Wpis z mikrobloga

#traficar @Traficar #pkp #flixbus
Mogę wypożyczyć samochód, przejechać nim z Warszawy do Gdyni i tam go zostawić?
Szukam jakiejś alternatywny bo ląduje w #warszawa o 18:30 ostatni pociąg do #gdynia mam o 19:20 i raczej się nie wyrobie
Następny pociąg jest po 5 rano, #flixbus jedzie 7,5 godziny, a na blabla większość do obcokrajowcy.

Czym jeszcze da się dojechać do trójmiasta o tej godzinie?
  • 16
  • Odpowiedz
Oczywiście, że możesz! Mamy najtańsza stawkę dobową :) Za łączny czas jazdy i postoju zapłacisz maksymalnie 75zł + kilometry. Szerokiej drogi!
  • Odpowiedz
@mchmjszk: Z pociągiem jest trochę średnio. Dziś jest pociąg o 18:39 i 18:56 i jedzie 15 min na dworzec zachodni, więc na ten pierwszy pewnie nie zdążysz, a drugi jest bardzo na styk. Autobus na centralny to 30 min jazdy. Zostaje Ci taksówka na zachodni i to będzie chyba najlepsze rozwiązanie, bo za traficara zapłacisz min 400 zł.
  • Odpowiedz
Na wschodniej jest 19:07 będzie mega ciężko, na centralnej jest 19:25


@mchmjszk: Pomyliłeś Wschodni z Zachodnim. Jeśli 19:07 to na 100% jest to Zachodnia, bo jest pierwsza jadąc do Gdyni.
  • Odpowiedz
  • 0
@marian1881: Racja, na wschodniej 19:33, jakaś szansa jest, plus teraz rozkminiam ze leciałem tutaj 3:50 a według rozkładu lot ma trwać 4:30, szansa jest :D w najgorszym wypadku pojadę chyba flixem, zawsze taniej niż hotel w Warszawie i pobudka o 4
  • Odpowiedz
@mchmjszk: Zerknąłem sobie na blablacar i nie wiem o co Ci chodzi? Jest mnóstwo ludzi. Możesz też zawsze zarezerwować u kogoś miejsce i zaproponować, że płacisz za wszystkie miejsca w aucie, ale kierowca musi na Ciebie poczekać albo i podjechać na lotnisko. Ja jako kierowca kiedyś odbierałem kogoś z lotniska za extra kasę.
  • Odpowiedz
@mchmjszk: To zapłacisz za dwa miejsca i będziesz miał 100% pewności, ze bagaż wejdzie ¯\_(ツ)_/¯ Zawsze da się dogadać. Jeździłem jako pasażer i jako kierowca, da się wszystko, nawet jechać we 4 osoby, 2 koty i jeden pies :)
  • Odpowiedz
@mchmjszk: Ja na Twoim miejscu nie liczyłbym, że jak nie zdążysz na pociąg to będzie ktoś na blabla, chyba że zamierzasz kogoś w #!$%@? zrobić i zakładasz, że anulujesz rezerwację przed samym odjazdem. Ja na Twoim miejscu zarezerwowałbym u kogoś całe auto i dogadał się na ewentualne poczekanie (jakby była obsuwa na lotnisku) za ekstra kasę. I tak będzie taniej niż 2 bilety na pendolino.
  • Odpowiedz