Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 3
konto usunięte via Android
- 14
heh, idę sobie po bulwarze w #gdynia, z przeciwka idzie facet i rechocze głośno gadając przez telefon : "hehe, Korea prowadzi z Niemcami? zajebiscie" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Parę minut później, wciąż na bulwarze, randomowe ludzie z uśmiechami na ryjach: "haha, Niemcy odpadli"
no kurde, wszyscy idą radośnie i uśmiechają się do siebie. Oni wiedzą!
#mundial #mecz #niemcy
Parę minut później, wciąż na bulwarze, randomowe ludzie z uśmiechami na ryjach: "haha, Niemcy odpadli"
no kurde, wszyscy idą radośnie i uśmiechają się do siebie. Oni wiedzą!
#mundial #mecz #niemcy
14
Zapytali o drogę. Starszy mieszkaniec Gdańska chciał pomóc i stracił 20tys.

Zaczęło się od wskazania drogi, skończyło na kradzieży. 83-letni mieszkaniec Gdańska stracił 20 tysięcy złotych i kosztowną biżuterię.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#gdansk #gdynia #trojmiasto
Mireczki, jadę właśnie z moim #rozowypasek do trójmiasta. Zna ktoś jakiś hotel/hostel gdzie może być miejsce na jedną lub dwie noce? Chcę fakturę, dlatego airbnb odpada. Różowy miał to ogarnąć xD, #!$%@? jest mi aż przykro jak to piszę, nawet z różowym #przegryw
Mireczki, jadę właśnie z moim #rozowypasek do trójmiasta. Zna ktoś jakiś hotel/hostel gdzie może być miejsce na jedną lub dwie noce? Chcę fakturę, dlatego airbnb odpada. Różowy miał to ogarnąć xD, #!$%@? jest mi aż przykro jak to piszę, nawet z różowym #przegryw
@Wyszynkowski: rzuc rozowego chodz na piwo
- 2
@Wyszynkowski:
Appka ssie, ale na szczęście można przeglądać z przeglądarki mobilnej -- michau tego nawet nie sprawdza. ¯\_(ツ)_/¯
https://docs.google.com/document/d/1IgacMYHqhFph-1-ItQ2mW3QRYet64Yhs6PhXH2iJTPM/
Appka ssie, ale na szczęście można przeglądać z przeglądarki mobilnej -- michau tego nawet nie sprawdza. ¯\_(ツ)_/¯
https://docs.google.com/document/d/1IgacMYHqhFph-1-ItQ2mW3QRYet64Yhs6PhXH2iJTPM/
- 1
#simracing #sprzedam #okazja #gry
Jeśli ktoś poszukuje kierownicy do Xboxa tudzież PC (powinna działać) to mam do sprzedania Logitecha G920 wraz ze stojakiem Wheel Stand Pro. Sprzęt praktycznie nowy, używany kilka razy, by stwierdzić, ze nie mam jednak czasu na takie pro-granie.
Najlepiej okolice #gdansk #gdynia #trojmiasto gdyż sprzęt jest pokaźnych rozmiarów i nie wiem czy pchanie tego pocztą to spoko pomysł.
Cena 1000zł także myślę, że jest dość atrakcyjna.
W razie
Jeśli ktoś poszukuje kierownicy do Xboxa tudzież PC (powinna działać) to mam do sprzedania Logitecha G920 wraz ze stojakiem Wheel Stand Pro. Sprzęt praktycznie nowy, używany kilka razy, by stwierdzić, ze nie mam jednak czasu na takie pro-granie.
Najlepiej okolice #gdansk #gdynia #trojmiasto gdyż sprzęt jest pokaźnych rozmiarów i nie wiem czy pchanie tego pocztą to spoko pomysł.
Cena 1000zł także myślę, że jest dość atrakcyjna.
W razie
- 1
@maciekawski: ok. to za godzinkę gdzieś wyślę ;)
- 0
- 1
- 3
Mirki z #trojmiasto #gdynia #gdansk #sopot.
Możecie mi polecić jakąś dobrą #joga ? Chcę się porządnie rozciągnąć i popracować nad postawą, oddechem itd., a w tej chwili nie dotknę dłońmi ziemi w skłonie (brak jakiejkowliek nadwagi jak coś). Siedzący tryb życia itd. #silownia i tak idzie równolegle, ale chciałbym tego spróbować.
Tak więc potrzebuje miejsca gdzie mogłbym zacząć od kompletnego zera, tak aby wraz z kolejnymi zajęciami szedł w progres w
Możecie mi polecić jakąś dobrą #joga ? Chcę się porządnie rozciągnąć i popracować nad postawą, oddechem itd., a w tej chwili nie dotknę dłońmi ziemi w skłonie (brak jakiejkowliek nadwagi jak coś). Siedzący tryb życia itd. #silownia i tak idzie równolegle, ale chciałbym tego spróbować.
Tak więc potrzebuje miejsca gdzie mogłbym zacząć od kompletnego zera, tak aby wraz z kolejnymi zajęciami szedł w progres w
@gorfag jeśli zależy Ci na progresie, poprawianiu błędów i sprawności w kwestii ciala (w gratsie przy tym nauczycielu spokoj w głowie) to Sławek Grzyba z Joga Park. Kapitalny gość, jest od początku istnienia JP i od pierwszych dni w tej szkole do niego chodzilam. Całym sercem polecam- pod jego okiem pierwszy szpagat, pierwsze pozycje odwrócone, także swoim progresem zaswiadczam!
Joga Park tez polecam, to moja pierwsza szkoła, ale trzeba uważać z nauczycielami.
Joga Park tez polecam, to moja pierwsza szkoła, ale trzeba uważać z nauczycielami.
konto usunięte via iOS
- 1
2
Jak zapewnić dziecku opiekę w wakacje?

