Informacje o najbliższym #trojmiejskimotospot

Kiedy - 1.07.2018 niedziela 21:00
Gdzie - Parking przy Hali Olivii od strony McDonalda miejsce na mapie
Kto - każdy zainteresowany motoryzacją, samochody, motocykle, elektryczne hulajnogi, zapraszamy wszystkich

Dodatkowe informacje:
To ostatni raz kiedy będę wołał ludzi ręcznie, dlatego proszę o zapisanie się do mirkolisty osoby, które chcą być wołane.
Standardowo zapraszam oczywiście do obserwowaniu tagu.

#motoryzacja #samochody #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #motocykle
Pobierz MrGreeneye - Informacje o najbliższym #trojmiejskimotospot

Kiedy - 1.07.2018 niedz...
źródło: comment_jtAeV7ld3rwlfGPSJpowQ7ADN6aClAHd.jpg
heh, idę sobie po bulwarze w #gdynia, z przeciwka idzie facet i rechocze głośno gadając przez telefon : "hehe, Korea prowadzi z Niemcami? zajebiscie" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Parę minut później, wciąż na bulwarze, randomowe ludzie z uśmiechami na ryjach: "haha, Niemcy odpadli"

no kurde, wszyscy idą radośnie i uśmiechają się do siebie. Oni wiedzą!
#mundial #mecz #niemcy
#simracing #sprzedam #okazja #gry

Jeśli ktoś poszukuje kierownicy do Xboxa tudzież PC (powinna działać) to mam do sprzedania Logitecha G920 wraz ze stojakiem Wheel Stand Pro. Sprzęt praktycznie nowy, używany kilka razy, by stwierdzić, ze nie mam jednak czasu na takie pro-granie.
Najlepiej okolice #gdansk #gdynia #trojmiasto gdyż sprzęt jest pokaźnych rozmiarów i nie wiem czy pchanie tego pocztą to spoko pomysł.

Cena 1000zł także myślę, że jest dość atrakcyjna.

W razie
Mirki z #trojmiasto #gdynia #gdansk #sopot.

Możecie mi polecić jakąś dobrą #joga ? Chcę się porządnie rozciągnąć i popracować nad postawą, oddechem itd., a w tej chwili nie dotknę dłońmi ziemi w skłonie (brak jakiejkowliek nadwagi jak coś). Siedzący tryb życia itd. #silownia i tak idzie równolegle, ale chciałbym tego spróbować.

Tak więc potrzebuje miejsca gdzie mogłbym zacząć od kompletnego zera, tak aby wraz z kolejnymi zajęciami szedł w progres w
@gorfag: jeśli nie szukasz w konkretnej dzielnicy, to ja polecam bhakti shala na Orzeszkowej. Paweł jest genialnym nauczycielem jogi( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zadowolona byłam też z zajęć z Pawłem Gutralem, który prowadzi zajęcia w różnych szkołach.
@gorfag jeśli zależy Ci na progresie, poprawianiu błędów i sprawności w kwestii ciala (w gratsie przy tym nauczycielu spokoj w głowie) to Sławek Grzyba z Joga Park. Kapitalny gość, jest od początku istnienia JP i od pierwszych dni w tej szkole do niego chodzilam. Całym sercem polecam- pod jego okiem pierwszy szpagat, pierwsze pozycje odwrócone, także swoim progresem zaswiadczam!
Joga Park tez polecam, to moja pierwsza szkoła, ale trzeba uważać z nauczycielami.
@maciekawski: Ale fajnie, dzięki za info, jak tylko wrócę do domu przed 20 to postaram się przyjść.
Nigdy nie byłem w tym Punkcie, tam jakoś trzeba kupić bilety na pokaz, czy jak to wygląda?
I gdzie to dokładnie jest, bo w internecie widzę dwa różne adresy? Świętego Piotra czy Witomińska?
Mirki z #gdynia Wzgórze/Działki/Kamienna Góra,
Qmpel z pracbaza szuka mieszkania na wynajem. Zmienia chłop pracę i nie ma zamiaru dojeżdżać z obecnie zajmowanego Oksywia do nowej pracbazy w Centrum.
Oferty w internetach teraz typowo wakacyjno-openerowe stąd pytanie do Was.
Wiecie coś? Macie sami na wynajem?
#gdynia
Czy mozna sobie wejsc do portu wojennego? Czy teren jest zamkniety? Jesli cos bedzie zaparkowane przy nabrzezu to chcialbym podejsc blizej ale zeby mnie nie potraktowali jak intruza
@Kofas: Tak właściwie to rzut beretem (100-200m) na drugą stronę. Nie wiem co cię interesuje, ale i tak bym poszedł, jeśli nie ma mgły to spokojnie będzie widać zacumowane jednostki.

https://www.google.com/maps/@54.5347603,18.5478358,3a,75y,354.37h,83.07t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipOg93dR35Y43EmIwi0HA79qYyvgOP4yzW5Bdbb-!2e10!3e11!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipOg93dR35Y43EmIwi0HA79qYyvgOP4yzW5Bdbb-%3Dw203-h100-k-no-pi0-ya64.66644-ro-0-fo100!7i4608!8i2304

Mam nadzieję, że nie instruuję ruskiego szpiega XD