Kumpel przysłał mi takie cuś. Chodzi o jego kota. Gdyby jakaś węgierka/jakiś mirek byli zainteresowani, to PW.

Z bólem to dodaję, bo kotka jest zajebista (w dodatku śliczna, maść tzw. marmurkowa), bardzo przyjazna i uwielbia zabawę, ale skoro kumpel już jej nie chce, to nie będę go moralizował na siłę. Nie chcę, żeby trafiła na ulicę. Sam wziąłbym, serce mi się kraje, ale nie sądzę, żeby wzięcie jej było dobrym pomysłem -
Pobierz TheFourthHorseman - Kumpel przysłał mi takie cuś. Chodzi o jego kota. Gdyby jakaś węg...
źródło: comment_HReBYiFOyo4gL3foQy6qtZlqcLGI0T4P.jpg
@queenmorrison: 8 bila w Gdyni, co prawda to jest klub bilardowy, ale moi znajomi kiedyś urządzali tam karaoke w co drugą sobotę, więc o ile nic się tam nie zmieniło (ostatnio byłem tam rok temu) to myślę, że tam będziesz mógł coś zorganizować.
Co powiecie na mały spocik w niedzielę 1 lipca o 21?
Miejsce startu prawdopodobnie to samo: Orlen na Grunwaldzkiej przy Castoramie, ale jak ktoś ma inną propozycję to możemy zmienić
Wszelkie pojazdy mile widziane, w razie pytań śmiało piszcie :).
Wołam z pamięci, więc standardowo przepraszam za pominiętych. Może zrobię mirkolistę potem. Oprócz tego zapraszam do obserwowania tagu!
Zdjęcie z ostatniego od @Wicia dla uwagi :).
#trojmiejskimotospot #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #
Pobierz MrGreeneye - Co powiecie na mały spocik w niedzielę 1 lipca o 21?
Miejsce startu pra...
źródło: comment_PtvoGGgsLhAbDl6S3z4RqkiE2C9JYxdV.jpg
#anonimowemirkowyznania
Chcę zrobić różowemu niespodziankę więc piszę z anonimowych.

Muszę zaplanować "spontaniczny" wyjazd nad #baltyk na 1 dzień, spanie w samochodzie, obejrzenie wschodu słońca i powrót. Wstępnie wybrałem okolice #gdynia a dokładniej klif w Mechelinkach, ale nie wiem czy nadal jest tam możliwość wjechania samochodem i przenocowania na dziko.
Może macie inną miejscówkę godną polecenia? Zależy mi na tym, aby była na uboczu ale nad brzegiem z dobrym widokiem na wschód, żebym