- W wakacje wszystkie szkoły powinny być otwarte, żeby dzieci, których rodzice pracują, miały opiekę - mówi jedna z mam. Inna dodaje, że nauczyciele i tak pobierają pensję przez cały rok, więc mogą udostępnić infrastrukturę sportową i pilnować dzieci w wakacje. Miasta pomagają, ale za mało!
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Jeżeli jest ktoś zainteresowany, to jutro w Punkt w Gdyni o 20:30 jest pokaz drugiej części krótkometrażowego Rurales 2. Osobiście polecam, chociażby ze względu na muzykę.
https://www.facebook.com/events/184399552264683/
#trojmiasto #streetart #graffiti #gdansk #gdynia
https://www.facebook.com/events/184399552264683/
#trojmiasto #streetart #graffiti #gdansk #gdynia

@maciekawski: Ale fajnie, dzięki za info, jak tylko wrócę do domu przed 20 to postaram się przyjść.
Nigdy nie byłem w tym Punkcie, tam jakoś trzeba kupić bilety na pokaz, czy jak to wygląda?
I gdzie to dokładnie jest, bo w internecie widzę dwa różne adresy? Świętego Piotra czy Witomińska?
Nigdy nie byłem w tym Punkcie, tam jakoś trzeba kupić bilety na pokaz, czy jak to wygląda?
I gdzie to dokładnie jest, bo w internecie widzę dwa różne adresy? Świętego Piotra czy Witomińska?
@Dobry_Ziemniak: wjazd jest za free, a z tego co widzę projekcja odbywa się w galerii, czyli najpewniej tu:
https://www.openstreetmap.org/way/127184289
Może być ciasno.
https://www.openstreetmap.org/way/127184289
Może być ciasno.
konto usunięte via Android
- 9
- 1
Mirki z #gdynia Wzgórze/Działki/Kamienna Góra,
Qmpel z pracbaza szuka mieszkania na wynajem. Zmienia chłop pracę i nie ma zamiaru dojeżdżać z obecnie zajmowanego Oksywia do nowej pracbazy w Centrum.
Oferty w internetach teraz typowo wakacyjno-openerowe stąd pytanie do Was.
Wiecie coś? Macie sami na wynajem?
Qmpel z pracbaza szuka mieszkania na wynajem. Zmienia chłop pracę i nie ma zamiaru dojeżdżać z obecnie zajmowanego Oksywia do nowej pracbazy w Centrum.
Oferty w internetach teraz typowo wakacyjno-openerowe stąd pytanie do Was.
Wiecie coś? Macie sami na wynajem?
konto usunięte via Android
- 0
@RicoElectrico pewnie tak ale jak patrze codziennie na oferty to teraz kicha :/
#polityka #neuropa #4konserwy.ru #bekazpisu #bekazlewactwa #dobrazmiana #heheszki #gdynia
Polska w ruinie...
Polska w ruinie...
- staszko90
- Takiseprzecietniak
- konto usunięte
- Tajch
