@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka: @Chochla: dzięki za opinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A że w Gdyni nie ma nic... jedno jest pewne - naszego krakowskiego smogu nie ma ( )
"Nic" to jest w typowych nadmorskich miejscowościach, tutaj mam już zaplanowane większość atrakcji dla dzieciaków ( ͡° ͜ʖ ͡°) a poza tym bardzo lubię Gdynię, może niektórym wyda się to
Nietypowy projekt mieszkaniowy zostanie zrealizowany w Gdyni w dzielnicy Mały Kack. Inwestycja Wolfs Development zakłada budowę kaskadowego budynku na stromym zboczu.

Więcej o inwestycji przeczytacie tutaj. Jak Wam się podoba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gdynia #malykack #trojmiasto #architektura #design #urbanistyka #nieruchomosci #mieszkania #mieszkanie #skyscrapercity #skyscrapercitycontent
Pobierz Projekt_Inwestor - Nietypowy projekt mieszkaniowy zostanie zrealizowany w Gdyni w dzi...
źródło: comment_FaQiD4w9QiSu1qUgM9POA12D1c1RRyuP.jpg
Mirki, może mam paranoje, ale czy nie ma teraz jakiejś nowej "metody na wnuczka" a mianowicie "metody na zamontowanie uszczelek" ? Jakiś random z ulicy wbił do mojej babci i zaproponował, że zamontuje uszczelki w oknach bo niby nie ma. Oblazł całe mieszkanie obejrzał wszystkie okna. Zaproponował zniżki jako że emerytka itp. po czym babka zadzwoniła do mojej matki z pytaniem czy ma jej montować (babka ze wszystkim dzwoni do mojej matki)
Wczoraj z moją #rozowypasek wracaliśmy od znajomych i utknęliśmy na dobre 15 min na przejeździe kolejowym w Gdyni Chylonii. W tym czasie kręcił się tam Pan Mikołaj - jak go nazwałem na pierwszy rzut oka. Starszy gość, schludnie ubrany, słusznej budowy, dłuższa siwa broda, czapka mikołajowo reniferowa, w rękach teczka i kawałek kartonu z napisem "zbieram na leki". Pan nie był nachalny, nie nagabywał na siłe, czekał stojąc na chodniku jeśli ktoś
Pobierz slaw99 - Wczoraj z moją #rozowypasek wracaliśmy od znajomych i utknęliśmy na dobre 15...
źródło: comment_cMgFbkLLwrwWPvG0mrZLMDZ8VudIFzjB.jpg
#rozdajo z plusów dla ludzi z #gdynia, #gdansk, a może i #warszawa, bo ostatnio kod był uniwersalny.
Posiadam kilka kodów zniżkowych do #wolt NIE BĘDĄCYCH REFAMI. Ważne na pierwsze zamówienie. Dwa losowania spośród plusów, dziś o 17 i 19, tak żeby można było zamówić szamę na wieczór.

Do wygrania:
1 x 30zł,
2 x 25zł, co do którego nie mam pewności, więc jeśli ktoś go wygra, a mu nie
Pobierz Hrymimakos - #rozdajo z plusów dla ludzi z #gdynia, #gdansk, a może i #warszawa, bo o...
źródło: comment_1P68e9Crc10qxc7lgNRDzLNTUlZWOR2S.jpg
Jak zdobyć x "2 for U" za darmo? Akcja dostępna do 10.12.2018.
1.Wystarczy że mamy w telefonie funkcje "second space" np. Xiaomi, tworzymy nowy profil.
2. Na 2 profilu instalujemy aplikacje. Na start naciskamy na skip w wszystkich okienkach oprócz pola do wyszukiwania miasta (tam wpisujemy swoje miasto).
3. Gdy użyjemy użyjemy już kod, usuwamy profil, robimy nowy i tak w kółko ile tylko chcemy ( ͡° ͜ʖ ͡
Pobierz Ki3mon - Jak zdobyć x "2 for U" za darmo? Akcja dostępna do 10.12.2018.
1.Wystarczy ...
źródło: comment_NmwcDRpiyJzKmcvIRP639r5M1jml0bRg.jpg
Halko przyjaciele, dzisiaj WOLT, najlepsza apka do zamawiania jedzenia rusza w Gdyni. Dla wszystkich zainteresowanych udostępnię kod o wartości 20zl (nie 15zl jak ref, sprawdź zanim napiszesz) na przetestowanie aplikacji. W celu odebrania kodu zapraszam na Priv(moderacja traktuje każdy kod jako ref i usuwa post ) lub wyślę po zaplusowaniu tego wpisu. Smacznego!
#wolt #gdynia #gdansk #sopot #warszawa #kodyrabatowe #rozdajo #pysznepl #jedzenie #korposwiat
Pobierz DobryZiomek - Halko przyjaciele, dzisiaj WOLT, najlepsza apka do zamawiania jedzenia ...
źródło: comment_PvEkX0KujzpKOabei9Bt0LxZ9rsRT5pD.jpg