby użytkownicy Traficar nie musieli martwić się o paliwo. Niestety w wyjątkowych sytuacjach może się zdarzyć, że w trakcie wynajmu zabraknie paliwa. Skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem +48 12 3000 330, aby uzyskać informacje
#mirki szukam waszych rekomendacji gdzie mogę zabrać moją starszą mamę na jakieś jednodniowe zwiedzanie w okolicach trójmiasta/województwa pomorskiego, być może trochę dalej, byleby dało się dojechać pociągiem. Ostatnio zabrałam ją na Hel i do zamku w Malborku bo nigdy nie była i właśnie szukam tego typu atrakcji. Mogą też być jakieś parki narodowe itp. itd.
#rekomendacje #wakacje #gdansk #gdynia #trojmiasto #urlop