- Variv
- +45 innych
@Kofas: Tak właściwie to rzut beretem (100-200m) na drugą stronę. Nie wiem co cię interesuje, ale i tak bym poszedł, jeśli nie ma mgły to spokojnie będzie widać zacumowane jednostki.
https://www.google.com/maps/@54.5347603,18.5478358,3a,75y,354.37h,83.07t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipOg93dR35Y43EmIwi0HA79qYyvgOP4yzW5Bdbb-!2e10!3e11!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipOg93dR35Y43EmIwi0HA79qYyvgOP4yzW5Bdbb-%3Dw203-h100-k-no-pi0-ya64.66644-ro-0-fo100!7i4608!8i2304
Mam nadzieję, że nie instruuję ruskiego szpiega XD
https://www.google.com/maps/@54.5347603,18.5478358,3a,75y,354.37h,83.07t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipOg93dR35Y43EmIwi0HA79qYyvgOP4yzW5Bdbb-!2e10!3e11!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipOg93dR35Y43EmIwi0HA79qYyvgOP4yzW5Bdbb-%3Dw203-h100-k-no-pi0-ya64.66644-ro-0-fo100!7i4608!8i2304
Mam nadzieję, że nie instruuję ruskiego szpiega XD
@RicoElectrico poniał znaczy dzięki, i tak miałem iść z tamtej strony do muzeum emigracji a faktycznie, na mapie wszystko sie wydaje bardziej odległe
5
Gdynia: Przywiązała się do drzewa, bo nie chce budowy biurowca

W poniedziałkowe przedpołudnie kobieta przywiązała się do drzewa na skwerze Plymouth w Gdyni. Chciała w ten sposób zaprotestować przeciw rozpoczętej budowie biurowca.
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
Jak to dobrze, że bachory mają wakacje, aż się przyjemnie jedzie SKM.
#skm #gdansk #gdynia #trojmiasto #sopot
#skm #gdansk #gdynia #trojmiasto #sopot
- lubie-sernik
- konto usunięte
- Nie_znany
- maciekawski
- cieszynka
- +5 innych
konto usunięte via Android
- 3
@Zearel: dlatego podczas okresu letniego nie nawidzę Sopotu :)























Kiedy - 1.07.2018 niedziela 21:00
Gdzie - Parking przy Hali Olivii od strony McDonalda miejsce na mapie
Kto - każdy zainteresowany motoryzacją, samochody, motocykle, elektryczne hulajnogi, zapraszamy wszystkich
Dodatkowe informacje:
To ostatni raz kiedy będę wołał ludzi ręcznie, dlatego proszę o zapisanie się do mirkolisty osoby, które chcą być wołane.
Standardowo zapraszam oczywiście do obserwowaniu tagu.
#motoryzacja #samochody #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #motocykle
No to jeszcze od siebie dodam zdjęcie po przejeździe na skwer, już mniejszym składem.